Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kazimierz Dolny

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Kazimierzu Dolnym

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Kazimierzu Dolnym

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Kazimierzu Dolnym

  Kazimierz Dolny to wyjątkowe miasto położone w południowo-wschodniej części Polski, w województwie lubelskim. Jest to mała miejscowość, która posiada dogodne uwarunkowania mieszkaniowe i turystyczne. Przyciągają one nowych mieszkańców, wśród których dużą popularnością cieszą się mieszkania w Kazimierzu Dolnym.

  Kazimierz Dolny położony jest w zachodniej części województwa lubelskiego, blisko granicy z województwem mazowieckim. Miejscowość ulokowana jest pomiędzy ważnymi ośrodkami miejskimi obu województw. Kazimierz Dolny znajduje się w połowie drogi między Radomiem i Lublinem, a także bardzo blisko Puław. Dużym atutem jest także położenie miejscowości nad Wisłą. Ma to szczególne znaczenie, bowiem władze miasta zadbały o stworzenie odpowiedniej infrastruktury wodnej, którą chętnie wykorzystują zarówno turyści, jak i mieszkańcy Kazimierza Dolnego.

  W zakresie infrastruktury drogowej, blisko Kazimierza Dolnego przebiega droga wojewódzka nr 824 i nr 830, które umożliwiają bezpośredni dostęp do drogi ekspresowej S12, S17 oraz S19. Trasy te łączą Lublin z takimi miastami, jak: Zamość, Rzeszów, Radom oraz Warszawa. Dobry dostęp do dużych aglomeracji miejskich, a także odpowiednio stworzona infrastruktura sprawiają, że mieszkania w Kazimierzu Dolnym stale zyskują na wartości. Wpływ na to ma także duży potencjał turystyczny miasta.

  Ta lubelska miejscowość posiada niezwykle bogatą historię, która sięga aż XI wieku. Jest to dawne miasto królewskie, które było świadkiem wielu historycznych wydarzeń. Pomimo doszczętnego zniszczenia w trakcie Potopu Szwedzkiego, miasto szybko wróciło na mapę turystyczną Polski, przede wszystkim dzięki doskonałej lokalizacji i uwarunkowaniom przyrodniczym. Bogata i długa historia miasta sprawiają, że znajdziemy tu liczne zabytki. Co więcej, funkcjonuje tu Kazimierski Park Krajobrazowy, w którym znajdziemy piesze, rowerowe, a także konne szlaki turystyczne. Odwiedzający Kazimierski Park Krajobrazowy mogą skorzystać także z przepraw promowych przez Wisłę czy rejsów statkiem, a w okresie zimowym działają tu nawet 3 wyciągi narciarskie. Atrakcyjnym miejscem przyrodniczym w Kazimierzu Dolnym jest także Rezerwat przyrody Krowia Wyspa. Jednak najpopularniejszym obiektem turystycznym jest Rynek w Kazimierzu Dolnym z niezwykłymi kamienicami i historyczną zabudową.

  Kolejnymi atutami turystycznymi miasta są: Bulwar Nadwiślański, Zamkowe Wzgórze z Zespołem Zamkowym w Kazimierzu Dolnym, a także Góra Trzech Krzyży. To wszystko sprawia, że ruch turystyczny jest tu duży przez cały rok i przekłada się bezpośrednio na duży popyt na wynajem nieruchomości. Tym samym, mieszkania w Kazimierzu Dolnym dostępne w atrakcyjnych niskich cenach są bardzo popularne na lubelskim rynku nieruchomości.

  Mieszkania Kazimierz Dolny - oferty

  W Kazimierzu Dolnym dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż.

  Jeśli szukasz mieszkania w Kazimierzu Dolnym, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (1 oferta)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Kazimierz Dolny, jak i mieszkania bezpośrednio Kazimierz Dolny.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Kazimierz Dolny

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Kazimierzu Dolnym mamy 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 130 m2.

  Ceny mieszkań w Kazimierzu Dolnym

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Kazimierzu Dolnym to 6 400 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Kazimierzu Dolnym?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Kazimierzu Dolnym znajdziesz w cenie 832 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Kazimierzu Dolnym wynosi 6 400 zł/m2;

   Tanie mieszkania Kazimierz Dolny. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 832 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 400 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: