Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania Szubin - na sprzedaż - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Szubinie

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Szubinie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Szubinie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Szubinie kawalerki:

  W Szubinie jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Szubinie dwupokojowe:

  W Szubinie jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Szubinie trzypokojowe:

  W Szubinie są 3 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 326 333 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania w Szubinie czteropokojowe:

  W Szubinie jest 1 oferta mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 339 000 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 62 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Szubinie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Szubinie - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  i
  brak obrazkabrak obrazka
  Mieszkanie
  3 pokoje68,42 m2

  390 000

  5 700 zł/m2

  Szubin

  Sprzedam mieszkanie Szubin o powierzchni 68,42 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 390 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
  i
  brak obrazkabrak obrazkaSuper okazja! parter, 53 m2 szubin na sprzedaż!
  Mieszkanie
  3 pokoje52,68 m2

  240 000

  4 555 zł/m2

  Szubin

  Sprzedam mieszkanie Szubin o powierzchni 52,68 mkw. Rok budowy: 1983. Cena - 240 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biała Posesja Nieruchomości.
  i
  brak obrazkabrak obrazka
  Mieszkanie
  4 pokoje62 m2

  339 000

  5 467 zł/m2

  Szubin

  Sprzedam mieszkanie Szubin o powierzchni 62 mkw. Cena - 339 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Novator Nieruchomości.
  i
  brak obrazkabrak obrazka
  Mieszkanie
  3 pokoje66 m2

  349 000

  5 287 zł/m2

  Szubin

  Sprzedam mieszkanie Szubin o powierzchni 66 mkw. Cena - 349 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Olimp Nieruchomości.
  Poznaj region

  Szubin - mieszkania na sprzedaż

  Szubin to miasto położone w północno-zachodniej części Polski, w województwie kujawsko-pomorskim. Miejscowość posiada dogodną lokalizację w pobliżu dużych aglomeracji i blisko ważnych węzłów komunikacyjnych, co przekłada się na duży potencjał inwestycyjny oraz spore zainteresowanie lokalnym rynkiem nieruchomości. Poznaj Szubin - miasto z ciekawą ofertą mieszkań na sprzedaż.

  Szubin z doskonałym położeniem

  Szubin to miasto gminne o małej wielkości, które pomimo przynależności administracyjnej do województwa kujawsko-pomorskiego leży w regionie kulturowym Wielkopolski. Kluczowym aspektem w położeniu miasta jest bliskość Bydgoszczy, która stanowi jedną z 2 stolic województwa. Jest to jednocześnie największe miasto w kujawsko-pomorskim, oferujące dogodne warunki życiowe. Bliskie położenie tak rozwiniętej aglomeracji znacząco podnosi warunki mieszkaniowe w Szubinie. Co więcej, oba miasta połączone są trasą szybkiego ruchu S2, co znacząco ułatwia i przyspiesza bezpośredni dojazd do Bydgoszczy.

  Położenie Szubina na trasie S2 ma ogromne znaczenie również w zakresie rozwoju przedsiębiorstw w miejscowości. To właśnie tą samą drogą mieszkańcy Szubina mogą dojechać do Poznania, który również znajduje się w niedużej odległości, podobnie jak: Gniezno, Konin, Toruń, Inowrocław, czy Piła. To sprawia, że Szubin otoczony dużymi aglomeracjami i posiadający dobre połączenia komunikacyjne, ma duży potencjał inwestycyjny. Dodatkowo, spokojne warunki życiowe oraz atrakcyjnie ceny nieruchomości przyciągają tu nie tylko inwestorów, ale również nowych mieszkańców.

  Rynek Nieruchomości Szubina

  Miasto pomimo niedużej wielkości posiada zróżnicowane oferty nieruchomości z atrakcyjnymi cenami. Znajdziemy tu takie obiekty, jak: domy, działki, lokale użytkowe, magazyny oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Przeważa tu niska zabudowa, jednak znajdziemy tu również kilka osiedli mieszkaniowych. Najwięcej mieszkań na sprzedaż zlokalizowanych jest na osiedlach: Spółdzielcze, Bydgoskie oraz Leśne, które położone są blisko centralnej części miasta. Ceny mieszkań na sprzedaż w Szubinie są bardzo niskie w porównaniu do wymienionych wcześniej dużych aglomeracji, co stanowi dużą atrakcyjność dla osób poszukujących nieruchomości w tym regionie.

  Warunki mieszkaniowe

  Szubin może pochwalić się nie tylko dobrym połączeniem z innymi miastami, ale przede wszystkim rozwiniętą ofertą przygotowaną dla swoich mieszkańców. Dużym atutem miasta jest liczny udział terenów zielonych w całej powierzchni, które wpływają na dobrą jakość powietrza oraz zachęcają mieszkańców do rekreacji. Do dyspozycji jest również boisko sportowe Orlik. W południowej części miasta znajdują się liczne ogródki działkowe, popularne wśród mieszkańców Szubina.

  Z kolei w centrum miasta zlokalizowany jest Nowy Szpital w Nakle i Szubinie, który stanowi kluczowy w punkt w zakresie opieki medycznej. W mieście działają również szkoły. Na dobre warunki mieszkaniowe wpływ ma także rozwinięta oferta usługowa. To wszystko sprawia, że Szubin to miasto, w którym warto rozważyć zakup mieszkania na sprzedaż.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości blisko Bydgoszczy? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Szubinie na GetHome i znajdź swój wymarzony lokal.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: