Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Szubin

  - 14 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Szubinie

  Rynek wtórny - 14 mieszkań na sprzedaż w Szubinie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Szubinie

  Szubin to miasto położone w północno-zachodniej części Polski, w województwie kujawsko-pomorskim. Miejscowość posiada dogodną lokalizację w pobliżu dużych aglomeracji i blisko ważnych węzłów komunikacyjnych, co przekłada się na duży potencjał inwestycyjny oraz spore zainteresowanie lokalnym rynkiem nieruchomości. Poznaj Szubin - miasto z ciekawą ofertą mieszkań.

  Szubin to miasto gminne o małej wielkości, które pomimo przynależności administracyjnej do województwa kujawsko-pomorskiego leży w regionie kulturowym Wielkopolski. Kluczowym aspektem w położeniu miasta jest bliskość Bydgoszczy, która stanowi jedną z 2 stolic województwa. Jest to jednocześnie największe miasto w kujawsko-pomorskim, oferujące dogodne warunki życiowe. Bliskie położenie tak rozwiniętej aglomeracji znacząco podnosi warunki mieszkaniowe w Szubinie. Co więcej, oba miasta połączone są trasą szybkiego ruchu S2, co znacząco ułatwia i przyspiesza bezpośredni dojazd do Bydgoszczy.

  Położenie Szubina na trasie S2 ma ogromne znaczenie również w zakresie rozwoju przedsiębiorstw w miejscowości. To właśnie tą samą drogą mieszkańcy Szubina mogą dojechać do Poznania, który również znajduje się w niedużej odległości, podobnie jak: Gniezno, Konin, Toruń, Inowrocław, czy Piła. To sprawia, że Szubin otoczony dużymi aglomeracjami i posiadający dobre połączenia komunikacyjne, ma duży potencjał inwestycyjny. Dodatkowo, spokojne warunki życiowe oraz atrakcyjnie ceny nieruchomości przyciągają tu nie tylko inwestorów, ale również nowych mieszkańców.

  Miasto pomimo niedużej wielkości posiada zróżnicowane oferty nieruchomości z atrakcyjnymi cenami. Znajdziemy tu takie obiekty, jak: domy, działki, lokale użytkowe, magazyny oraz mieszkania. Przeważa tu niska zabudowa, jednak znajdziemy tu również kilka osiedli mieszkaniowych. Najwięcej mieszkań zlokalizowanych jest na osiedlach: Spółdzielcze, Bydgoskie oraz Leśne, które położone są blisko centralnej części miasta. Ceny mieszkań w Szubinie są bardzo niskie w porównaniu do wymienionych wcześniej dużych aglomeracji, co stanowi dużą atrakcyjność dla osób poszukujących nieruchomości w tym regionie.

  Szubin może pochwalić się nie tylko dobrym połączeniem z innymi miastami, ale przede wszystkim rozwiniętą ofertą przygotowaną dla swoich mieszkańców. Dużym atutem miasta jest liczny udział terenów zielonych w całej powierzchni, które wpływają na dobrą jakość powietrza oraz zachęcają mieszkańców do rekreacji. Do dyspozycji jest również boisko sportowe Orlik. W południowej części miasta znajdują się liczne ogródki działkowe, popularne wśród mieszkańców Szubina.

  Z kolei w centrum miasta zlokalizowany jest Nowy Szpital w Nakle i Szubinie, który stanowi kluczowy w punkt w zakresie opieki medycznej. W mieście działają również szkoły. Na dobre warunki mieszkaniowe wpływ ma także rozwinięta oferta usługowa. To wszystko sprawia, że Szubin to miasto, w którym warto rozważyć zakup mieszkania.

  Mieszkania Szubin - oferty

  W Szubinie dostępne jest 14 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Szubinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (9 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (1 oferta)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Szubin, jak i mieszkania bezpośrednio Szubin.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Szubin

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Szubinie mamy 14 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 25 m2 do 230 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Szubinie to 69 m2.

  Ceny mieszkań w Szubinie

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Szubinie to 5 283 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Szubinie?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Szubinie znajdziesz w cenie 498 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Szubinie wynosi 6 728 zł/m2;

   Tanie mieszkania Szubin. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 165 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 165 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: