Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Aleksandrów Kujawski

  - 33 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 23 mieszkania na sprzedaż w Aleksandrowie Kujawskim

  Rynek wtórny - 12 mieszkań na sprzedaż w Aleksandrowie Kujawskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Aleksandrów Kujawski - oferty

  W Aleksandrowie Kujawskim dostępne jest 11 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 25 m2 do 80 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 11 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 22 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Aleksandrów Kujawski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Aleksandrów Kujawski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Aleksandrowie Kujawskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Aleksandrów Kujawski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Aleksandrów Kujawski oferuje 12 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 25 m2 do 80 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Aleksandrowie Kujawskim to 54 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Aleksandrów Kujawski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Aleksandrowie Kujawskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Aleksandrów Kujawski - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Aleksandrów Kujawski oferuje 23 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Aleksandrów Kujawski czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Aleksandrowie Kujawskim to 52 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 38 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 61 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Aleksandrowie Kujawskim.

  Ceny mieszkań w Aleksandrowie Kujawskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Aleksandrowie Kujawskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Aleksandrów Kujawski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Aleksandrowie Kujawskim to 5 511 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Aleksandrowie Kujawskim to 4 660 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Aleksandrowie Kujawskim to z kolei wydatek średnio 6 576 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Aleksandrowie Kujawskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Aleksandrowie Kujawskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 429 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Aleksandrowie Kujawskim wynosi 5 942 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Aleksandrowie Kujawskim należy zapłacić 385 000 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 102 zł/m2.

  Tanie mieszkania Aleksandrów Kujawski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Aleksandrów Kujawski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Aleksandrowie Kujawskim to wydatek 275 000 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 344 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 130 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 857 zł/m2.

  Tanie mieszkania Aleksandrów Kujawski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: