Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Września - 7 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 5 mieszkań na sprzedaż we Wrześni

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż we Wrześni

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie dla wymagających! wysoki standard 3 pok
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Tadeusza Kościuszki
  Września

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 98,50 m2
  599 000
  6 091 /m2
  Sprzedam mieszkanie Września o powierzchni 98,50 mkw. Rok budowy: 1905. Cena - 599 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Muvon Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDwupokojowe mieszkanie blisko centrum miasta!
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
  Września

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 37,80 m2
  290 000
  7 671 /m2
  Sprzedam mieszkanie Września o powierzchni 37,80 mkw. Rok budowy: 1962. Cena - 290 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Muvon Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w kamienicy w centrum wrześni
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Warszawska
  Września

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 137,24 m2
  790 000
  5 756 /m2
  Sprzedam mieszkanie Września o powierzchni 137,24 mkw. Rok budowy: 1905. Cena - 790 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 3 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Gnieźnieńska bud. L
  i
  Sprzedam mieszkanie Września o powierzchni 39,81 mkw. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Wexel.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie na sprzedaż września
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż
  Września

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 70,02 m2
  459 000
  6 555 /m2
  Sprzedam mieszkanie Września o powierzchni 70,02 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 459 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Kora Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie z balkonem. polecam!!!
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Września

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 48 m2
  310 000
  6 458 /m2
  Sprzedam mieszkanie Września o powierzchni 48 mkw. Rok budowy: 1985. Cena - 310 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Kora Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Września

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 36,70 m2
  274 000
  7 465 /m2
  Sprzedam mieszkanie Września o powierzchni 36,70 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 274 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Kora Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Września

  Września to miasto położone w województwie wielkopolskim, wyróżniające się doskonałą lokalizacją w pobliżu dużych aglomeracji miejskich. Września stanowi także kluczowy węzeł komunikacji drogowej i kolejowej, co wpływa na jej ogromny potencjał inwestycyjny. Miasto swoimi walorami przyciąga nie tylko przedsiębiorców, ale również nowych mieszkańców, wśród których dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.

  Dogodne położenie Wrześni

  Września położona jest w centralnej części Wielkopolski nad rzeką Wrześnicą, w niedalekiej odległości od takich miast, jak Poznań, Gniezno oraz Konin. Bardzo duże znaczenie w zakresie rozwoju miasta ma doskonałe połączenie Wrześni z największymi ośrodkami miejskimi w Polsce, dzięki rozbudowanej infrastrukturze. Tworzą ją przede wszystkim autostrada A2, która przebiega przez miasto i łączy bezpośrednio między innymi Warszawę z Poznaniem, a także umożliwia transport samochodowy aż do Berlina oraz drogi krajowe nr 15 i nr 95 umożliwiające mieszkańcom Wrześni bezpośredni dojazd do Gniezna czy też Środy Wielkopolskiej.

  Co więcej, przez miasto przebiega ważna linia kolejowa nr 281 oraz linia kolejowa nr 3, która działa na trasie Warszawa Zachodnia-Poznań Główny-Kunowice. Lokalny dworzec kolejowy umożliwia zarówno transport pasażerski, jak i towarowy, co jeszcze bardziej podnosi potencjał inwestycyjny miasta. Dla mieszkańców przygotowana jest także komunikacja autobusowa, która umożliwia szybki transport nie tylko we Wrześni, ale również oferuje tanie połączenia międzymiastowe.

  Potencjał inwestycyjny Wrześni

  Tak dogodna infrastruktura ma przełożenie na bardzo duże zainteresowanie inwestycyjne miastem. Sprzyja temu także bliskie położenie Poznania, który jest stolicą województwa i stanowi centrum gospodarcze zachodniej części Polski. Przedsiębiorców przyciąga również bliskość rynków zbytu oraz dobre połączenie z zagranicznymi miastami.

  Co więcej, funkcjonuje tu Wrzesińska Strefa Aktywności Gospodarczej, która wchodzi w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oferującej specjalne warunki inwestycyjne. Liczne przedsięwzięcia gospodarcze we Wrześni mają wpływ na dynamiczny rozwój i wzrost atrakcyjności miasta, które przyciąga nowych mieszkańców. Widać to przede wszystkim po lokalnym rynku nieruchomości, na którym szczególną popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.

  Rynek nieruchomości we Wrześni

  Lokalny rynek nieruchomości tworzą zarówno oferty rynku pierwotnego, jaki i wtórnego. Dostępne są tu domy, działki budowlane, lokale użytkowe oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. W zabudowie miasta przeważa wysoka zabudowa, szczególnie w jego centralnej części, z kolei na obrzeżach dominują osiedla domów jednorodzinnych. Duży wpływ na zabudowę Wrześni ma także autostrada A2, która stanowi południową granicę miasta. Doskonała lokalizacja oraz liczne udogodnienia sprawiają, że Września stanowi atrakcyjne miasto dla każdego.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości we Wrześni? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Mieszkania Września - oferty

  We Wrześni dostępne jest 11 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 36 m2 do 137 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania we Wrześni, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 7 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 2 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie we Wrześni z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 5 mieszkań na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Września”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Września.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie we Wrześni? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Września

  Interesuje Cię rynek wtórny? Września oferuje 6 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 36 m2 do 137 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki we Wrześni to 71 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie we Wrześni z rynku wtórnego bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym we Wrześni, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Września - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Września oferuje 5 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe inwestycje bezpośrednio od dewelopera we Wrześni czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym we Wrześni to 45 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 39 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 61 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji we Wrześni.

  Ceny mieszkań we Wrześni

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego we Wrześni? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Września", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż we Wrześni to 6 666 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania we Wrześni? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie we Wrześni", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym we Wrześni (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 790 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego we Wrześni wynosi 7 671 zł/m2;

  Tanie mieszkania Września. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Września bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 274 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 756 zł/m2.

  Tanie mieszkania Września? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: