Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Pułtusk

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Pułtusku

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Pułtusku

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Pułtusk i okoliczne miejscowości

  Miasto o bogatej historii i zabytkowej architekturze położone jest w województwie mazowieckim. Pułtusk znajduje się na skraju Puszczy Białej oraz mezoregionie Doliny Dolnej Narwi. Oddalony jest ponad 60 kilometrów od stolicy Polski. Miasto rozwija się w szybkim tempie pod wieloma względami. Przez Pułtusk przebiega jeden z głównych szlaków krajowych DK nr 61 łączący Mazowsze z Podlasiem. Krzyżują się także drogi wojewódzkie: 618 oraz 571.

  Mieszkania w Pułtusku z rynku wtórnego

  W skład miasta administracyjnie wchodzą następujące obszary: Stare Miasto, Popławy, Ogrody Mickiewicza, os. Tysiąclecia, Panorama, Skarpa Górna i Dolna, Pana Tadeusza, Słoneczne. Pułtusk to siedziba starostwa, która zajmuje powierzchnię ponad 23 km². W ścisłym centrum dominuje zabytkowa zabudowa, w tym obiekty sakralne i kamienice. Na tle miasta wyróżnia się rynek o kształcie prostokąta, na środku którego stoi ratusz z ceglaną wieżą. Na pozostałym obszarze zabudowa jest dość zróżnicowana, ale na przeważającym obszarze znajdują się niskie budynki mieszkalne.

  Mieszkania na sprzedaż w Pułtusku – atrakcyjne lokalizacje

  Większość dostępnych nieruchomości pochodzi z rynku wtórego, jednak powstaje też coraz więcej inwestycji deweloperskich. Mieszkania na sprzedaż w Pułtusku są usytuowane zazwyczaj w kameralnych budynkach wielorodzinnych, na terenie z dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie tutejszych osiedli znajdują się szkoły, przedszkola, punkty handlowo-usługowe, supermarkety Na szczególne wyróżnienie zasługują mieszkania w Pułtusku przy Jana Pawła II, jak również mieszkania (Pułtusk – Pana Tadeusza).

  Oferowane nieruchomości różnią się między sobą metrażem, rozkładem pomieszczeń czy standardem wyposażenia. Do większości mieszkań z rynku wtórnego przynależy przestronny balkon, niewielkich rozmiarów piwnica lub komórka lokatorska. Po wyremontowaniu można je zaaranżować na nowo według własnych potrzeb. Na terenie Pułtuska usytuowane są także komfortowe apartamenty o powierzchni użytkowej do 70 metrów kwadratowych. Wykończone zostały w podwyższonym standardzie oraz kompleksowo wyposażone, przez co doskonale nadają się pod inwestycje.

  Mieszkania na sprzedaż – Pułtusk i okolice

  Ceny nieruchomości w tym mieście są atrakcyjne i bardziej preferencyjne niż w Warszawie. Wybierając nowe mieszkanie w Pułtusku, trzeba jednak przygotować się na wyższy koszt zakupu niż w przypadku lokalu z „drugiej ręki”. Największym powodzeniem cieszą się oferty bezpośrednie pochodzące od osób prywatnych. W dobrej cenie można też nabyć mieszkania do remontu w Pułtusku i lokalizacjach bardziej oddalonych od ścisłego centrum. Na wartości zyskują również domy jednorodzinne oraz szeregowe, które usytuowane są poza granicami miasta.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Pułtusku na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Pułtusk - oferty

  W Pułtusku dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 38 m2 do 76 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Pułtusku, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Pułtusk”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Pułtusk.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Pułtusku? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Pułtusk

  Interesuje Cię rynek wtórny? Pułtusk oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 38 m2 do 76 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Pułtusku to 57 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Pułtusk bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Pułtusku, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Pułtusku

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Pułtusku? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Pułtusk", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Pułtusku to 4 974 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Pułtusku? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Pułtusku", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Pułtusku (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 374 319 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Pułtusku wynosi 5 355 zł/m2;

  Tanie mieszkania Pułtusk. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Pułtusk bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 299 900 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 592 zł/m2.

  Tanie mieszkania Pułtusk? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: