Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Garwolin

  - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Garwolinie

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Garwolinie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Garwolinie

  Miasto powiatowe Mazowsza położone jest we wschodniej części Polski. Garwolin leży nad rzeką Wilgą, około 60 km od stolicy Polski. Miasto województwa mazowieckiego dynamicznie się rozwija i staje się ważnym ośrodkiem przemysłu maszynowego, poligraficznego, spożywczego, kosmetycznego oraz odzieżowego. W granicach administracyjnych Garwolina zostały utworzone tereny inwestycyjne – Garwolińska Strefa Aktywności Gospodarczej, zajmująca powierzchnię ok. 80 ha.

  Ze względu na dogodne położenie i bliskość Warszawy, miasto cieszy się coraz większym uznaniem wśród inwestorów. Droga ekspresowa nr 17 umożliwia szybki dojazd nie tylko do stolicy Polski, ale też Lublina czy granicznego Hrebenne. Na terenie powiatu garwolińskiego funkcjonuje około 7 tys. podmiotów gospodarczych, co przekłada się na wzrost potencjału tego miasta. Wszystko to sprawia, że rośnie zainteresowanie kolejnymi działkami pod budowę nowych inwestycji.

  Mieszkania rynku wtórnego w Garwolinie

  Większość nowo wybudowanych osiedli mieszkaniowych znajduje się w dogodnych lokalizacjach – w pobliżu drogi krajowej, która łączy się z trasą S17. Dużym ich atutem jest bliskość terenów rekreacyjnych oraz dobrze rozwinięta infrastruktura miejsca. W bliskiej odległości od kameralnych osiedli deweloperskich znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, placówki medyczne. Z reguły są to niskokondygnacyjne budynki mieszkalne, w których mieszczą się lokale o zróżnicowanym metrażu i funkcjonalnym rozkładzie.

  W Garwolinie można też znaleźć wiele interesujących ofert mieszkań na sprzedaż z rynku wtórnego. Największym powodzeniem cieszą się lokale dwu- i trzypokojowe, które są dostępne w przystępnych cenach. Do większości z nich przynależą przestronne balkony lub tarasy oraz komórki lokatorskie. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza mieszkania zlokalizowane w pobliżu parku i rzeki Wilga. Wiele z nich to stosunkowo nowe, w pełni wyposażone lokale, które znajdują się na zamkniętych oraz monitorowanych osiedlach.

  Mieszkania Garwolin - oferty

  W Garwolinie dostępne  4 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Garwolinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (3 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Garwolin, jak i mieszkania bezpośrednio Garwolin.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Garwolin

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Garwolinie mamy 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 44 m2 do 63 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Garwolinie to 55 m2.

  Ceny mieszkań w Garwolinie

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Garwolinie to 8 123 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Garwolinie?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Garwolinie znajdziesz w cenie 599 999 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Garwolinie wynosi 9 511 zł/m2;

   Tanie mieszkania Garwolin. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 349 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 674 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: