Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Sulejówek

  - 7 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 8 mieszkań na sprzedaż w Sulejówku

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż w Sulejówku

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Sulejówek - oferty

  W Sulejówku dostępne jest 7 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 30 m2 do 106 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Sulejówku, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 kawalerki na sprzedaż;
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 9 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Sulejówku z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;
  • 8 mieszkań na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Sulejówek”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Sulejówek.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Sulejówku? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Sulejówek

  Interesuje Cię rynek wtórny? Sulejówek oferuje 6 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 40 m2 do 106 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Sulejówku to 86 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Sulejówek bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Sulejówku, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Sulejówek - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Sulejówek oferuje 8 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Sulejówek czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Sulejówku to 49 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 30 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 63 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Sulejówku.

  Ceny mieszkań w Sulejówku

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Sulejówku? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Sulejówek", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Sulejówku to 9 329 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Sulejówku to 8 172 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Sulejówku to z kolei wydatek średnio 9 908 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Sulejówku? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Sulejówku", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Sulejówku (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 887 270 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Sulejówku wynosi 8 943 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Sulejówku należy zapłacić 575 000 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 11 186 zł/m2.

  Tanie mieszkania Sulejówek. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Sulejówek bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Sulejówku to wydatek 335 000 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 8 802 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 540 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 722 zł/m2.

  Tanie mieszkania Sulejówek? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: