Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ciechanów - 54 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 48 mieszkań na sprzedaż w Ciechanowie

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż w Ciechanowie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Ciechanowie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Ciechanowie kawalerki:

  W Ciechanowie jest 1 oferta kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 195 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 27 m2

  Mieszkania w Ciechanowie dwupokojowe:

  W Ciechanowie jest 13 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania w Ciechanowie trzypokojowe:

  W Ciechanowie jest 20 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 313 333 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 60 m2

  Mieszkania w Ciechanowie czteropokojowe:

  W Ciechanowie jest 20 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 285 000 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 75 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Ciechanowie - oferty deweloperów

   - 48 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Ciechanowie - oferty agencji nieruchomości

   - 6 ogłoszeń
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Osiedle Klonove
  i
  Nowe mieszkanie
  3 pokoje70,68 m2
  Zapytaj o cenę

  Ciechanów, ul. Karola Szwanke

  Osiedle Klonove - 41 ofert
  Sprzedam mieszkanie Ciechanów o powierzchni 70,68 mkw. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Novdom Sp. z o.o..
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Eko Residence
  i
  Nowe mieszkanie
  2 pokoje42,53 m2
  Zapytaj o cenę

  Ciechanów, ul. Szwanke Karola

  Eko Residence - 6 ofert
  Sprzedam mieszkanie Ciechanów o powierzchni 42,53 mkw. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Rembud Development.
  brak obrazkabrak obrazkaCiechanów, zielony krubin - 3 pok, 58 mkw.
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje58,21 m2

  360 000

  6 184 zł/m2

  Ciechanów, Ceramiczna

  Sprzedam mieszkanie Ciechanów o powierzchni 58,21 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 360 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  brak obrazkabrak obrazkaPrzytulne mieszkanie na i piętrze !
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje47 m2

  250 000

  5 319 zł/m2

  Ciechanów

  Sprzedam mieszkanie Ciechanów o powierzchni 47 mkw. Cena - 250 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie i piętro * powierzchnia 85,15 m2
  i
  Mieszkanie
  4 pokoje85,15 m2

  250 000

  2 936 zł/m2

  Ciechanów

  Sprzedam mieszkanie Ciechanów o powierzchni 85,15 mkw. Cena - 250 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaRezerwacja !!!
  i
  Mieszkanie
  1 pokój27,66 m2

  195 000

  7 049 zł/m2

  Ciechanów

  Sprzedam mieszkanie Ciechanów o powierzchni 27,66 mkw. Cena - 195 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w bloku z windą !
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje64,30 m2

  330 000

  5 132 zł/m2

  Ciechanów

  Sprzedam mieszkanie Ciechanów o powierzchni 64,30 mkw. Cena - 330 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaPrzestronne mieszkanie na ii piętrze
  i
  Mieszkanie
  4 pokoje70,78 m2

  320 000

  4 521 zł/m2

  Ciechanów

  Sprzedam mieszkanie Ciechanów o powierzchni 70,78 mkw. Cena - 320 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Ciechanów

  Ciechanów to miejscowość położona w centralnej części Polski, w województwie mazowieckim. Jest to miasto średniej wielkości, które rozwija się bardzo prężnie i swoimi licznymi walorami oraz atutami przyciąga coraz więcej mieszkańców. To właśnie zainteresowanie nowych lokatorów ciechanowskim rynkiem nieruchomości sprawia, że mieszkania na sprzedaż w Ciechanowie cieszą się tak dużą popularnością.

  Dobra infrastruktura i lokalizacja Ciechanowa

  Dużym atutem miasta jest położenie u zbiegu ważnych tras drogowych. Są to: droga krajowa nr 50 i droga krajowa nr 60, a także drogi wojewódzkie nr 615, 616 i 617. Przez miast przebiega także linia kolejowa nr 9, obsługuje bezpośrednie połączenia m.in. pomiędzy Gdańskiem i Warszawą, czy Krakowem i Olsztynem. Do dyspozycji mieszkańców Ciechanowa dostępne są 2 stacje kolejowe: Ciechanów i Ciechanów Przemysłowy. Takie uwarunkowanie infrastrukturalne znacząco wpływają na potencjał inwestycyjny i ciągły rozwój miasta. Przyciąga to licznych przedsiębiorców, a także nowych mieszkańców, którzy chętnie poszukują mieszkania na sprzedaż w Ciechanowie.

  Lokalny rynek nieruchomości w Ciechanowie

  Ciechanów jako miasto o średniej wielkości posiada zróżnicowany rynek nieruchomości. Znajdziemy tu zarówno oferty z rynku wtórnego, jak i z rynku pierwotnego. Szczególnie ten drugi - rynek pierwotny w Ciechanowie dynamicznie się rozbudowuje w ostatnim czasie. Liczne inwestycje deweloperskie sprawiają, że nowe mieszkania w Ciechanowie stanowią bardzo atrakcyjne oferty na lokalnym rynku nieruchomości.  Ponadto, znajdziemy tu również takie obiekty, jak domy, lokale usługowe, magazyny oraz działki na sprzedaż i wynajem.

  Poza rynkiem pierwotnym, lokalny popyt odnotowuje się także na przestronne mieszkania do remontu, a także na zlokalizowane mieszkania w centrum Ciechanowa. Rynek wtórny w Ciechanowie to również często sprzedane mieszkania własnościowe z dobrą lokalizacją względem punktów komunikacyjnych miasta (komunikacja miejska, infrastruktura drogowa, punktu usługowe). W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się także wyremontowane mieszkania w odnowionej kamienicy.

  Osoby poszukujące mieszkania na sprzedaż w Ciechanowie zwracają uwagę przede wszystkim na takie kwestie, jak: powierzchnia mieszkania, lokalizacja i rok budowy. Dodatkowo, często istotnymi dla nich aspektami są również: piwnica, garaż, łazienka, miejsce parkingowe, przedpokój oraz balkon, a także czy jest to mieszkanie 2 - pokojowe lub trzypokojowe i czy mieszkanie składa się z salonu. Do najpopularniejszych osiedli Ciechanowa zalicza się: Bloki, Podzamcze, Śmiecin, Śródmieście oraz Aleksandrówka. To właśnie na Aleksandrówce, wzdłuż ul. Pułtuska oraz na ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Armii Krajowej oraz ul. Generała Władysława Sikorskiego znajdziemy nowe inwestycje deweloperskie.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Ciechanowie? Sprawdź mieszkania na sprzedaż Ciechanów na portalu nieruchomości GetHome.pl i znajdź swój wymarzony lokal mieszkalny.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: