Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Gocław - 53 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 130 mieszkań na sprzedaż na Gocławiu

  Rynek wtórny - 51 mieszkań na sprzedaż na Gocławiu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 27,60 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 469 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Eastate.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 55,70 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 870 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Lech sp. z o. o..
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 60,40 mkw. Rok budowy: 1982. Cena - 750 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją FINGENIUM AGATA MILUĆ.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 65,33 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 1 350 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 37,40 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 699 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 72,70 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 1 170 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją GOOD LIFE ESTATES SP.Z.O.O..
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 62 mkw. Rok budowy: 1985. Cena - 800 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Hampton Home.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 51,50 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 699 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 69,63 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem PROFBUD.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 86,60 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 1 695 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Place4You.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 58 mkw. Rok budowy: 1999. Cena - 800 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 55,20 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 910 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 67 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 1 095 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją GOOD LIFE ESTATES SP.Z.O.O..
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 77 mkw. Rok budowy: 1998. Cena - 1 444 999 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Pierchała Broker nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 98 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 1 669 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 54,60 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 875 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 70,10 mkw. Rok budowy: 1990. Cena - 950 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Propertica Real Estate.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 46,80 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 960 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 46 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 949 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 65 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 810 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 68,30 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 1 377 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 131 mkw. Rok budowy: 2003. Cena - 2 470 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, 2 łazienki, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją GOOD LIFE ESTATES SP.Z.O.O..
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Gocław o powierzchni 55 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 965 888 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 12 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa Gocław – Praga-Południe z szeregiem ciekawych ofert

  Gocław to osiedle należące do warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Jest to obszar, w którym zdecydowanie przeważa zabudowa mieszkaniowa, a w szczególności bloki wielorodzinne i mieszkania. Praga-Południe Gocław to okolica zabudowana w znacznej mierze blokami z czasów PRL-u, ale można tu znaleźć również atrakcyjne nowe mieszkanie. Gocław ma wiele do zaoferowania. Dowiedz się więcej o jego specyfice i aktualnych ogłoszeniach o sprzedaży nieruchomości.

  Gocław mieszkania – rynek pierwotny i rynek wtórny

  Dzielnica charakteryzuje się m.in. dobrym skomunikowaniem z centrum, rozwiniętą infrastrukturą i stałym rozwojem. Można tu znaleźć zarówno stare, jak i nowe mieszkania. Gocław przyciąga deweloperów, ale nie brakuje tu także atrakcyjnych nieruchomości w starszym budownictwie. Dzięki temu znacznie łatwiejsze staje się znalezienie idealnego mieszkania. Gocław, deweloper i wolne działki inwestycyjne to zestaw, który pozwala tu budować bardzo atrakcyjne mieszkania na sprzedaż.

  Warszawa Gocław rynek pierwotny ma rozbudowany, ale warto także spojrzeć na nieco starsze mieszkania na sprzedaż. Warszawa Gocław rynek wtórny ma bowiem równie ciekawy. Często do ponownego obiegu trafiają także nowoczesne mieszkania! Gocław sprzedaż lokali prowadzi na bieżąco, dlatego zawsze dostępna jest spora liczba ofert, która czasami obejmuje też poszukiwane przez wielu mieszkania bezczynszowe.

  Gocław to dobry wybór dla wielu osób, które chcą kupić własną nieruchomość i żyć komfortowo. Komu może przypaść do gustu położone tu mieszkanie? Gocław bezpośrednio sąsiaduje z Saską Kępą, oferuje bliskość terenów zielonych i Wisły, a także dobry dojazd do centrum. Można tu znaleźć wiele różnorodny, komfortowych lokali – kawalerki, duże apartamenty oraz najpopularniejsze mieszkania dwupokojowe. Gocław jest więc dla każdego!

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa Gocław – bezpośrednio dla singla, pary, rodziny czy studenta.

  Trudno o bardziej uniwersalne osiedle niż Gocław. Mieszkanie na sprzedaż znajdzie tu zarówno rodzina, jak i student. Dostępne są bowiem bardzo różne mieszkania na sprzedaż. Gocław proponuje rodzinom m.in. tereny zielone i rekreacyjne, dostęp do szkół i przychodni oraz odpowiednio przystosowane mieszkania. Warszawa Gocław proponuje liczne lokale dostosowane do potrzeb rodzin, dzięki czemu łatwo znajdziesz idealne mieszkanie.

  3 pokoje Gocław to najczęstszy wybór rodzin, chociaż dostępne są też ustawne mieszkania 2-pokojowe czy też ponad 4-poojowe. Ta grupa najchętniej kupuje mieszkanie z ogródkiem. Gocław ma do zaoferowania sporo  tego rodzaju lokali w nowoczesnym budownictwie. Nie trzeba przy tym wcale kupować nowego mieszkania. Warszawa Gocław rynek wtórny ma bowiem bogaty w relatywnie nowe, zaledwie kilkuletnie lokale.

  Młode pary i single również chętnie kupią tu mieszkanie. Gocław 2 pokoje to najczęstszy wybór w tej grupie. Na warszawskim Gocławiu dostępne są jednak również ekonomiczne kawalerki oraz większe mieszkania. Gocław zapewnia młodym ludziom łatwość dojazdu do pracy oraz dobrą dostępność wszelkich usług. Single i pary zwracają uwagę na nowoczesne udogodnienia oraz elementy takie jak balkon. Często poszukiwane jest też mieszkanie z tarasem. Gocław może się pochwalić sporą dostępnością tego typu lokali – należy jednak szukać w nowszych budynkach.

  Studenci rzadziej wybierają tutejsze mieszkania. Praga Południe Gocław to bowiem osiedla o raczej spokojnym i rodzinnym charakterze. Rzadko decydują się również na zakup, przede wszystkim przez ceny mieszkań. Warszawa Gocław to jednak dobre miejsce dla osób, które chcą inwestować w nieruchomości na wynajem. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie to ich najczęstszy wybór zapewniający szerokie możliwości wykorzystania.

  Sprzedam mieszkanie Gocław – najczęściej poszukiwane lokalizacje

  Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż Gocław, rynek wtórny jest bardzo różnorodny. Dla nabywców liczą się jednak nie tylko powierzchnia, liczba pokoi czy standard, ale również lokalizacja. Potencjalni nabywcy często szukają lokali w określonych lokalizacjach, wpisując do wyszukiwarki zapytania takie jak:

  • mieszkanie Gocław Bora Komorowskiego,
  • mieszkanie Gocław Nowaka Jeziorańskiego,
  • mieszkanie Gocław Umińskiego,
  • nowe mieszkania Gocław Adria,
  • mieszkania Gocław Jugosłowiańska
  • kolorowy Gocław mieszkania na sprzedaż.

  Znacznie wygodniejsze jest jednak skorzystanie z interaktywnej mapy do wyszukania idealnego mieszkania na sprzedaż. Warszawa Praga Południe Gocław to obszar, w którym lokalizacja ma znaczenie. Dlatego na naszym portalu możesz wyszukiwać ogłoszenia według położenia nieruchomości na mapie!

  Gocław – ceny mieszkań na rynku

  Ile trzeba mieć, aby kupić tu mieszkanie? Warszawa Gocław to z pewnością nie najdroższe osiedle stolicy. Ceny plasują się nieco poniżej średniej dla miasta. Dlatego tak wiele osób chce właśnie w tym obszarze kupić mieszkanie. 2 pokoje Gocław to wydatek podobny do zakupu kawalerki w ścisłym centrum. Wiele zależy jednak również od innych czynników – w tym od tego, jak urządzone i wykończone jest mieszkanie. Gocław zapewnia pełen przekrój nieruchomości od nowoczesnych i przemyślanych po takie przeznaczone do remontu. Te drugie są oczywiście tańsze. Tanie mieszkania Gocław można też znaleźć nieco na uboczu, z dala od największych atutów osiedla czy planowanych stacji trzeciej linii metra.

  Sprawdź możliwości naszej strony i wyszukaj swoje idealne mieszkanie. 4 pokoje Gocław, określona powierzchnia czy cena za m2? To możliwe. Skorzystaj z filtrów wyszukiwania, aby dostosować te parametry. Możesz też ustalić swój budżet na zakup i zobaczyć tylko lokale, które spełniają wymagania. Interesują Cię nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa Gocław, czy może tylko rynek wtórny? Także możesz zaznaczyć wybraną opcję. Dzięki temu szukanie mieszkania staje się prostsze i wygodniejsze!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: