Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Trzcińsko-Zdrój

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Trzcińsku-Zdroju

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Trzcińsku-Zdroju

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Trzcińsko-Zdrój - oferty

  W Trzcińsku-Zdroju dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 48 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Trzcińsku-Zdroju, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Trzcińsku-Zdroju z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Trzcińsko-Zdrój”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Trzcińsko-Zdrój.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Trzcińsku-Zdroju? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Trzcińsko-Zdrój

  Interesuje Cię rynek wtórny? Trzcińsko-Zdrój oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 48 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Trzcińsko-Zdrój bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Trzcińsku-Zdroju, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Trzcińsku-Zdroju

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Trzcińsku-Zdroju? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Trzcińsko-Zdrój", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Trzcińsku-Zdroju to 5 828 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Trzcińsku-Zdroju? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Trzcińsku-Zdroju", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Trzcińsku-Zdroju (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 284 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Trzcińsku-Zdroju wynosi 5 828 zł/m2;

  Tanie mieszkania Trzcińsko-Zdrój. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Trzcińsko-Zdrój bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 284 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 828 zł/m2.

  Tanie mieszkania Trzcińsko-Zdrój? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: