Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Szamotuły

  - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 39 mieszkań na sprzedaż w Szamotułach

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Szamotułach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Szamotuły i peryferia miasta 

  Miasto powiatowe przynależy do województwa wielkopolskiego i usytuowane jest nad rzeką Samą. Na przestrzeni lat Szamotuły stały się znaczącym punktem na turystycznej oraz gospodarczej mapie regionu. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej położona jest na Pojezierzu Wielkopolskim, w niedalekiej odległości od Poznania. Przez Szamotuły przebiegają trzy drogi wojewódzkie: nr 184, 185 i 187. W planach jest także budowa miejskiej obwodnicy o długości ponad 10 km. 

  Mieszkania w Szamotułach z rynku wtórnego 

  W skład miasta administracyjnie wchodzą dwie części: Szamotuły-Zamek oraz Świdlin. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej oddalona jest ok. 35 kilometrów od centrum Poznania i zajmuje powierzchnię ponad 11 km². Dogodne położenie i rozwinięta komunikacja sprawia, że na wartości zyskują tu mieszkania. Szamotuły cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób poszukujących spokoju oraz ucieczki od zgiełku dużych aglomeracji. W zabudowie miasta przeważają domy jednorodzinne i niskokondygnacyjne bloki. 

  Mieszkania na sprzedaż Szamotuły – bez pośredników 

  Oferowane nieruchomości znajdują się w bliskiej odległości od głównych arterii drogowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Mieszkańcy mogą też korzystać z dogodnych połączeń kolejowych i rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych znajdują się liczne sklepy, placówki edukacyjne, przychodnie, obiekty sportowe oraz tereny rekreacyjne. Na terenie miasta funkcjonuje wiele ścieżek pieszo-rowerowych, szkół, przedszkoli i supermarketów.  

  Na popularności zyskują nie tylko nowe mieszkania w Szamotułach. Wiele osób zainteresowanych jest także zakupem nieruchomości z rynku wtórnego. Dostęp do powierzchni dodatkowej zapewniają zarówno mieszkania deweloperskie w Szamotułach, jak i pochodzące z tzw. drugiej ręki. Do większości z nich przynależy balkon lub loggia. Nieruchomości z rynku wtórnego mają funkcjonalny układ pomieszczeń i zróżnicowany metraż. Można je urządzić zgodnie z własnymi upodobaniami lub wprowadzić się do kompleksowo wyposażonego mieszkania. 

  Mieszkania na sprzedaż – Szamotuły i okolice 

  Ceny nieruchomości są tutaj zdecydowanie atrakcyjniejsze niż w Poznaniu. Szczególnym powodzeniem cieszą się mieszkania na sprzedaż bezczynszowe w Szamotułach. Nie brakuje też osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, które usytuowane są w okolicznych miejscowościach, tj. Gąsawy, Szczuczyn czy Ludwikowo. W atrakcyjnej cenie można nabyć zwłaszcza mieszkanie 3-pokojowe wymagające remontu lub oddalone od ścisłego centrum miasta zaledwie kilka kilometrów. Na szczególne wyróżnienie zasługują lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej 55-70 m2. Jeśli chodzi o wynajem, to najchętniej wybierane są kawalerki i mieszkania 2-pokojowe o metrażu 38-45 m2. 

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Szamotułach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom. 

  Mieszkania Szamotuły - oferty

  W Szamotułach dostępne  4 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 42 m2 do 80 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Szamotułach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 31 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 5 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 6 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Szamotuły”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Szamotuły.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Szamotułach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Szamotuły

  Interesuje Cię rynek wtórny? Szamotuły oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 45 m2 do 49 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Szamotułach to 47 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Szamotuły bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Szamotułach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Szamotuły - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Szamotuły oferuje 39 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Szamotuły czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Szamotułach to 54 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 41 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 80 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Szamotułach.

  Ceny mieszkań w Szamotułach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Szamotułach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Szamotuły", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Szamotułach to 7 030 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Szamotułach to 8 282 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Szamotułach to z kolei wydatek średnio 6 933 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Szamotułach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Szamotułach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Szamotułach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 475 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Szamotułach wynosi 9 646 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Szamotułach należy zapłacić 579 281 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 430 zł/m2.

  Tanie mieszkania Szamotuły. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Szamotuły bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Szamotułach to wydatek 348 936 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 5 275 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 345 474 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 550 zł/m2.

  Tanie mieszkania Szamotuły? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: