Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Zaspa-Młyniec - 10 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż na Zaspie-Młyńcu

  Rynek wtórny - 10 mieszkań na sprzedaż na Zaspie-Młyńcu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaTrzy pokoje-jedna z najlepszych dzielnic w gdańsku
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Startowa
  Gdańsk Zaspa-Młyniec

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 61,80 m2
  799 000
  12 928 /m2
  Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Młyniec o powierzchni 61,80 mkw. Rok budowy: 1976. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaPrzestronne 2-pokojowe mieszkanie w gdańsku- zaspa
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Dywizjonu 303
  Gdańsk Zaspa-Młyniec

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 49 m2
  620 000
  12 653 /m2
  Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Młyniec o powierzchni 49 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 620 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bocian Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji!
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Stanisława Skarżyńskiego
  Gdańsk Zaspa-Młyniec

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 63,10 m2
  630 000
  9 984 /m2
  Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Młyniec o powierzchni 63,10 mkw. Rok budowy: 1984. Cena - 630 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  brak obrazkabrak obrazkaIdealne dla rodziny /4 pok./ możliwy podział 7 pok
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Stanisława Skarżyńskiego
  Gdańsk Zaspa-Młyniec

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 121,20 m2
  1 995 000
  16 460 /m2
  Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Młyniec o powierzchni 121,20 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 1 995 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Trevo Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMożliwość zrobienia 5 pokoi, świetne dla rodziny
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Startowa
  Gdańsk Zaspa-Młyniec

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 85 m2
  1 099 000
  12 929 /m2
  Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Młyniec o powierzchni 85 mkw. Rok budowy: 1981. Cena - 1 099 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka** 2 pokoje zaspa spółdzielcze! bezp. kredyt 2%**
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Stanisława Skarżyńskiego
  Gdańsk Zaspa-Młyniec

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 49,50 m2
  575 000
  11 616 /m2
  Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Młyniec o powierzchni 49,50 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 575 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michał Madera Matrade.
  brak obrazkabrak obrazkaTrzypokojowe mieszkanie na zaspie do remontu
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Startowa
  Gdańsk Zaspa-Młyniec

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 64 m2
  590 000
  9 218 /m2
  Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Młyniec o powierzchni 64 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 590 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Kingdom Real Estate Advisor.
  brak obrazkabrak obrazka3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Jana Nagórskiego
  Gdańsk Zaspa-Młyniec

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 63 m2
  735 000
  11 666 /m2
  Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Młyniec o powierzchni 63 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 735 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  brak obrazkabrak obrazka2 pokoje z pięknym widokiem
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Dywizjonu 303
  Gdańsk Zaspa-Młyniec

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 49 m2
  620 000
  12 653 /m2
  Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Młyniec o powierzchni 49 mkw. Cena - 620 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Home Experts.
  brak obrazkabrak obrazkaUstawne 3 pokoje z oddzielną kuchnią | blisko skm
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Stanisława Skarżyńskiego
  Gdańsk Zaspa-Młyniec

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 63,10 m2
  595 000
  9 429 /m2
  Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Zaspa-Młyniec o powierzchni 63,10 mkw. Cena - 595 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Home Experts.
  Poznaj region

  Zaspa-Młyniec z atrakcyjnymi mieszkaniami na sprzedaż

  Zaspa-Młyniec to dzielnica Gdańska, stanowiąca najmniejszą pod względem powierzchni jednostkę administracyjną stolicy Pomorza. Jednocześnie jest to obszar gęsto zabudowany, który stanowi atrakcyjny region na lokalnym rynku nieruchomości. Dlaczego warto rozważyć zakup mieszkania na Młyńcu? Odpowiadamy.


  Lokalny rynek nieruchomości

  Zaspa-Młyniec ze względu na swój nieduży obszar powierzchni jest najgęściej zaludnioną dzielnicą Gdańska. To zasługa nie tylko małej powierzchni, ale również licznych bloków mieszkalnych, które są tu zlokalizowane. Ich duże skupisko powoduje, że znajdziemy w tej części Gdańska wiele ofert mieszkań na sprzedaż oraz wynajem. Lokalny rynek nieruchomości w dzielnicy Zaspa-Młyniec skupia się przede wszystkim na ofertach mieszkaniowych, ale znajdziemy tu także oferty działek oraz lokali usługowych.


  Bliskość zieleni

  Pomimo dużej liczby bloków mieszkalnych jest to dzielnica, która może wyróżnić się dostępem i dbałością o zieleń. Pomiędzy blokami posadzone są liczne drzewa oraz rozległe trawniki. Zaspa-Młyniec znana jest również z wielu placów zieleni oraz z parków i placów zabaw, które cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród rodzin z dziećmi. W pobliżu znajduje się także popularny Park im. Jana Pawła II. Co więcej, dzielnica otoczona jest od zachodu i północy ogrodami działkowymi, które znajdziemy również na terenie Młyńca. To znacząco podnosi atrakcyjność regionu, nie tylko ze względu na bliskość tak ważnej w mieście zieleni, ale również poprzez oferowanie dostępu do obiektów rekreacyjnych. 


  Połączenia komunikacyjne dzielnicy Zaspa-Młyniec

  Zaspa-Młyniec sąsiaduje bezpośrednio z takimi jednostkami administracyjnymi, jak: Strzyża, Oliwa, Przymorze Małe, Wrzeszcz Dolny i Górny, a także z dzielnicą Zaspa-Rozstaje. Młyniec położony jest w północnej części miasta, jednak jest doskonale połączony z centrum Gdańska. To zasługa przede wszystkim popularnej w całym Trójmieście linii Szybkiej Kolei Miejskiej, która funkcjonuje również tutaj. Mieszkańcy Zaspy Młyniec mogą korzystać z SKM, dzięki stacji Gdańsk-Zaspa, która zlokalizowana jest na południowo-zachodniej granicy jednostki.

  Z drugiej strony dzielnicy znajdziemy rozbudowaną sieć połączeń tramwajowych, które również znacząco ułatwiają poruszanie się po całym Gdańsku. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska stanowi duży atut Młyńca i wpływa na renomę lokalnej oferty mieszkań na sprzedaż.


  Jak żyje się na Zaspie-Młyniec?

  Mieszkańcy dzielnicy wśród największych zalet wyróżniają przede wszystkim bezpieczeństwo oraz szeroką ofertą edukacyjną. Na terenie jednostki znajdziemy żłobki, przedszkola oraz szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Dostępne są tu również obiekty sportowe, jak boiska i bieżnie. Mieszkańcy dzielnicy cieszą się również dobrą jakością powietrza ze względu na dużą ilość zieleni, a także dzięki dalekiej odległości od przemysłowej części miasta.

  Zaspa-Młyniec oferuje również dostęp do licznych lokali gastronomicznych, a także innych punktów usługowych. Funkcjonuje tu m.in. Dom Kultury oraz biblioteka, a także filia Gdańskiego Archipelagu Kultury, który organizuje wydarzenia kulturowe dla mieszkańców. To wszystko sprawia, że Zaspa-Młyniec jest dzielnicą atrakcyjną dla każdego, kto poszukuje mieszkania na sprzedaż w stolicy województwa pomorskiego.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Gdańsku? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w dzielnicy Zaspa-Młyniec na GetHome i znajdź swoje wymarzone mieszkanie.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: