Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Serock

  - 10 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Serocku

  Rynek wtórny - 7 mieszkań na sprzedaż w Serocku

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Serock - oferty

  W Serocku dostępne jest 10 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 18 m2 do 74 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Serocku, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 4 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Serock”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Serock.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Serocku? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Serock

  Interesuje Cię rynek wtórny? Serock oferuje 7 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 30 m2 do 72 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Serocku to 53 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Serock bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Serocku, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Serocku

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Serocku? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Serock", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Serocku to 10 254 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Serocku? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Serocku", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Serocku (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 729 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Serocku wynosi 13 333 zł/m2;

  Tanie mieszkania Serock. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Serock bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 400 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 132 zł/m2.

  Tanie mieszkania Serock? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: