Mieszkania na sprzedaż Ożarów Mazowiecki
- 82 ogłoszenia
- Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?Wybierz liczbę pokoi
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5+
- Aura Nova etap II - 38 ofertNowe mieszkanie 2 pokojowe 43.66 m2 1 piętro na sprzedaż Aura Nova etap IIKapucka, Ożarów Mazowiecki2 pokoje 43,66 m2554 671 zł12 704 zł/m2Aura Nova to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w doskonale skomunikowanej z Warszawą, dynamicznie rozwijającej się części Ożarowa Mazowieckiego. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego życia. Kameralna, niska zabudowa,
- Ożarowska 35 - 16 ofertNowe mieszkanie 3 pokojowe 48.21 m2 1 piętro na sprzedaż Ożarowska 35Ożarowska 35, Ożarów Mazowiecki3 pokoje 48,21 m2Prezentujemy nowoczesną inwestycję deweloperską - Ożarowska 35 to elegancki, trzypiętrowy budynek mieszkalny zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. To wyjątkowe miejsce, które łączy zalety życia w

- Miasto Ogród 5 - 1 ofertaNowe mieszkanie 5 pokojowe 106.43 m2 2 piętro na sprzedaż Miasto Ogród 5Romana Dmowskiego 56, Ożarów Mazowiecki5 pokoi 106,43 m2Poznaj Miasto Ogród 5 – osiedle, które redefiniuje komfort życia w Ożarowie Mazowieckim. Zaprojektowane z myślą o wymagających rodzinach, oferuje przestrzeń, funkcjonalność i nowoczesny design w otoczeniu zieleni. Lokalizacja między ulicami
- Miasto Ogród 6 - OSLO i SZTOKHOLM - 2 ofertyNowe mieszkanie 2 pokojowe 43.79 m2 1 piętro na sprzedaż Miasto Ogród 6 - OSLO i SZTOKHOLMJózefa Piłsudskiego, Ożarów Mazowiecki2 pokoje 43,79 m2Wygodne codzienne życie! Czy komfort mieszkania może łączyć się z nordycką elegancją? Absolutnie! Zaledwie rzut kamieniem od stolicy, lecz zanurzony w zieleni i spokoju, Ożarów Mazowiecki staje się miejscem, gdzie miejskie życie spotyka się z
- Piękne 3 pokoje taras 11m klima garaż pkpNadbrzeżna, Ożarów Mazowiecki3 pokoje 68 m2945 000 zł13 897 zł/m2Piękny, słoneczny, nowy, w pełni wykończony, klimatyzowany 3 pokojowy apartament z energooszczędnym systemem smart dom, z garderobą, 11m tarasem od strony południowo-zachodniej na zadbanym osiedlu w Ożarowie. Do mieszkania przynależy 1 miejsce w
- Apartamenty Home Premium etap 2 - 23 ofertyNowe mieszkanie 2 pokojowe 44.88 m2 1 piętro na sprzedaż Apartamenty Home Premium etap 2Józefa Piłsudskiego 6, Ożarów Mazowiecki2 pokoje 44,88 m2520 608 zł11 600 zł/m2Przyjazna architektura W pięknej przestrzeni szara codzienność składa obietnicę szczęścia. Domowa przestrzeń to ta, w której spędzamy najwięcej czasu. Dlatego warto zadbać, by wprowadzała spokój i równowagę w nasze życie oraz dawała możliwość
- Mieszkania z ogródkiem,52,38m2,ożarów maz.Ożarów Mazowiecki3 pokoje 52,38 m2520 000 zł9 927 zł/m2Osiedle znajduje się w doskonałej lokalizacji Ożarowa Mazowieckiego, blisko komunikacji miejskiej oraz szkół i przedszkoli, w pobliżu tereny zielone, plac zabaw , W budynku mieszczącym 58 lokali mieszkalnych znajdują się mieszkania o
- 3 pokoje / 59,7 m2 / balkon / 2 garaże / 2 piwnicePoznańska, Ożarów Mazowiecki3 pokoje 59,70 m2649 900 zł10 886 zł/m23 pokoje / 59,7 m2 / Balkon / 2 Garaże / 2 Piwnice Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,70 m² zlokalizowane w przyjaznej okolicy w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej. Znajduje się na parterze w budynku trzypiętrowym. Jest to
Rynek pierwotny - 79 mieszkań na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim
Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim
Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki to miasto pełniące funkcję siedziby powiatu warszawskiego zachodniego. Miejscowość dzięki dogodnej lokalizacji przyciąga nowych mieszkańców. Miasto oferuje wiele udogodnień i umożliwia mieszkańcom branie aktywnego udziału w życiu Warszawy.
Na atrakcyjność Ożarowa wpływają bliskie położenie Warszawy oraz liczne połączenia umożliwiające szybki transport do centrum stolicy. Miasto zlokalizowane jest w pobliżu bardzo ważnego węzła komunikacyjnego. Ożarów Mazowiecki ma dobre połączenie z trasą S2, która tworzy południową obwodnicę Warszawy oraz z autostradą A2 łączącą Warszawę z takimi miastami, jak: Łódź, Konin czy Poznań.
W mieście znajduje się również stacja kolejowa, która obsługuje połączenia kolejowe pociągów PKP oraz pociągów kolei mazowieckiej gwarantując szybki transport mieszkańcom i pracownikom z innych miejscowości. Pociągi KM docierają z Ożarowa do centrum Warszawy w przeciągu 20 minut. Wygodny i szybki dojazd do pracy w stolicy wpływają na duże zainteresowanie lokalnymi nieruchomościami, wśród których szczególną popularnością cieszą się mieszkania.
Mimo że Ożarów Mazowiecki należy do grupy małych miejscowości z niewielką liczbą mieszkańców, to lokalny rynek mieszkaniowy jest naprawdę zróżnicowany. To zasługa przede wszystkim wielu nowych inwestycji deweloperskich, ale znajdziemy tu również oferty z rynku wtórnego.
W Ożarowie Mazowieckim przeważa niska zabudowa. Przeważająca liczba nowych inwestycji mieszkaniowych składa się z budynków o kameralnej zabudowie, maksymalnie do wysokości 3. piętra.
Mieszkania Ożarów Mazowiecki - oferty
W Ożarowie Mazowieckim dostępne jest 8 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 38 m2 do 106 m2.
Jeśli szukasz mieszkania w Ożarowie Mazowieckim, na portalu gethome.pl znajdziesz:- mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (54 oferty)
- mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (21 ofert)
- mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (6 ofert)
- mieszkania 5 pokoi i więcej (6 ofert)
Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Ożarów Mazowiecki, jak i mieszkania bezpośrednio Ożarów Mazowiecki.
Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.
Rynek wtórny Ożarów Mazowiecki
Interesuje Cię rynek wtórny? W Ożarowie Mazowieckim mamy 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 52 m2 do 68 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Ożarowie Mazowieckim to 60 m2.
Ceny mieszkań w Ożarowie Mazowieckim
Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim to 12 154 zł za m2;
- średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Ożarowie Mazowieckim to 11 570 zł za m2 ;
- rynek pierwotny w Ożarowie Mazowieckim to z kolei wydatek średnio 12 176 zł za m2.
Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ożarowie Mazowieckim?
- najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ożarowie Mazowieckim znajdziesz w cenie 945 000 zł;
- najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ożarowie Mazowieckim wynosi 13 897 zł/m2;
- za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Ożarowie Mazowieckim należy zapłacić 1 179 000 zł;
- najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 13 600 zł/m2.
Tanie mieszkania Ożarów Mazowiecki. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego
Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Ożarowie Mazowieckim to wydatek 499 277 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 10 800 zł/m2.
Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 520 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 9 927 zł/m2.
Oferty w okolicy
- Mieszkania na sprzedaż Warszawa (11913)
- Mieszkania na sprzedaż Radom (404)
- Mieszkania na sprzedaż Ząbki (363)
- Mieszkania na sprzedaż Mysiadło (287)
- Mieszkania na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki (258)
- Mieszkania na sprzedaż Julianów (191)
- Mieszkania na sprzedaż Marki (182)
- Mieszkania na sprzedaż Zegrze (176)
- Mieszkania na sprzedaż Pruszków (168)
- Mieszkania na sprzedaż Piaseczno (146)
- Mieszkania na sprzedaż Błonie (130)
- Mieszkania na sprzedaż Radzymin (120)
- Mieszkania na sprzedaż Płock (115)
- Mieszkania na sprzedaż Mińsk Mazowiecki (114)
- Mieszkania na sprzedaż Piastów (106)
- Mieszkania na sprzedaż Siedlce (83)
- Mieszkania na sprzedaż Zamienie (75)
- Mieszkania na sprzedaż Tarczyn (61)
- Mieszkania na sprzedaż Wólka Grodziska (58)
- Mieszkania na sprzedaż Milanówek (56)
- Mieszkania na sprzedaż Góraszka (56)
- Mieszkania na sprzedaż Dawidy Bankowe (47)
- Mieszkania na sprzedaż Otwock (44)
- Mieszkania na sprzedaż Wołomin (43)
Zobacz także
- Mieszkania 2 pokoje Ożarów Mazowiecki
- Mieszkania 3 pokoje Ożarów Mazowiecki
- Mieszkania 4 pokoje Ożarów Mazowiecki
- Rynek pierwotny Ożarów Mazowiecki mieszkania
- Mieszkania na sprzedaż z balkonem Ożarów Mazowiecki
- Mieszkania na sprzedaż na ostatnim piętrze Ożarów Mazowiecki
- Mieszkania na sprzedaż z ogródkiem Ożarów Mazowiecki