Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Będzin

  - 36 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Będzinie

  Rynek wtórny - 23 mieszkania na sprzedaż w Będzinie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Będzin jako alternatywa dla Sosnowca i Katowic

  Będzin to miejscowość w województwie śląskim, położona w Zagłębiu Dąbrowskim, na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i konurbacji katowickiej. Z tego względu może być atrakcyjną alternatywą dla Katowic czy innych dużych miast położonych na tych samym obszarze, jeśli chodzi o zakup mieszkania.

  Będzin od południa graniczy z Sosnowcem, od wschodu – z Dąbrową Górniczą, od zachodu i południowego zachodu – z Czeladzią, a od północy – z gminą wiejską Psary. Miasto dzieli się na siedem dzielnic – Grodziec, Gzichów, Ksawera, Łagisza, Małobądz, Śródmieście oraz Warpie.

  Miasto niejednorodnej zabudowy

  To, co jest charakterystyczne dla Będzina to fakt, że teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej (na którym znajdują się m.in. bloki, budynki kilkurodzinne itd.) jest stosunkowo niewielki. Spory obszar miasta stanowi zabudowa jednorodzinna. Dużą część powierzchni miasta zajmują również tereny zielone – w tym tereny parkowe oraz ogródki działkowe.

  Zabudowa poszczególnych dzielnic mocno różni się między sobą. Na przykład w Grodźcu dominuje zabudowa kilkupiętrowa, a właściwie – dwupiętrowa, ponieważ na terenie tej dzielnicy znajduje się sporo kamienic robotniczych z XX w. Jedynie na północy Grodźca rozrasta się osiedle mieszkaniowe. Z kolei na osiedlu Warpie zabudowa jednorodzinna miesza się z zabudową wielorodzinną – we wschodniej części miasta znajduje się osiedle Warpie-Wschód, na którym dominują 11-kondygnacyjne wieżowce.

  Rynek mieszkań w Będzinie

  Inwestycje w nowe lokale prowadzone na niewielką skalę. Bez większego problemu można natomiast znaleźć mieszkania na sprzedaż z rynku wtórnego. Wśród ofert dominują mieszkania dwupokojowe (o średnim metrażu 43 mkw.) oraz trzypokojowe (o średnim metrażu 62 mkw.). Zakup mieszkania w Będzinie może być alternatywą do kupna nieruchomości w znacznie droższych Katowicach.

  Mieszkania Będzin - oferty

  W Będzinie dostępne jest 36 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 100 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Będzinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 5 kawalerek na sprzedaż;
  • 5 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 10 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 3 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Będzin”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Będzin.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Będzinie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Będzin

  Interesuje Cię rynek wtórny? Będzin oferuje 23 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 100 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Będzinie to 55 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Będzin bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Będzinie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Będzinie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Będzinie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Będzin", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Będzinie to 5 486 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Będzinie to 4 073 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Będzinie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Będzinie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Będzinie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 889 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Będzinie wynosi 10 526 zł/m2;

  Tanie mieszkania Będzin. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Będzin bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 120 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 072 zł/m2.

  Tanie mieszkania Będzin? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: