Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Czeladź

  - 18 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Czeladzi

  Rynek wtórny - 18 mieszkań na sprzedaż w Czeladzi

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Czeladzi

  Czeladź to miasto położone w powiecie będzińskim województwa śląskiego. Jest to jedno z najstarszych miast położonych w tym powiecie oraz w całym Zagłębiu Dąbrowskim, przez co charakteryzuje się licznymi atutami. Czeladź położona jest w dogodnej lokalizacji pomiędzy ważnymi ośrodkami miejskimi, a także blisko ważnych węzłów komunikacyjnych. Mimo niewielkiej powierzchni miasta oraz małej populacji Czeladź stale się rozrasta i posiada duży potencjał inwestycyjny. To sprawia, że znajdziemy tu atrakcyjne mieszkania, cieszące się dużą popularnością.

  Dogodne położenie Czeladzi

  Położenie w województwie śląskim odgrywa kluczową rolę, szczególnie ze względu na fakt, iż jest to wojewóztwo znane z dynamicznego rozwoju miast. Zawdzięcza się to ich gęstym skupiskom oraz ścisłym współpracom, które są możliwe między innymi poprzez doskonałe połączenia. Co więcej, to województwo graniczy ze Słowacją i Czechami, co ma bezpośredni wpływ na rozwój przemysłu i usług. W zakresie lokalizacji miasta Czeladź kluczowe jest położenie na obszarze Zagłębia Dąbrowskiego, które tworzą powiat będziński, Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec. Co więcej, Czeladź znajduje się zaledwie 10 km w odległości od Katowic - stolicy województwa śląskiego.

  Oprócz rozwiniętych dróg, miasto jest objęte działaniem Zarządu Transportu Metropolitalnego. Jest to jednostka zapewniająca transport publiczny pomiędzy miastami na terenie Górnoślasko-Zagłębiowskiej Metropolii. To sprawia, że mieszkańcy Czeladzi mogą w zaledwie kilka minut dostać się do Sosnowca, Katowic czy innych miast wchodzących w skład tej metropolii, jak np. Chorzów. W ten sposób mieszkańcy mają dostęp do bardzo szerokiej oferty usług i rozwiniętego rynku pracy, a lokalni przedsiębiorcy mogą wykorzystać bliskość dużego rynku zbytu.

  Rynek nieruchomości w Czeladzi

  Czeladź posiada bardzo zróżnicowaną zabudowę, która może wynikać z szybkiego rozwoju miasta i specyficznego rozłożenia osiedli. Najgęściej zabudowane są tereny położone blisko granicy z Sosnowcem, a także w pobliżu ważnych tras drogowych. To właśnie tu znajdziemy największą liczbę ofert mieszkań. W Czeladzi najpopularniejszymi strefami mieszkaniowymi są północna część miasta w pobliżu Placu przesiadkowego Pętla Czeladź, przystanków Czeladź Grodziecka oraz południowa strefa miasta w dzielnicy Piaski.

  Osiedla mieszkaniowe przeplatają się z osiedlami domów na całym terenie miasta, dlatego w ofercie nieruchomości znajdziemy działki, lokale komercyjne, domy i mieszkania. Mieszkania na wynajem cieszą się szczególną popularnością w pobliżu ważnych punktów komunikacyjnych, umożliwiających szybki dojazd do większych aglomeracji.

  Czeladź - potencjał inwestycyjny

  Czeladź to miasto, które posiada również ogromny potencjał inwestycyjny. Miejscowość wyróżnia się dużą liczbą terenów niezagospodarowanych, szczególnie na obrzeżach. W rejonie, w którym zabudowa największych miast jest bardzo zwarta, Czeladź oferuje wiele przestrzeni i rozległe tereny pod inwestycje. Jest to szczególnie istotne z perspektywy wcześniej wspomnianych zalet, jak bliskość dużych rynków zbytu, dobre połączenia komunikacyjne, duża liczba terenów zielonych, mniejsza gęstość zabudowy i lepsze warunki życiowe. To sprawia, że Czeladź posiada ogromny potencjał inwestycyjny i jest miastem bardzo przyjaznym mieszkańcom, dlatego oferowane tu mieszkania cieszą się duża popularnością.

  Mieszkania Czeladź - oferty

  W Czeladzi dostępne jest 18 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 24 m2 do 150 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Czeladzi, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (11 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (4 oferty)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (0 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Czeladź, jak i mieszkania bezpośrednio Czeladź.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Czeladź

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Czeladzi mamy 18 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 24 m2 do 150 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Czeladzi to 55 m2.

  Ceny mieszkań w Czeladzi

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Czeladzi to 5 698 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Czeladzi to 5 132 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Czeladzi?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Czeladzi znajdziesz w cenie 700 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Czeladzi wynosi 10 196 zł/m2;

  Tanie mieszkania Czeladź. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 99 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 789 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: