Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Bytom

  - 103 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 3 mieszkania na sprzedaż w Bytomiu

  Rynek wtórny - 68 mieszkań na sprzedaż w Bytomiu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż w Bytomiu – dlaczego warto tu zamieszkać?

  Miasto na prawach powiatu położone jest w centralnej części Wyżyny Śląskiej. Od południowego zachodu graniczy z Zabrzem, od północy z Tarnowskimi Górami, od wschodu z Piekarami Śląskim, a od południowego wschodu ze Świętochłowicami. Bytom należy do najstarszych miast historycznego Górnego Śląska, na terenie którego można znaleźć prawdziwe perełki architektoniczne. Wiele kamienic jest poddawanych renowacji, a nieruchomości można nabyć w okazyjnych cenach.

  Bytom – mieszkania na sprzedaż

  Atrakcyjny koszt zakupu lokali, doskonale rozwinięta sieć połączeń komunikacyjnych, bliskość Katowic, Sosnowca czy Gliwic i bogata baza sportowo-rekreacyjna – wszystko to sprawia, że lokalizacja ta cieszy się sporym zainteresowaniem inwestorów. Można stąd szybko dojechać do największych miast regionu. Na lokalnym rynku dostępne są zarówno nowe mieszkania, jak i pochodzące z tzw. drugiej ręki. Dominuje tu zabudowa historyczna, zwarta śródmiejska oraz bloków wielorodzinnych.

  Oferta mieszkaniowa – popularne osiedla Bytomia

  Większość inwestycji deweloperskich powstaje w bliskiej odległości od tras wylotowych i dróg ekspresowych. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą tracić czasu na przedzieranie się przez zakorkowane części miasta. Mogą także liczyć na dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej: punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych czy miejsc rozrywki. W ofercie deweloperów dostępne są mieszkania o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie pomieszczeń.

  Miasto jest podzielone administracyjnie na dwanaście dzielnic. Największą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż w Bytomiu na osiedlu Stroszek, Szombierki, Miechowice, Łagiewniki oraz w pobliżu ulicy Arki Bożka. Na bydgoskim rynku nieruchomości znajduje się szeroki wybór lokali mieszkalnych dwu-, trzy- i czteropokojowych. W większości przypadków funkcjonalne i przestronne mieszkania mają dostęp do tarasu lub prywatnego ogródka. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza lokale o powierzchni 50-60 metrów kwadratowych.

  Poszukujesz nieruchomości w województwie śląskim? Zapoznaj się z ofertą mieszkań na sprzedaż w Bytomiu i znajdź odpowiednie lokum z GetHome!

  Mieszkania Bytom - oferty

  W Bytomiu dostępne jest 101 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 26 m2 do 209 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Bytomiu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 11 kawalerek na sprzedaż;
  • 30 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 17 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 11 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 5-pokojowe i więcej mieszkania na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Bytomiu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 6 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 3 mieszkania na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Bytom”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Bytom.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Bytomiu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Bytom

  Interesuje Cię rynek wtórny? Bytom oferuje 68 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 26 m2 do 209 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Bytomiu to 64 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Bytom bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Bytomiu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Bytom - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Bytom oferuje 3 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Bytom czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Bytomiu to 80 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 80 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 80 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Bytomiu.

  Ceny mieszkań w Bytomiu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Bytomiu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Bytom", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Bytomiu to 4 642 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Bytomiu to 3 503 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Bytomiu to z kolei wydatek średnio 6 633 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Bytomiu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Bytomiu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Bytomiu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 970 185 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Bytomiu wynosi 11 190 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Bytomiu należy zapłacić 552 345 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 6 900 zł/m2.

  Tanie mieszkania Bytom. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Bytom bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Bytomiu to wydatek 513 088 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 400 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 97 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 1 391 zł/m2.

  Tanie mieszkania Bytom? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: