Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ostrołęka

  - 13 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 19 mieszkań na sprzedaż w Ostrołęce

  Rynek wtórny - 10 mieszkań na sprzedaż w Ostrołęce

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Ostrołęka to miasto na prawach powiatu w województwie mazowieckim, leżące nad rzeką Narew. Miasto znajduje się 124 km od Warszawy, a dojazd samochodem drogą S8 zajmuje jedynie 1,5h. Ostrołęcki klimat sprawia, że miasto cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wielu jego mieszkańców nie czuje potrzeby przeprowadzki do Warszawy. Zobacz, dlaczego warto wybrać mieszkanie na sprzedaż w Ostrołęce.

  Ostrołęka – mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej cenie

  Ostrołęka to miasto, które stale się rozwija. Znajduje się tu ośrodek usług oraz przemysłu energetycznego, budowlanego, celulozowo-papierniczego i spożywczego, dzięki czemu bez trudu można znaleźć pracę i pozostać w tym mieście przez dłuższy czas. Wciąż przybywają do niego nowi mieszkańcy – zarówno osoby samotne, jak i rodziny z dziećmi. Oferta mieszkań pochodzących z rynku wtórnego jest bardzo zróżnicowana, co umożliwia znalezienie wymarzonego lokum, bez względu na potrzeby. Możesz liczyć na spokój i ciszę, a także sprawny dojazd do centrum miasta, niezależnie od tego, jakie mieszkanie wybierzesz. Zakup mieszkania Ostrołęka pochodzącego z rynku wtórnego umożliwi dobór dobrej lokalizacji i pozwoli na szybkie wprowadzenie bez konieczności przeprowadzania prac wykończeniowych, a w wielu przypadkach również bez czasochłonnego remontu.

  Ostrołęka to świetna alternatywa dla stolicy pod względem zakupu mieszkania. Średni metraż mieszkań pochodzących z rynku wtórnego w Ostrołęce to 56,25 m2. Możesz wybierać spośród kawalerek, mieszkań dwupokojowych, trzypokojowych i czteropokojowych, w zależności od tego, jak liczna jest Twoja rodzina.

   

  Mieszkania Ostrołęka - oferty

  W Ostrołęce dostępne jest 13 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 100 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Ostrołęce, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 4 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 18 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 5 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Ostrołęce z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;
  • 7 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 6 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Ostrołęka”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Ostrołęka.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Ostrołęce? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Ostrołęka

  Interesuje Cię rynek wtórny? Ostrołęka oferuje 10 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 100 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Ostrołęce to 61 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Ostrołęka bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Ostrołęce, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Ostrołęka - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Ostrołęka oferuje 19 nowych mieszkań w 2 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Ostrołęka czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Ostrołęce to 61 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 33 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 100 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Ostrołęce.

  Ceny mieszkań w Ostrołęce

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Ostrołęce? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Ostrołęka", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ostrołęce to 7 395 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Ostrołęce to 7 670 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Ostrołęce to z kolei wydatek średnio 7 272 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ostrołęce? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Ostrołęce", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ostrołęce (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 698 500 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ostrołęce wynosi 8 795 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Ostrołęce należy zapłacić 698 475 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 795 zł/m2.

  Tanie mieszkania Ostrołęka. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Ostrołęka bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Ostrołęce to wydatek 204 357 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 5 100 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 222 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 950 zł/m2.

  Tanie mieszkania Ostrołęka? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: