Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Chełmża

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Chełmży

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Chełmży

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Chełmża - oferty

  W Chełmży dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 81 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Chełmży, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Chełmży z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Chełmża”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Chełmża.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Chełmży? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Chełmża

  Interesuje Cię rynek wtórny? Chełmża oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 81 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Chełmża bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Chełmży, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Chełmży

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Chełmży? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Chełmża", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Chełmży to 6 145 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Chełmży to 3 090 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Chełmży? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Chełmży", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Chełmży (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 499 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Chełmży wynosi 6 145 zł/m2;

  Tanie mieszkania Chełmża. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Chełmża bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 499 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 145 zł/m2.

  Tanie mieszkania Chełmża? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: