Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ostrzeszów

  - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 2 mieszkania na sprzedaż w Ostrzeszowie

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Ostrzeszowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Ostrzeszów - oferty

  W Ostrzeszowie dostępne  4 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 41 m2 do 61 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Ostrzeszowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Ostrzeszowie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 2 mieszkania na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Ostrzeszów”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Ostrzeszów.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Ostrzeszowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Ostrzeszów

  Interesuje Cię rynek wtórny? Ostrzeszów oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 49 m2 do 61 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Ostrzeszowie to 55 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Ostrzeszów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Ostrzeszowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Ostrzeszów - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Ostrzeszów oferuje 2 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Ostrzeszów czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Ostrzeszowie to 42 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 41 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 43 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Ostrzeszowie.

  Ceny mieszkań w Ostrzeszowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Ostrzeszowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Ostrzeszów", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ostrzeszowie to 6 312 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Ostrzeszowie to 5 035 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Ostrzeszowie to z kolei wydatek średnio 6 950 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ostrzeszowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Ostrzeszowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ostrzeszowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 440 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ostrzeszowie wynosi 5 035 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Ostrzeszowie należy zapłacić 299 046 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Ostrzeszów. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Ostrzeszów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Ostrzeszowie to wydatek 290 290 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 900 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 249 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 035 zł/m2.

  Tanie mieszkania Ostrzeszów? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: