Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Nowy Dwór Mazowiecki

  - 73 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Nowym Dworze Mazowieckim

  Rynek wtórny - 74 mieszkania na sprzedaż w Nowym Dworze Mazowieckim

  placement placeholder
  Poznaj region

  Nowy Dwór Mazowiecki to jedna z ciekawszych podwarszawskich miejscowości. Od stolicy dzielą ją zaledwie 34 km. To niezależny, średniej wielkości ośrodek zapewniający mieszkańcom dostęp do wszelkich potrzebnych usług i szerokie możliwości rozwoju. Pod tym względem zakup mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim jest ciekawą alternatywną dla Warszawy.

  Jak wygląda tutejszy rynek mieszkaniowy?

  Ze względu na bardzo atrakcyjne położenie Nowy Dwór Mazowiecki dynamicznie się rozwija. Przyciąga on zarówno mieszkańców mniejszych miejscowości, jak i osoby „uciekające” z Warszawy w poszukiwaniu spokojniejszego życia oraz niższych cen mieszkań. Powstaje tu sporo nowych inwestycji deweloperskich, ale obrót nieruchomościami dość intensywnie odbywa się również na rynku wtórnym. Oferta jest więc dostosowana do zróżnicowanych potrzeb. Dostępne mieszkania na sprzedaż w Nowym Dworze Mazowieckim to przede wszystkim lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe, natomiast najczęściej spotykane powierzchnie mieszczą się w przedziale 40-65 m2. Często na rynku wtórnym dostępne są relatywnie nowe lokale, oddane do użytku zaledwie kilka lat wcześniej.

  Ceny w Nowym Dworze Mazowieckim

  Nowy Dwór Mazowiecki przyciąga nabywców między innymi z uwagi na ceny tutejszych mieszkań. Są one co prawda wyższe niż średnie ceny w Polsce (w przeliczeniu na 1 m2), ale w porównaniu z pobliską Warszawą prezentują się bardzo atrakcyjnie. Nawet nowoczesne i w pełni urządzone lokale są tu o kilkadziesiąt procent tańsze niż w stolicy. Najatrakcyjniejsze mieszkania na sprzedaż w Nowym Dworze Mazowieckim szybko mogą jednak znikać z rynku, dlatego nie warto zwlekać z podejmowaniem decyzji.

  Gdzie szukać mieszkań w Nowym Dworze?

  Mieszkania na sprzedaż są dostępne praktycznie w całym Nowym Dworze Mazowieckim. Nabywcy są jednak najczęściej zainteresowani zakupem w nowszych budynkach, mimo iż charakteryzują się one wyższymi cenami. Nie brakuje ich w pobliżu stacji kolejowej zapewniającej szybki dojazd do Warszawy (to np. osiedla Dębowy Park czy Rezydencja Jarzębinowa). W Nowym Dworze Mazowieckim najtańsze mieszkania można natomiast znaleźć w pobliżu portu lotniczego Warszawa-Modlin.

   

  Mieszkania Nowy Dwór Mazowiecki - oferty

  W Nowym Dworze Mazowieckim dostępne  73 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 26 m2 do 95 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (8 ofert)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (25 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (27 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (12 ofert)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (12 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Nowy Dwór Mazowiecki, jak i mieszkania bezpośrednio Nowy Dwór Mazowiecki.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Nowy Dwór Mazowiecki

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Nowym Dworze Mazowieckim mamy 74 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 26 m2 do 95 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Nowym Dworze Mazowieckim to 50 m2.

  Ceny mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Nowym Dworze Mazowieckim to 9 471 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Nowym Dworze Mazowieckim to 8 876 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Nowym Dworze Mazowieckim znajdziesz w cenie 965 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Nowym Dworze Mazowieckim wynosi 14 694 zł/m2;

  Tanie mieszkania Nowy Dwór Mazowiecki. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 244 900 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 466 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: