Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Gocław

  - 138 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 43 mieszkania na sprzedaż na Gocławiu

  Rynek wtórny - 93 mieszkania na sprzedaż na Gocławiu

  Mieszkania na Gocławiu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Gocławiu kawalerki:

  Na Gocławiu jest 10 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 635 218 zł

  Średni metraż kawalerek to 34 m2

  Mieszkania na Gocławiu dwupokojowe:

  Na Gocławiu są 62 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 830 331 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 46 m2

  Mieszkania na Gocławiu trzypokojowe:

  Na Gocławiu są 44 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 1 058 648 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 65 m2

  Mieszkania na Gocławiu czteropokojowe:

  Na Gocławiu jest 13 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 448 375 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 81 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Gocławiu - oferty deweloperów

   - 43 ogłoszenia

  Mieszkania używane na Gocławiu - oferty agencji nieruchomości

   - 93 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym na warszawskim Gocławiu

  Gocław to osiedle należące do warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Jest to obszar, w którym zdecydowanie przeważa zabudowa mieszkaniowa, a w szczególności bloki wielorodzinne i mieszkania. Praga-Południe Gocław to okolica zabudowana w znacznej mierze blokami z czasów PRL-u, ale można tu znaleźć również atrakcyjne nowe mieszkanie. Gocław ma wiele do zaoferowania. Dowiedz się więcej o jego specyfice i aktualnych ogłoszeniach o sprzedaży nieruchomości.

  Dzielnica charakteryzuje się m.in. dobrym skomunikowaniem z centrum, rozwiniętą infrastrukturą i stałym rozwojem. Można tu znaleźć zarówno stare, jak i nowe mieszkania. Gocław przyciąga deweloperów, ale nie brakuje tu także atrakcyjnych nieruchomości w starszym budownictwie. Dzięki temu znacznie łatwiejsze staje się znalezienie idealnego mieszkania. Gocław, deweloper i wolne działki inwestycyjne to zestaw, który pozwala tu budować bardzo atrakcyjne mieszkania.

  Gocław to dobry wybór dla wielu osób, które chcą kupić własną nieruchomość i żyć komfortowo. Komu może przypaść do gustu położone tu mieszkanie? Gocław bezpośrednio sąsiaduje z Saską Kępą, oferuje bliskość terenów zielonych i Wisły, a także dobry dojazd do centrum. Można tu znaleźć wiele różnorodny, komfortowych lokali – kawalerki, duże apartamenty oraz najpopularniejsze mieszkania dwupokojowe. Gocław jest więc dla każdego!

  Trudno o bardziej uniwersalne osiedle niż Gocław. Mieszkanie znajdzie tu zarówno rodzina, jak i student. Dostępne są bowiem bardzo różne mieszkania. Gocław proponuje rodzinom m.in. tereny zielone i rekreacyjne, dostęp do szkół i przychodni oraz odpowiednio przystosowane mieszkania. Warszawa Gocław proponuje liczne lokale dostosowane do potrzeb rodzin, dzięki czemu łatwo znajdziesz idealne mieszkanie.

  3 pokoje Gocław to najczęstszy wybór rodzin, chociaż dostępne są też ustawne mieszkania 2-pokojowe czy też ponad 4-poojowe. Ta grupa najchętniej kupuje mieszkanie z ogródkiem. Gocław ma do zaoferowania sporo  tego rodzaju lokali w nowoczesnym budownictwie. Nie trzeba przy tym wcale kupować nowego mieszkania. Warszawa Gocław rynek wtórny ma bowiem bogaty w relatywnie nowe, zaledwie kilkuletnie lokale.

  Młode pary i single również chętnie kupią tu mieszkanie. Gocław 2 pokoje to najczęstszy wybór w tej grupie. Na warszawskim Gocławiu dostępne są jednak również ekonomiczne kawalerki oraz większe mieszkania. Gocław zapewnia młodym ludziom łatwość dojazdu do pracy oraz dobrą dostępność wszelkich usług. Single i pary zwracają uwagę na nowoczesne udogodnienia oraz elementy takie jak balkon. Często poszukiwane jest też mieszkanie z tarasem. Gocław może się pochwalić sporą dostępnością tego typu lokali – należy jednak szukać w nowszych budynkach.

  Studenci rzadziej wybierają tutejsze mieszkania. Praga Południe Gocław to bowiem osiedla o raczej spokojnym i rodzinnym charakterze. Rzadko decydują się również na zakup, przede wszystkim przez ceny mieszkań. Warszawa Gocław to jednak dobre miejsce dla osób, które chcą inwestować w nieruchomości na wynajem. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie to ich najczęstszy wybór zapewniający szerokie możliwości wykorzystania.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: