Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Góra Kalwaria - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 56 mieszkań na sprzedaż w Górze Kalwarii

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Górze Kalwarii

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazka4 pokoje !!!
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż
  Góra Kalwaria

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 56,60 m2
  399 000
  7 049 /m2
  Sprzedam mieszkanie Góra Kalwaria o powierzchni 56,60 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 399 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dalar Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaOferta na wyłączność !!!

w pełni wykończone i urz
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
  Góra Kalwaria

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 72 m2
  545 000
  7 569 /m2
  Sprzedam mieszkanie Góra Kalwaria o powierzchni 72 mkw. Cena - 545 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dalar Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Góra Kalwaria — zamieszkaj obok Warszawy!

  Góra Kalwaria to niewielkie miasteczko położone niecałe 34 km od centrum Warszawy. Taka lokalizacja sprawia, że miejscowość chętnie wybierana jest przez osoby pracujące w stolicy, które chcą po pracy odpocząć od jej zgiełku. Do zakupu mieszkania zachęca świetna komunikacja, malownicza architektura oraz niższe ceny mieszkań.

  Położona w cieniu stoli Góra Kalwaria posiada długą i bogatą historię, widoczną w licznych zabytkach pochodzących nawet z XVII wieku. Współcześnie zabytkowa architektura przeplata się z dużą ilością nowych inwestycji oraz nowoczesnymi inwestycjami deweloperskimi. Jest to związane z rosnącą popularnością miejscowości wśród mieszkańców Warszawy. Mieszkania kupowane są na cele użytkowe oraz wynajem. Korzystne ceny oraz duży potencjał inwestycyjny sprawia, ze rynek nieruchomości w Górze Kalwarii wyróżnia się dynamicznym wzrostem.

  Mieszkania Góra Kalwaria - dlaczego warto?

  Miejscowość posiada świetną komunikację z Warszawą. Dojazd do stolicy zajmuje niecałe 50 minut. Równocześnie miejscowość dysponuje bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, pozwalającą załatwić większość codziennych spraw na miejscu. Nowych mieszkańców przyciąga kameralna i rodzinna zabudowa. Duża ilość terenów zielonych zachęca do turystyki pieszej i rowerowej. W miasteczku jest także znacznie lepsze powietrze.

  Nieruchomości Góra Kalwaria - rynek pierwotny i wtórny

  Do zakupu nieruchomości w Górze Kalwarii zachęcają korzystne ceny nieruchomości. W cenie kawalerki w centrum Warszawy, mieszkańcy mogą nabyć komfortowe lokum dla całej rodziny. W sprzedaży są dostępne zarówno lokale pochodzące z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Popularny jest także wynajem mieszkań.

  Mieszkania Góra Kalwaria - oferty

  W Górze Kalwarii dostępne jest 58 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 33 m2 do 72 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Górze Kalwarii, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 19 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 36 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Górze Kalwarii z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Góra Kalwaria”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Góra Kalwaria.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Górze Kalwarii? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Góra Kalwaria

  Interesuje Cię rynek wtórny? Góra Kalwaria oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 56 m2 do 72 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Górze Kalwarii to 64 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie w Górze Kalwarii z rynku wtórnego bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Górze Kalwarii, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Góra Kalwaria - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Góra Kalwaria oferuje 56 nowych mieszkań w 2 inwestycjach deweloperskich. Nowe inwestycje bezpośrednio od dewelopera w Górze Kalwarii czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Górze Kalwarii to 48 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 33 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 62 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Górze Kalwarii.

  Ceny mieszkań w Górze Kalwarii

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Górze Kalwarii? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Góra Kalwaria", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Górze Kalwarii to 7 309 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Górze Kalwarii? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Górze Kalwarii", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Górze Kalwarii (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 545 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Górze Kalwarii wynosi 7 569 zł/m2;

  Tanie mieszkania Góra Kalwaria. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Góra Kalwaria bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 399 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 049 zł/m2.

  Tanie mieszkania Góra Kalwaria? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: