Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Mieszkania
  2. Na sprzedaż
  3. Pomorskie
  4. Gdańsk

  Mieszkania na sprzedaż - Gdańsk, Zaspa-Młyniec - 10 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż na Zaspie-Młyńcu

  Rynek wtórny - 11 mieszkań na sprzedaż na Zaspie-Młyńcu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania na Zaspie-Młyńcu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Zaspie-Młyńcu kawalerki:

  Na Zaspie-Młyńcu są 2 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 322 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 28 m2

  Mieszkania na Zaspie-Młyńcu dwupokojowe:

  Na Zaspie-Młyńcu są 3 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 528 600 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 51 m2

  Mieszkania na Zaspie-Młyńcu trzypokojowe:

  Na Zaspie-Młyńcu jest 6 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 656 817 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 68 m2

  Mieszkania na Zaspie-Młyńcu czteropokojowe:

  Na Zaspie-Młyńcu jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Zaspie-Młyńcu - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Zaspie-Młyńcu - oferty agencji nieruchomości

   - 11 ogłoszeń
  Mieszkanie
  3 pokoje61,60 m2

  599 000

  9 724 zł/m2

  Gdańsk, Zaspa-Młyniec, ul. Startowa

  Poznaj region

  Zaspa-Młyniec z atrakcyjnymi mieszkaniami na sprzedaż

  Zaspa-Młyniec to dzielnica Gdańska, stanowiąca najmniejszą pod względem powierzchni jednostkę administracyjną stolicy Pomorza. Jednocześnie jest to obszar gęsto zabudowany, który stanowi atrakcyjny region na lokalnym rynku nieruchomości. Dlaczego warto rozważyć zakup mieszkania na Młyńcu? Odpowiadamy.


  Lokalny rynek nieruchomości

  Zaspa-Młyniec ze względu na swój nieduży obszar powierzchni jest najgęściej zaludnioną dzielnicą Gdańska. To zasługa nie tylko małej powierzchni, ale również licznych bloków mieszkalnych, które są tu zlokalizowane. Ich duże skupisko powoduje, że znajdziemy w tej części Gdańska wiele ofert mieszkań na sprzedaż oraz wynajem. Lokalny rynek nieruchomości w dzielnicy Zaspa-Młyniec skupia się przede wszystkim na ofertach mieszkaniowych, ale znajdziemy tu także oferty działek oraz lokali usługowych.


  Bliskość zieleni

  Pomimo dużej liczby bloków mieszkalnych jest to dzielnica, która może wyróżnić się dostępem i dbałością o zieleń. Pomiędzy blokami posadzone są liczne drzewa oraz rozległe trawniki. Zaspa-Młyniec znana jest również z wielu placów zieleni oraz z parków i placów zabaw, które cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród rodzin z dziećmi. W pobliżu znajduje się także popularny Park im. Jana Pawła II. Co więcej, dzielnica otoczona jest od zachodu i północy ogrodami działkowymi, które znajdziemy również na terenie Młyńca. To znacząco podnosi atrakcyjność regionu, nie tylko ze względu na bliskość tak ważnej w mieście zieleni, ale również poprzez oferowanie dostępu do obiektów rekreacyjnych. 


  Połączenia komunikacyjne dzielnicy Zaspa-Młyniec

  Zaspa-Młyniec sąsiaduje bezpośrednio z takimi jednostkami administracyjnymi, jak: Strzyża, Oliwa, Przymorze Małe, Wrzeszcz Dolny i Górny, a także z dzielnicą Zaspa-Rozstaje. Młyniec położony jest w północnej części miasta, jednak jest doskonale połączony z centrum Gdańska. To zasługa przede wszystkim popularnej w całym Trójmieście linii Szybkiej Kolei Miejskiej, która funkcjonuje również tutaj. Mieszkańcy Zaspy Młyniec mogą korzystać z SKM, dzięki stacji Gdańsk-Zaspa, która zlokalizowana jest na południowo-zachodniej granicy jednostki.

  Z drugiej strony dzielnicy znajdziemy rozbudowaną sieć połączeń tramwajowych, które również znacząco ułatwiają poruszanie się po całym Gdańsku. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska stanowi duży atut Młyńca i wpływa na renomę lokalnej oferty mieszkań na sprzedaż.


  Jak żyje się na Zaspie-Młyniec?

  Mieszkańcy dzielnicy wśród największych zalet wyróżniają przede wszystkim bezpieczeństwo oraz szeroką ofertą edukacyjną. Na terenie jednostki znajdziemy żłobki, przedszkola oraz szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Dostępne są tu również obiekty sportowe, jak boiska i bieżnie. Mieszkańcy dzielnicy cieszą się również dobrą jakością powietrza ze względu na dużą ilość zieleni, a także dzięki dalekiej odległości od przemysłowej części miasta.

  Zaspa-Młyniec oferuje również dostęp do licznych lokali gastronomicznych, a także innych punktów usługowych. Funkcjonuje tu m.in. Dom Kultury oraz biblioteka, a także filia Gdańskiego Archipelagu Kultury, który organizuje wydarzenia kulturowe dla mieszkańców. To wszystko sprawia, że Zaspa-Młyniec jest dzielnicą atrakcyjną dla każdego, kto poszukuje mieszkania na sprzedaż w stolicy województwa pomorskiego.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Gdańsku? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w dzielnicy Zaspa-Młyniec na GetHome i znajdź swoje wymarzone mieszkanie.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera