Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Pułtusk - 0 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Pułtusku

  Rynek wtórny - 0 mieszkań na sprzedaż w Pułtusku

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Pułtusk i okoliczne miejscowości

  Miasto o bogatej historii i zabytkowej architekturze położone jest w województwie mazowieckim. Pułtusk znajduje się na skraju Puszczy Białej oraz mezoregionie Doliny Dolnej Narwi. Oddalony jest ponad 60 kilometrów od stolicy Polski. Miasto rozwija się w szybkim tempie pod wieloma względami. Przez Pułtusk przebiega jeden z głównych szlaków krajowych DK nr 61 łączący Mazowsze z Podlasiem. Krzyżują się także drogi wojewódzkie: 618 oraz 571.

  Mieszkania w Pułtusku z rynku wtórnego

  W skład miasta administracyjnie wchodzą następujące obszary: Stare Miasto, Popławy, Ogrody Mickiewicza, os. Tysiąclecia, Panorama, Skarpa Górna i Dolna, Pana Tadeusza, Słoneczne. Pułtusk to siedziba starostwa, która zajmuje powierzchnię ponad 23 km². W ścisłym centrum dominuje zabytkowa zabudowa, w tym obiekty sakralne i kamienice. Na tle miasta wyróżnia się rynek o kształcie prostokąta, na środku którego stoi ratusz z ceglaną wieżą. Na pozostałym obszarze zabudowa jest dość zróżnicowana, ale na przeważającym obszarze znajdują się niskie budynki mieszkalne.

  Mieszkania na sprzedaż w Pułtusku – atrakcyjne lokalizacje

  Większość dostępnych nieruchomości pochodzi z rynku wtórego, jednak powstaje też coraz więcej inwestycji deweloperskich. Mieszkania na sprzedaż w Pułtusku są usytuowane zazwyczaj w kameralnych budynkach wielorodzinnych, na terenie z dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie tutejszych osiedli znajdują się szkoły, przedszkola, punkty handlowo-usługowe, supermarkety Na szczególne wyróżnienie zasługują mieszkania w Pułtusku przy Jana Pawła II, jak również mieszkania (Pułtusk – Pana Tadeusza).

  Oferowane nieruchomości różnią się między sobą metrażem, rozkładem pomieszczeń czy standardem wyposażenia. Do większości mieszkań z rynku wtórnego przynależy przestronny balkon, niewielkich rozmiarów piwnica lub komórka lokatorska. Po wyremontowaniu można je zaaranżować na nowo według własnych potrzeb. Na terenie Pułtuska usytuowane są także komfortowe apartamenty o powierzchni użytkowej do 70 metrów kwadratowych. Wykończone zostały w podwyższonym standardzie oraz kompleksowo wyposażone, przez co doskonale nadają się pod inwestycje.

  Mieszkania na sprzedaż – Pułtusk i okolice

  Ceny nieruchomości w tym mieście są atrakcyjne i bardziej preferencyjne niż w Warszawie. Wybierając nowe mieszkanie w Pułtusku, trzeba jednak przygotować się na wyższy koszt zakupu niż w przypadku lokalu z „drugiej ręki”. Największym powodzeniem cieszą się oferty bezpośrednie pochodzące od osób prywatnych. W dobrej cenie można też nabyć mieszkania do remontu w Pułtusku i lokalizacjach bardziej oddalonych od ścisłego centrum. Na wartości zyskują również domy jednorodzinne oraz szeregowe, które usytuowane są poza granicami miasta.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Pułtusku na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: