Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

  - 66 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 43 mieszkania na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim

  Rynek wtórny - 11 mieszkań na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Ostrów Wielkopolski z nowoczesnymi mieszkaniami w dobrych cenach

  Zaliczany do średnich miast Ostrów Wielkopolski stanowi lokalny ośrodek administracyjny, gospodarczy i kulturalny. Wraz z pobliskim Kaliszem przyciąga nowych mieszkańców z całego regionu. Mimo to, mieszkania na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim nadal pozostają relatywnie tanie. Szczególnie w porównaniu do większych ośrodków – jak np. oddalonego o zaledwie 100 km Wrocławia. Sprawdź, co warto wiedzieć o tym rynku i jego specyfice.

  Mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim – jak wygląda rynek?

  Lokalny rynek nieruchomości nie jest bardzo duży, ale dość różnorodny. W mieście znajduje się sporo zabudowy jednorodzinnej starszego typu, ale w Ostrowie Wielkopolskim coraz częściej powstają też nowe mieszkania. Nowoczesne apartamentowce i bloki cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców. Są to idealne miejsca dla osób, którym marzy się mieszkanie z ogródkiem lub balkonem, windą, garażem podziemnym oraz innymi podobnymi udogodnieniami. Warto jednak zaznaczyć, że lokale w starszych budynkach często są bardziej przestronne. Podczas gdy 3-pokojowe mieszkanie od dewelopera w Ostrowie Wielkopolskim najczęściej ma 50-60 m2, 3-pokojowe mieszkanie w starym budownictwie może mieć nawet 80 m2.

  Jak kształtują się ceny mieszkań w Ostrowie Wielkopolskim?

  Dobra wiadomość dla potencjalnych nabywców jest taka, że ceny mieszkań w Ostrowie Wielkopolskim można uznać za przystępne. Wahają się one oczywiście w zależności od standardu samego lokalu oraz całej nieruchomości, metrażu, lokalizacji czy udogodnień, ale średnio nie są wygórowane. Statystycznie mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim można kupić poniżej średniej krajowej w przeliczeniu za 1 m2 powierzchni. Mieszkania z ogródkiem lub dużym tarasem, położone w wyjątkowo atrakcyjnych lokalizacjach albo luksusowo urządzone są zazwyczaj droższe (nawet o kilkadziesiąt procent), ale w mieście bez większego trudu można znaleźć przystępną cenowo nieruchomość.

  Mieszkania na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim – gdzie ich szukać?

  Zabudowę wielorodzinną w Ostrowie Wielkopolskim można znaleźć przede wszystkim w Śródmieściu, na Osiedlu Wschód i na Osiedlu Powstańców Wielkopolskich. W pozostałych obszarach miasta dominuje zabudowa jednorodzinna, dlatego trudno jest tam znaleźć mieszkania na sprzedaż. Nowe inwestycje są realizowane w pobliżu starszych bloków, dzięki czemu dobrze wpisują się w krajobraz. Natomiast tanie mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim można znaleźć przede wszystkim w samym centrum oraz przy granicach miasta. Sprzedaż mieszkań odbywa się często przez pośredników, a ich oferty znajdziesz naszej wyszukiwarce i na interaktywnej mapie.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Ostrów Wielkopolski - oferty

  W Ostrowie Wielkopolskim dostępne jest 26 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 76 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 38 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 15 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Ostrowie Wielkopolskim z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 6 mieszkań na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Ostrów Wielkopolski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Ostrów Wielkopolski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Ostrowie Wielkopolskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Ostrów Wielkopolski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Ostrów Wielkopolski oferuje 11 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 35 m2 do 76 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Ostrowie Wielkopolskim to 51 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Ostrów Wielkopolski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Ostrowie Wielkopolskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Ostrów Wielkopolski - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Ostrów Wielkopolski oferuje 43 nowych mieszkania w 3 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Ostrów Wielkopolski czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Ostrowie Wielkopolskim to 45 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 36 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 69 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Ostrowie Wielkopolskim.

  Ceny mieszkań w Ostrowie Wielkopolskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Ostrowie Wielkopolskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Ostrów Wielkopolski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim to 7 534 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Ostrowie Wielkopolskim to 4 242 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Ostrowie Wielkopolskim to z kolei wydatek średnio 7 800 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Ostrowie Wielkopolskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ostrowie Wielkopolskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 599 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ostrowie Wielkopolskim wynosi 9 014 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Ostrowie Wielkopolskim należy zapłacić 495 300 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 800 zł/m2.

  Tanie mieszkania Ostrów Wielkopolski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Ostrów Wielkopolski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Ostrowie Wielkopolskim to wydatek 495 300 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 800 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 235 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 593 zł/m2.

  Tanie mieszkania Ostrów Wielkopolski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: