Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny

  - 472 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 412 mieszkań na sprzedaż na Czyżynach

  Rynek wtórny - 60 mieszkań na sprzedaż na Czyżynach

  Mieszkania na Czyżynach - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Czyżynach kawalerki:

  Na Czyżynach jest 50 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 524 332 zł

  Średni metraż kawalerek to 32 m2

  Mieszkania na Czyżynach dwupokojowe:

  Na Czyżynach jest 167 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 603 955 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 41 m2

  Mieszkania na Czyżynach trzypokojowe:

  Na Czyżynach jest 178 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 791 565 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 59 m2

  Mieszkania na Czyżynach czteropokojowe:

  Na Czyżynach jest 70 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 044 759 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 79 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Czyżynach - oferty deweloperów

   - 412 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Czyżynach - oferty agencji nieruchomości

   - 60 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym - Czyżyny

  Dzielnica Czyżyny jest położona we wschodniej części Krakowa i przylega do północnego brzegu Wisły. To bardzo popularna okolica do zakupu mieszkania. Kraków Czyżyny to lokalizacja, która cały czas się rozwija – zarówno pod względem mieszkaniowym, jak i w dziedzinie usług. Zapewnia również dobry dojazd do ścisłego centrum i komfortowe warunki zamieszkania. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób szuka tu mieszkania. Kraków Czyżyny rynek wtórny ma bardzo różnorodny. Dowiedz się więcej!

  Istnieje wiele powodów, dla których nabywcy w Krakowie chętnie wybierają właśnie Czyżyny. Nowe mieszkania powstają tu dość regularnie, co oznacza dużą podaż lokali, także na rynku wtórnym. Atutem lokalizacji jest też rozbudowana infrastruktura. Jeśli szukasz dobrze skomunikowanego mieszkania, Czyżyny są świetnym wyborem. Można tu znaleźć również liczne szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy (m.in w centrum handlowym Nowe Czyżyny), restauracje, tereny zielone i rekreacyjne. W obrębie dzielnicy znajdują się także Tauron Arena, Centrum EXPO czy Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema.

  Dla kogo będzie odpowiednie zlokalizowane w XIV dzielnicy mieszkanie? Czyżyny są odpowiednie dla różnych grup nabywców, choć dominują tu rodziny i pary. Większość z nich interesują nowe mieszkania. Kraków Czyżyny to okolica, która ma pod tym względem sporo do zaoferowania. Aktywna rozbudowa dzielnicy sprawia, że jest ona odpowiednia dla osób szukających nowoczesnego mieszkania. Kraków Czyżyny rynek pierwotny ma dość rozbudowany. Warto jednak również zwrócić uwagę na lokale "z drugiej ręki". Często można bowiem wśród nich znaleźć zaledwie kilkuletnie mieszkania.

  Kraków Czyżyny rynek wtórny ma bardzo ciekawy. Obejmuje on kawalerki, mieszkania 2 pokojowe, 3 pokojowe i większe, zazwyczaj z balkonem, tarasem lub ogródkiem, windą, placem zabaw dla dzieci na osiedlu i innymi udogodnieniami. Atutem nieruchomości  rynku wtórnego jest też brak konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na jej wykończenie! Gdzie szukać takiego mieszkania? Kraków Czyżyny Avia to jedna z popularniejszych lokalizacji.

  Rodziny i pary to jednak nie jedyne grupy, które może zainteresować tutejsze mieszkanie. Kraków Czyżyny to bowiem również świetna okolica dla studentów. W obrębie dzielnicy znajdują się siedziby Akademii Wychowania Fizycznego oraz kilku wydziałów Politechniki Krakowskiej. W związku z tym wielu nabywców wybiera inwestycje w tym obszarze z myślą o przeznaczeniu mieszkania na wynajem dla studentów. Do tego celu świetnie nada się np. 3 pokojowe mieszkanie – ważne jednak aby było rozkładowe!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: