Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Świętochłowice

  - 27 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Świętochłowicach

  Rynek wtórny - 27 mieszkań na sprzedaż w Świętochłowicach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Świętochłowicach

  Miasto na prawach powiatu oddalone jest zaledwie 7 km od Katowic. Świętochłowice znajdują się w bliskiej odległości od Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto usytuowane nad rzeką Rawą i w południowej części Wyżyny Śląskiej dynamicznie się rozwija, przez co staje się coraz bardziej atrakcyjne dla inwestorów. Najsilniej uprzemysłowiona kraina geograficzna Polski przestaje być wyłącznie miejscem zdominowanym przez górnictwo czy hutnictwo.

  Miasto położone w województwie śląskim graniczy od północy z Bytomiem, od zachodu z Rudą Śląską, a od południowego wschodu z Chorzowem. Jego wizytówką są liczne zabytki, obiekty kulturalne i rozwinięta infrastruktura miejska. Przez Świętochłowice przebiegają linie tramwajowe i autobusowe oraz droga szybkiego ruchu, która łączy sześć okolicznych miast. W odległości zaledwie 35 kilometrów od centrum znajduje się Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice. Wszystko to sprawia, że rośnie popyt na nieruchomości w tym mieście.

  Na terenie miasta powstaje wiele nowych inwestycji deweloperskich. Większość nowo wybudowanych osiedli mieszkaniowych znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Chorzowa czy Katowic. Kameralne budynki wielorodzinne położone są w spokojnej i zielonej okolicy, doskonale skomunikowanej z pozostałymi częściami miasta. Właściciele nowych mieszkań w Świętochłowicach mogą liczyć na dostęp do udogodnień, tj.: komórki lokatorskie,  garaż podziemny oraz przestronna winda.

  Budynki wielorodzinne znajdują się w pobliżu placów zabaw, placówek medycznych i edukacyjnych, punktów handlowo-usługowych. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna. W Świętochłowicach można znaleźć wiele atrakcyjnych nieruchomości z rynku wtórnego. Największym powodzeniem cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe o metrażu do 45 metrów kwadratowym oraz funkcjonalnym rozkładzie. W pobliżu najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych w Świętochłowicach usytuowane są przystanki autobusowe, co umożliwia szybki dojazd do sąsiednich miast.

  Mieszkania Świętochłowice - oferty

  W Świętochłowicach dostępne jest 27 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Świętochłowicach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (3 oferty)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (13 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (9 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (2 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Świętochłowice, jak i mieszkania bezpośrednio Świętochłowice.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Świętochłowice

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Świętochłowicach mamy 27 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 24 m2 do 86 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Świętochłowicach to 51 m2.

  Ceny mieszkań w Świętochłowicach

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Świętochłowicach to 5 685 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Świętochłowicach to 4 272 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Świętochłowicach?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Świętochłowicach znajdziesz w cenie 570 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Świętochłowicach wynosi 10 764 zł/m2;

  Tanie mieszkania Świętochłowice. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 88 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 970 zł/m2.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: