Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Przymorze Wielkie - 47 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 55 mieszkań na sprzedaż na Przymorzu Wielkim

  Rynek wtórny - 46 mieszkań na sprzedaż na Przymorzu Wielkim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 59,14 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 985 300 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 14 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Rozstaje o powierzchni 66,90 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 1 090 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 9 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 65 mkw. Rok budowy: 1973. Cena - 689 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Rozstaje o powierzchni 47,20 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 890 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 10 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 38 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 599 977 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 46 mkw. Cena - 650 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 27 mkw. Rok budowy: 1973. Cena - 415 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 38 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 640 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Property Gold.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 47 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 809 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 12 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 72 mkw. Rok budowy: 1973. Cena - 780 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 49 mkw. Cena - 920 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 46,80 mkw. Cena - 1 399 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 16 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia o powierzchni 38 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 520 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Rozstaje o powierzchni 45,20 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 14 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 54 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 660 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 46 mkw. Rok budowy: 1971. Cena - 525 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 650 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 38 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 599 977 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 62,36 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 1 149 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 46 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 650 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMUS Karolina Grabowiec.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 42,50 mkw. Rok budowy: 1974. Cena - 658 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMUS Karolina Grabowiec.
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 45,80 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 11 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A..
  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Przymorze Wielkie o powierzchni 30 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 438 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMUS Karolina Grabowiec.
  Poznaj region

  Liczne mieszkania na sprzedaż Przymorze Wielkie

  Przymorze Wielkie to jedna z dzielnic Gdańska położona w jego północnej części, nad Morzem Bałtyckim. Jest to dzielnica słynąca przede wszystkim z jednego z najdłuższych bloków mieszkalnych w Polsce, ale również z licznych udogodnień, które wpływają na dobre warunki mieszkalne. Poznaj Przymorze Wielkie - dzielnicę Gdańska, w której znajdziesz atrakcyjne mieszkania na sprzedaż.

  Przymorze Wielkie atrakcyjną dzielnicą dla każdego

  Przymorze Wielkie to wschodnia część nadmorskiego obszaru Gdańska Przymorze, do którego należy również dzielnica Przymorze Małe. Dzielnica sąsiaduje również z administracyjną jednostką Gdańska Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, a także z dzielnicami Brzeźno i Zaspą-Rozstajami. Nadmorskie położenie Przymorza Wielkiego gwarantuje mieszkańcom bezpośredni dostęp do morza, a także bliskość natury. W skład osiedla Przymorze Wielkie wchodzi m.in. duża część Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana, który jest częstym punktem pieszych i rowerowych wycieczek.

  Duży obszar terenów zielonych podnosi komfort życia, nie tylko za sprawą bliskości natury, ale także ze względu na doskonałą jakość powietrza, co wpływa na renomę jednostki. Zwiększa to popularność dzielnicy szczególnie wśród rodzin z dziećmi, a także osób starszych. Jednak liczne oferty nieruchomości, wśród których wyróżniają się mieszkania na sprzedaż nie są skierowane tylko do nich. Na zakup lub wynajem mieszkania na tej dzielnicy decydują się również inwestorzy, a także studenci, którzy chcą wykorzystać dogodne warunki położenia.

  Dogodna lokalizacja i niskie ceny

  Przymorze Wielkie jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a także pozostałymi dzielnicami Gdańska. Kursują tu tramwaje miejskie, liczne linie autobusowe, a także kolej SKM, które pozwalają mieszkańcom Przymorza bardzo szybko przemieszczać się po całym Trójmieście. Dużym atutem są również relatywnie niższe ceny względem pozostałych gdańskich dzielnic, co jest bardzo dużym atutem Przymorza Wielkiego. Niższa cena wynika m.in. z bardzo dużej liczby mieszkań, które powstały w latach 60. i 70. XX wieku.

  Znanym przykładem zabudowy Przymorza są dziesięciopiętrowe falowce, w tym najsłynniejszy uznawany za najdłuższy budynek mieszkalny w Polsce - kilometrowy blok, w którym mieszka ponad 4000 mieszkańców. Tak duża liczba lokali przekłada się na fakt, że mieszkania na sprzedaż na Przymorzu dominują lokalny rynek nieruchomości. Co więcej, charakterystyczna zabudowa osiedlowa wpływa na to, że wielu turystów decyduje się na wynajem mieszkania na Pomorzu ze względu na znacznie mniejszą ilość turystów i bardzo bliski dostęp do morza oraz terenów rekreacyjnych. Dużym atutem osiedla jest także nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks sportowo-rekreacyjny Alchemia, który oferuje basen, siłownię oraz salę fitness o łącznej powierzchni 1600 m2. Kolejnymi punktami rekreacyjnymi osiedla, które podnoszą warunki życiowe mieszkańców Przymorza są: Aktiv Park Przymorze, Skwer Olsztyńska, a także Sport Park Przymorze.


  Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w Gdańsku? Sprawdź mieszkania na sprzedaż na Przymorzu Wielkim na portalu GetHome i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: