Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Murowana Goślina

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Murowanej Goślinie

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Murowanej Goślinie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Murowana Goślina - oferty

  W Murowanej Goślinie dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 58 m2 do 73 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Murowanej Goślinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Murowana Goślina”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Murowana Goślina.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Murowanej Goślinie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Murowana Goślina

  Interesuje Cię rynek wtórny? Murowana Goślina oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 58 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Murowana Goślina bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Murowanej Goślinie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Murowanej Goślinie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Murowanej Goślinie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Murowana Goślina", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Murowanej Goślinie to 7 363 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Murowanej Goślinie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Murowanej Goślinie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Murowanej Goślinie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 430 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Murowanej Goślinie wynosi 7 363 zł/m2;

  Tanie mieszkania Murowana Goślina. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Murowana Goślina bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 430 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 363 zł/m2.

  Tanie mieszkania Murowana Goślina? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: