Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kostrzyn - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Kostrzynie

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Kostrzynie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Mieszkanie 5 pokoi z działalnością kostrzyn
  i

  Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż ul. Poznańska
  Kostrzyn

  5 pokoi 134 m2
  799 000
  5 962 /m2
  Sprzedam mieszkanie Kostrzyn o powierzchni 134 mkw. Rok budowy: 1912. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, 2 łazienki, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Kostrzyn – zamieszkaj obok Poznania!

  Kostrzyn to miasto w województwie wielkopolskim oraz stolica gminy. Miejscowość należy administracyjnie do powiatu poznańskiego. Od stolicy Wielkopolski dzieli ją zaledwie 20 km. Dobra komunikacja, walory naturalne i spokojny charakter Kostrzyna sprawiają, że chętnie kupują tu mieszkania osoby, które na co dzień pracują w Poznaniu.

  Kostrzyn to niewielka miejscowość o powierzchni 7,98 km, która może poszczycić się długą i bogatą historią. Kostrzyn otrzymał prawa miejskie już w 1251 roku, co nadal widoczne jest w zabytkowej, średniowiecznej architekturze miasteczka. Przez obszar gminy przebiega droga krajowa nr 92, która łączy Berlin z Warszawą i Moskwą. Miejscowość posiada także dostęp do węzła autostradowego, który zapewnia jej dobrą komunikację z Gnieznem, Bydgoszczą i Gdańskiem.

  Mieszkania na sprzedaż Kostrzyn  – dlaczego warto?

  Doskonała komunikacja sprawia, że mieszkania na sprzedaż Kostrzyn chętnie wybierane są również przez mieszkańców Poznania, którzy szukają spokojniejszej okolicy. Kostrzyn przyciąga także mieszkańców mniejszych miejscowości, którzy przyjeżdżają tu do pracy. Do inwestowania zachęcają korzystne ceny mieszkań, które są znacznie niższe niż w przypadku innych miast regionu. Kostrzyn posiada także wspaniałe walory przyrodniczo-krajobrazowe, co czyni go atrakcyjną propozycją dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą.

  Mieszkania na sprzedaż Kostrzyn – rynek pierwotny i wtórny

  W architekturze Kostrzyna dominuje jednorodzinna, kameralna zabudowa. W centrum miejscowości znajdują się także zabytkowe kamienice, w których znajdują się mieszkania pochodzące z rynku wtórnego. W sprzedaży pojawiają się głównie 2-pokojowe mieszkania o metrażu około 60 m kw. Uzupełnieniem oferty są nowe inwestycje deweloperskie, które koncentrują się głównie na obrzeżach miasta. Wśród nich znajdują się domy jednorodzinne, domy w zabudowie szeregowej oraz mieszkania w niskokondygnacyjnych budynkach wielomieszkaniowych.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Kostrzynie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

   

  Mieszkania Kostrzyn - oferty

  W Kostrzynie dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 134 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Kostrzynie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Kostrzyn”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Kostrzyn.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Kostrzynie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Kostrzyn

  Interesuje Cię rynek wtórny? Kostrzyn oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 134 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Kostrzyn rynek wtórny bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Kostrzynie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Kostrzynie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Kostrzynie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Kostrzyn", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Kostrzynie to 5 962 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Kostrzynie to 3 010 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Kostrzynie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Kostrzynie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Kostrzynie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 799 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Kostrzynie wynosi 5 962 zł/m2;

  Tanie mieszkania Kostrzyn. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Kostrzyn bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 799 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 962 zł/m2.

  Tanie mieszkania Kostrzyn? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: