Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Grudziądz

  - 203 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 169 mieszkań na sprzedaż w Grudziądzu

  Rynek wtórny - 32 mieszkania na sprzedaż w Grudziądzu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Położony na prawym brzegu Wisły Grudziądz to jedno z ważniejszych miast na mapie województwa kujawsko-pomorskiego. Miejscowość przyciąga mieszkańców dużą ilością terenów zielonych oraz niskimi kosztami życia i nieruchomości.

  Rynek mieszkaniowy w Grudziądzu

  Nowe osiedla powstają w różnych częściach miasta. Nie brakuje także ofert mieszkań na sprzedaż z rynku wtórnego. W tym przypadku przyszli nabywcy mogą liczyć na bardzo atrakcyjną lokalizację. Większość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie z zabytkowym centrum miasta oraz wzdłuż brzegu Wisły. W centrum Grudziądza dominuje charakterystyczna zabudowa miejska z kamienicami oraz obiektami wielomieszkaniowymi z XX wieku.

  Dostępne mieszkania Grudziądz cechują się zróżnicowanym układem pomieszczeń oraz szerokim wyborem metraży. Są to zarówno kawalerki, niewielkie dwupokojowe mieszkania oraz większe lokale o powierzchni przekraczającej 70 m kw.

  Mieszkania Grudziądz - oferty

  W Grudziądzu dostępne jest 40 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 30 m2 do 110 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Grudziądzu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 96 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 86 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 17 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Grudziądz”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Grudziądz.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Grudziądzu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Grudziądz

  Interesuje Cię rynek wtórny? Grudziądz oferuje 32 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 86 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Grudziądzu to 51 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Grudziądz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Grudziądzu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Grudziądz - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Grudziądz oferuje 169 nowych mieszkań w 6 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Grudziądz czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Grudziądzu to 54 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 30 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 110 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Grudziądzu.

  Ceny mieszkań w Grudziądzu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Grudziądzu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Grudziądz", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Grudziądzu to 7 112 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Grudziądzu to 4 694 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Grudziądzu to z kolei wydatek średnio 7 481 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Grudziądzu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Grudziądzu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Grudziądzu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 600 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Grudziądzu wynosi 8 646 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Grudziądzu należy zapłacić 1 249 777 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 11 483 zł/m2.

  Tanie mieszkania Grudziądz. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Grudziądz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Grudziądzu to wydatek 184 037 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 5 800 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 169 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 699 zł/m2.

  Tanie mieszkania Grudziądz? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: