Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Luboń

  - 25 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 72 mieszkania na sprzedaż w Luboniu

  Rynek wtórny - 14 mieszkań na sprzedaż w Luboniu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż w Luboniu

  Luboń to stosunkowo młode, bo założone 1954 roku, miasto położone w województwie wielkopolskim. Jego północna część jest silnie zindustrializowana, południowa ma charakter bardziej rolniczy. Mieszkania na sprzedaż w Luboniu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem głównie ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Poznania, do którego znaczna część mieszkańców dojeżdża w celach zawodowych lub edukacyjnych.

  Rynek nieruchomości w Luboniu

  Rozwój rynku nieruchomości w Luboniu jest nierozerwalnie związany z położeniem miasta na mapie Wielkopolski. Z racji, że z jednej strony graniczy z Poznaniem, z drugiej z parkiem narodowym, jego zabudowa jest dość zróżnicowana - od nisko kondygnacyjnych bloków, poprzez przedwojenne kamieniczki, po domy jednorodzinne. Charakterystyczną cechą miasta jest jednak wyjątkowa gęstość zabudowy, przez którą nowe inwestycje deweloperskie mogą powstawać jedynie na jego obrzeżach. Z tego powodu tak popularne są w Luboniu mieszkania na sprzedaż na rynku wtórnym, na którym przeważają lokale maksymalnie czteropokojowe o łącznej powierzchni do 90 metrów kwadratowych.

  Ceny mieszkań na sprzedaż w Luboniu

  Duży wpływ na ceny mieszkań na sprzedaż w Luboniu ma sytuacja na rynku nieruchomości w sąsiednim Poznaniu. Dojazd z centrum jednego miasta do drugiego zajmuje zaledwie kilkanaście minut, w związku z czym do Lubonia przeprowadza się wiele osób, których nie stać na zakup lub wynajęcie mieszkania w stolicy wielkopolski. Ceny lubońskich nieruchomości są niższe niż w Poznaniu, najatrakcyjniejsze są w południowej, bardziej rolniczej części miasta.

  Zakup mieszkania - czy warto?

  Luboń to miasto, które systematycznie się rozwija i rozbudowuje. Lokalne władze regularnie przeznaczają nowe tereny na powstawanie nowych inwestycji deweloperskich, choć rynek wtórny wciąż jest pierwszym wyborem znacznej części kupujących. Warto rozważyć zakup mieszkania na sprzedaż w Luboniu jeśli zależy nam na bliskości dużej metropolii, a zarazem spokojnym życiu na co dzień.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Luboniu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

   

   

   

   

  Mieszkania Luboń - oferty

  W Luboniu dostępne jest 25 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 94 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Luboniu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 49 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 37 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Luboniu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Luboń”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Luboń.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Luboniu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Luboń

  Interesuje Cię rynek wtórny? Luboń oferuje 14 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 94 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Luboniu to 47 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Luboń bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Luboniu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Luboń - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Luboń oferuje 72 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Luboń czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Luboniu to 51 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 41 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 62 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Luboniu.

  Ceny mieszkań w Luboniu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Luboniu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Luboń", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Luboniu to 8 562 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Luboniu to 7 658 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Luboniu to z kolei wydatek średnio 8 582 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Luboniu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Luboniu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Luboniu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 613 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Luboniu wynosi 10 050 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Luboniu należy zapłacić 524 160 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 9 090 zł/m2.

  Tanie mieszkania Luboń. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Luboń bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Luboniu to wydatek 358 878 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 990 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 261 004 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 155 zł/m2.

  Tanie mieszkania Luboń? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: