Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Police

  - 11 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 44 mieszkania na sprzedaż w Policach

  Rynek wtórny - 8 mieszkań na sprzedaż w Policach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Police z ciekawymi propozycjami

  Położone zaledwie ok. 15 km od centrum Szczecina Police często są uważane za tzw. satelitę lub budżetową sypialnię tego miasta. Jest w tym sporo prawdy – w Policach mieszka wiele osób związanych na co dzień ze Szczecinem. Tutejszy rynek nieruchomości jest znacznie atrakcyjniejszy pod względem cenowym niż ten szczeciński. Dowiedz się więcej na jego temat.

  Mieszkania na sprzedaż w Policach – jak wygląda rynek?

  Police są położone bardzo blisko nie tylko Szczecina, ale również granicy z Niemcami. Jest to więc strategiczne położenie, które zachęca wiele osób do osiedlenia się w tym miejscu. Jednocześnie miasto jest dość spokojne i zielone, dlatego mieszka się w nim przyjemnie. Z wszystkich niezbędnych usług można skorzystać na miejscu. W samych Policach nietrudno też o pracę, ponieważ działają tu zarówno przemysł, jak i handel czy branża budowlana. W rozwoju pomaga natomiast znajdująca się tutaj podstrefa Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

  Mieszkania w Policach są dostępne w ograniczonej ilości, ale dość różnorodne. Ruch na rynku wtórnym jest spory. Dominują lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe, które są najpopularniejsze wśród nabywców. Można tu jednak również bez większego problemu kupić kawalerkę czy mieszkanie 4-pokojowe i większe. Są one zlokalizowane zarówno w kameralnych budynkach, jak i w wysokościowcach znajdujących się na osiedlach budowanych w okresie PRL.

  Mieszkania na sprzedaż w Policach – jak kształtują się ceny?

  Statystycznie ceny mieszkań na sprzedaż w Policach są odrobinę wyższe od średniej krajowej. Trudno jednak uznać to miasto za drogie, szczególnie biorąc pod uwagę jego wyjątkowo korzystne położenie. Ceny zakupu nieruchomości są tu zdecydowanie niższe niż w Szczecinie. Oznacza to, że mieszkańcy stolicy zachodniopomorskiego chcący się przenieść do mniejszej miejscowości na uboczu, mogą sporo zaoszczędzić.

  Kup swoje wymarzone mieszkanie w Policach

  Zakup mieszkania w Policach może być bardzo dobrą decyzją. Aby jednak znaleźć lokal idealny, na poszukiwania trzeba poświęcić sporo czasu. GetHome.pl ułatwia ten proces dzięki swojej wygodnej wyszukiwarce. Skorzystaj z filtrów i sortowania, aby wyświetlić tylko ogłoszenia spełniające określone kryteria. Spójrz na mapę, aby sprawdzić, gdzie dokładnie znajdują się nieruchomości z ogłoszeń lub zawęzić poszukiwania tylko do wybranego obszaru. Zapraszamy!

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Policach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Police - oferty

  W Policach dostępne jest 11 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 25 m2 do 88 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Policach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 12 kawalerek na sprzedaż;
  • 28 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 11 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Policach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 11 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 33 mieszkania na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Police”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Police.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Policach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Police

  Interesuje Cię rynek wtórny? Police oferuje 8 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 25 m2 do 88 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Policach to 57 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Police bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Policach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Police - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Police oferuje 44 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Police czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Policach to 42 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 26 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 55 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Policach.

  Ceny mieszkań w Policach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Policach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Police", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Policach to 8 382 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Policach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Policach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Policach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 700 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Policach wynosi 10 119 zł/m2;

  Tanie mieszkania Police. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Police bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 254 900 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 175 zł/m2.

  Tanie mieszkania Police? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: