Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kalisz

  - 32 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 86 mieszkań na sprzedaż w Kaliszu

  Rynek wtórny - 31 mieszkań na sprzedaż w Kaliszu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Rynek nieruchomości w Kaliszu

  Kalisz to prężnie rozwijające się miasto w województwie wielkopolskim, również z uwagi na wtórny rynek nieruchomości. Mieszkania w Kaliszu cieszą się zainteresowaniem – szczególnie te, w których mogą zamieszkać rodziny. Gdzie można kupić mieszkania w Kaliszu, by zapewnić sobie i swoim najbliższym poczucie komfortu?

  Najpopularniejsze oferty mieszkań

  Wśród mieszkań w Kaliszu nie brakuje dwu- i trzypokojowych i to właśnie te lokale cieszą się największym zainteresowaniem. Najwięcej mieszkań na sprzedaż w Kaliszu można znaleźć w takich dzielnicach jak: Śródmieście, Tyniec, Widok, Rogatka, Kaliniec, czy na Osiedlu Adama Asnyka. Lokale dwupokojowe mają zwykle powierzchnię w granicach od ok. 40 do 48 [m2], a mieszkania z trzema pokojami liczą średnio 55 – 64 [m2]. Przeważają lokale jednopoziomowe, a wśród nich można natrafić na mieszkania zarówno jedno-, jak i dwustronne.

  Mieszkania w Kaliszu odznaczają się najczęściej dobrym standardem wzwyż. Można jednak również natrafić na lokale do remontu lub wymagające wykończenia. Zwykle są już umeblowane, a niekiedy również odświeżone lub wyremontowane. Trafiają się również mieszkania w Kaliszu w stanie deweloperskim, a także typu apartamenty. Szczególnie w ofercie mieszkań 5-pokojowych, których metraż wynosi 150 m2 i więcej.

  Mieszkania na rynku wtórnym w Kaliszu są przeważnie dostępne z parkingiem na ulicy lub z miejscem parkingowym na ogrodzonym terenie. Zdarzają się również ekskluzywne oferty z garażem w bloku. Można znaleźć wśród ofert nieruchomości mieszkania z balkonem, tarasem i piwnicą. Niektóre lokale mieszkalne mają wszystkie te dodatkowe przestrzenie, inne jedną lub dwie.

  Rynek wtórny w Kaliszu

  Wśród ofert na rynku wtórnym są oferty, które zainteresują rodziny. Budynki są przystosowane do potrzeb lokatorów prowadzących wspólne gospodarstwo domowe. Większe poczucie bezpieczeństwa zapewnia klatka z domofonem lub wideofonem, a także wstawione drzwi antywłamaniowe.

  Pojawiają się również oferty mieszkań w Kaliszu dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Większość może natomiast spodziewać się dogodnej lokalizacji, w cichej okolicy. Niekiedy dodatkowym atutem mieszkań tutejszego rynku wtórnego jest bliskość punktów handlowo-usługowych, gastronomicznych, szkół, a także przystanków komunikacji miejskiej.

   

  Mieszkania Kalisz - oferty

  W Kaliszu dostępne  32 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 29 m2 do 92 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Kaliszu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 52 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 53 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 8 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 5-pokojowe i więcej mieszkania na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Kaliszu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Kalisz”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Kalisz.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Kaliszu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Kalisz

  Interesuje Cię rynek wtórny? Kalisz oferuje 31 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 29 m2 do 84 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Kaliszu to 51 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Kalisz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Kaliszu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Kalisz - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Kalisz oferuje 86 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Kalisz czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Kaliszu to 54 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 35 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 92 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Kaliszu.

  Ceny mieszkań w Kaliszu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Kaliszu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Kalisz", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Kaliszu to 7 444 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Kaliszu to 5 094 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Kaliszu to z kolei wydatek średnio 7 903 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Kaliszu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Kaliszu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Kaliszu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 735 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Kaliszu wynosi 9 404 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Kaliszu należy zapłacić 636 080 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 250 zł/m2.

  Tanie mieszkania Kalisz. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Kalisz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Kaliszu to wydatek 350 892 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 500 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 199 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 537 zł/m2.

  Tanie mieszkania Kalisz? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: