Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż - Września - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż we Wrześni

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż we Wrześni

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania we Wrześni - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania we Wrześni kawalerki:

  We Wrześni jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania we Wrześni dwupokojowe:

  We Wrześni jest 1 oferta mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 289 000 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 38 m2

  Mieszkania we Wrześni trzypokojowe:

  We Wrześni jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 540 000 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 67 m2

  Mieszkania we Wrześni czteropokojowe:

  We Wrześni jest 1 oferta mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 459 000 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 77 m2

  Mieszkania bezpośrednio we Wrześni - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane we Wrześni - oferty agencji nieruchomości

   - 3 ogłoszenia
  Jaką wersję portalu
  GetHome.pl wybierasz?
  Duplikat to ta sama nieruchomość prezentowana przez inną agencję.
  Mieszkanie
  4 pokoje77,43 m2

  459 000

  5 927 zł/m2

  Września, ul. Kutrzeby

  Mieszkanie
  3 pokoje67 m2

  540 000

  8 059 zł/m2

  Września

  Mieszkanie
  2 pokoje38,35 m2

  289 000

  7 535 zł/m2

  Września

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Września

  Września to miasto położone w województwie wielkopolskim, wyróżniające się doskonałą lokalizacją w pobliżu dużych aglomeracji miejskich. Września stanowi także kluczowy węzeł komunikacji drogowej i kolejowej, co wpływa na jej ogromny potencjał inwestycyjny. Miasto swoimi walorami przyciąga nie tylko przedsiębiorców, ale również nowych mieszkańców, wśród których dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.

  Dogodne położenie Wrześni

  Września położona jest w centralnej części Wielkopolski nad rzeką Wrześnicą, w niedalekiej odległości od takich miast, jak Poznań, Gniezno oraz Konin. Bardzo duże znaczenie w zakresie rozwoju miasta ma doskonałe połączenie Wrześni z największymi ośrodkami miejskimi w Polsce, dzięki rozbudowanej infrastrukturze. Tworzą ją przede wszystkim autostrada A2, która przebiega przez miasto i łączy bezpośrednio między innymi Warszawę z Poznaniem, a także umożliwia transport samochodowy aż do Berlina oraz drogi krajowe nr 15 i nr 95 umożliwiające mieszkańcom Wrześni bezpośredni dojazd do Gniezna czy też Środy Wielkopolskiej.

  Co więcej, przez miasto przebiega ważna linia kolejowa nr 281 oraz linia kolejowa nr 3, która działa na trasie Warszawa Zachodnia-Poznań Główny-Kunowice. Lokalny dworzec kolejowy umożliwia zarówno transport pasażerski, jak i towarowy, co jeszcze bardziej podnosi potencjał inwestycyjny miasta. Dla mieszkańców przygotowana jest także komunikacja autobusowa, która umożliwia szybki transport nie tylko we Wrześni, ale również oferuje tanie połączenia międzymiastowe.

  Potencjał inwestycyjny Wrześni

  Tak dogodna infrastruktura ma przełożenie na bardzo duże zainteresowanie inwestycyjne miastem. Sprzyja temu także bliskie położenie Poznania, który jest stolicą województwa i stanowi centrum gospodarcze zachodniej części Polski. Przedsiębiorców przyciąga również bliskość rynków zbytu oraz dobre połączenie z zagranicznymi miastami.

  Co więcej, funkcjonuje tu Wrzesińska Strefa Aktywności Gospodarczej, która wchodzi w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oferującej specjalne warunki inwestycyjne. Liczne przedsięwzięcia gospodarcze we Wrześni mają wpływ na dynamiczny rozwój i wzrost atrakcyjności miasta, które przyciąga nowych mieszkańców. Widać to przede wszystkim po lokalnym rynku nieruchomości, na którym szczególną popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.

  Rynek nieruchomości we Wrześni

  Lokalny rynek nieruchomości tworzą zarówno oferty rynku pierwotnego, jaki i wtórnego. Dostępne są tu domy, działki budowlane, lokale użytkowe oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. W zabudowie miasta przeważa wysoka zabudowa, szczególnie w jego centralnej części, z kolei na obrzeżach dominują osiedla domów jednorodzinnych. Duży wpływ na zabudowę Wrześni ma także autostrada A2, która stanowi południową granicę miasta. Doskonała lokalizacja oraz liczne udogodnienia sprawiają, że Września stanowi atrakcyjne miasto dla każdego.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości we Wrześni? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: