Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania Cieszyn - na sprzedaż - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Cieszynie

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Cieszynie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Cieszynie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Cieszynie kawalerki:

  W Cieszynie jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Cieszynie dwupokojowe:

  W Cieszynie jest 1 oferta mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 414 000 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 38 m2

  Mieszkania w Cieszynie trzypokojowe:

  W Cieszynie jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 360 000 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 60 m2

  Mieszkania w Cieszynie czteropokojowe:

  W Cieszynie są 2 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 522 500 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 118 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Cieszynie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Cieszynie - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  brak obrazkabrak obrazka
  Mieszkanie
  4 pokoje125,80 m2

  650 000

  5 166 zł/m2

  Cieszyn, ul. Niemcewicza

  brak obrazkabrak obrazkaPrzestronne mieszkanie w cieszynie w dobrej cenie
  Mieszkanie
  3 pokoje60 m2

  360 000

  6 000 zł/m2

  Cieszyn, Alojzego Milaty

  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w centrum cieszyna - bobrecka
  Mieszkanie
  4 pokoje110,70 m2

  395 000

  3 568 zł/m2

  Cieszyn, ul. Bobrecka

  brak obrazkabrak obrazka
  Mieszkanie
  2 pokoje38,89 m2

  414 000

  10 645 zł/m2

  Cieszyn, ul. Konopnickiej

  Poznaj region

  Cieszyn z dogodną ofertą mieszkań na sprzedaż

  Cieszyn to miasto położone przy południowej granicy Polski z Czechami, wchodzące w skład województwa śląskiego. Miasto to słynie z podziału na lewobrzeżną część przynależącą do Czech oraz prawobrzeżną część polskiego Cieszyna. To popularna miejscowość wśród turystów, a także wśród osób poszukujących mieszkania na sprzedaż ze względu na doskonałe warunki życiowe.


  Wyjątkowe położenie Cieszyna

  Cieszyn to nieduże miasto, którego populacja zarówno po polskiej stronie, jak i czeskiej wynosi około 30 tysięcy mieszkańców. Mimo to jest ono jednym z najważniejszych miast obok Bielsko-Białej w tej części województwa śląskiego. Miasto stanowi również siedzibę władz powiatu cieszyńskiego i jest stolicą krainy historyczno-geograficznej Śląska Cieszyńskiego. Historia Cieszyna jest bardzo bogata i do dziś obecna w codziennym życiu mieszkańców. Znajdziemy tu wiele niezwykłych zabytków oraz historycznych obiektów, a także różnorodną zabudowę. Największym atutem Cieszyna jest z pewnością dogodne położenie, bowiem jako rozwinięte miasto graniczne stanowi ważny punkt na mapie handlu międzynarodowego. Co więcej Cieszyn posiada doskonałe połączenia drogowe i kolejowe z kluczowymi aglomeracjami zarówno w Polsce, jak i w Czechach.


  Dobre połączenia miasta

  Cieszyn położony jest na trasie szybkiego ruchu S52, a także na drodze wojewódzkiej nr 938 i nr 944. Trasa S52 pozwala na szybki transport z takich miast w Polsce jak: Bielsko-Biała, czy Kraków do ośrodków miejskich zarówno w Czechach (Ostrawa, Zlin, Brno) czy nawet w blisko położonej Słowacji (Żylina, Trenczyn). Cieszyn posiada również dobre połączenie drogowe z Żywcem, Katowicami, Gliwicami i Rybnikiem. To samo dotyczy połączeń kolejowych, bowiem mieszkańcy Cieszyna mogą skorzystać z infrastruktury kolei PKP. Tak dogodne położenie oraz liczne udogodnienia w zakresie infrastruktury drogowej, jak i kolejowej wpływają na potencjał inwestycyjny miasta, który przyciąga zarówno nowych inwestorów, jak i mieszkańców, wśród których dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.


  Rynek nieruchomości i warunki życiowe w Cieszynie

  Duże rynki zbytu, a także bliskość granicy z Czechami i Słowacją wpływają na zainteresowanie inwestycyjne w mieście. Miasto zabiega również o włączenie do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która gwarantuje doskonałe warunki inwestycyjne i pobudza rozwój miasta. Aktualnie lokalny rynek nieruchomości nie jest znacząco rozbudowany jednak ciągle realizowane są nowe inwestycje. W Cieszynie znajdziemy zarówno oferty z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Dostępne są: domy, lokale użytkowe, działki, magazyny oraz mieszkania na sprzedaż w Cieszynie. Lokalna zabudowa jest bardzo zróżnicowana, bowiem znajdziemy tu zarówno wiele osiedli mieszkaniowych, jak i liczne osiedla domów jednorodzinnych. Gęsta zabudowa przeważa blisko rzeki Olzy i słynnego Zamku Cieszyńskiego. To tam zlokalizowane jest centrum miasta popularne wśród turystów oraz mieszkańców. Oprócz licznych zabytków, niezwykłego klimatu miasta i licznych obiektów turystycznych, Cieszyn wyróżnia się także bogatą różnorodnością przyrodniczą. W samym mieście funkcjonują 3 florystyczne rezerwaty przyrody z licznymi gatunkami zwierząt, a całe miasto jest pokryte dużą ilością zieleni, co pozytywnie wpływa na jakość powietrza i warunki życia. Przez miejscowość przechodzą również liczne szlaki turystyczne oraz rowerowe.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Cieszynie na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: