Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Świecie

  - 15 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 6 mieszkań na sprzedaż w Świeciu

  Rynek wtórny - 14 mieszkań na sprzedaż w Świeciu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Świecie z ogromną siłą przyciągania

  Należące do woj. kujawsko-pomorskiego Świecie jest miastem zaledwie średniej wielkości, ale o dużej sile przyciągania. Turyści przybywają tu m.in. ze względu na zamek krzyżacki z najwyższą krzywą wieżą w Polsce. Nie brakuje również osób, które chcą się osiedlić i szukają mieszkania w Świeciu.  Jest to bowiem jeden z największych ośrodków gospodarczych w tej części kraju, a statystycznie zarobki są tu bardzo wysokie. Co warto wiedzieć o tutejszym rynku nieruchomości? Czym cechują się mieszkania na sprzedaż w Świeciu?

  Mieszkania na sprzedaż w Świeciu – charakterystyka rynku

  Jak przystało na średnie miasto, lokalny rynek nieruchomości nie jest szczególnie obszerny. Zapotrzebowanie na mieszkania w Świeciu jest duże, a podaż ograniczona. Deweloperzy bardzo rzadko realizują w mieście jakiekolwiek inwestycje, dlatego nowe mieszkania w Świeciu są dostępne w niewielkiej ilości, a niemal cały obrót odbywa się na rynku wtórnym. Większość ofert dotyczy jednak zadbanych i nowocześnie urządzonych lokali, dlatego nawet wymagający nabywcy znajdą tu coś dla siebie. Przeważają mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, ale można tu też znaleźć zarówno ekonomiczne kawalerki, jak i przestronne apartamenty.

  Mieszkania na sprzedaż w Świeciu – jak kształtują się ich ceny?

  Ceny na rynku są dość zróżnicowane. Wciąż można znaleźć relatywnie tanie mieszkania na sprzedaż w Świeciu, gdzie koszt 1 m2 jest niższy od średniej krajowej. Trzeba mieć jednak na uwadze, że zwykle są to lokale wymagające dodatkowej pracy i nakładów finansowych – remontu lub przynajmniej odświeżenia czy doposażenia. Nabywcy dysponujący większym budżetem mogą natomiast bez większego problemu znaleźć gotowe do wprowadzenia się mieszkanie na sprzedaż w Świeciu. W tym przypadku ceny za 1 m2 przekraczają średnią krajową nawet o kilkadziesiąt procent. Niektórzy próbują zaoszczędzić, szukając mieszkania w Świeciu bez pośredników, ale warto pamiętać, że agent nieruchomości weryfikuje ofertę i pomaga usprawnić cały proces zakupu.

  Mieszkania w Świeciu – gdzie szukać ofert?

  Oferty mieszkań na sprzedaż w Świeciu zazwyczaj dotyczą obszarów o największym zagęszczeniu zabudowy wielorodzinnej – a więc Śródmieścia, os. Kościuszki czy os. Marianki. Są to lokalizacje atrakcyjne m.in. ze względu na wygodny dostęp do sklepów, szkół i innych kluczowych usług. Wszystkie najciekawsze ogłoszenia znajdziesz na portalu GetHome.pl, a wybrany obszar miasta możesz z łatwością przeszukać za pomocą naszej interaktywnej mapy. Skorzystaj także z filtrów, aby dopasować wyniki wyszukiwania do swoich potrzeb!

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Świeciu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Świecie - oferty

  W Świeciu dostępne jest 15 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 30 m2 do 66 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Świeciu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 8 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 10 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Świeciu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 2 mieszkania na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Świecie”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Świecie.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Świeciu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Świecie

  Interesuje Cię rynek wtórny? Świecie oferuje 14 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 30 m2 do 66 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Świeciu to 48 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Świecie bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Świeciu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Świecie - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Świecie oferuje 6 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Świecie czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Świeciu to 52 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 43 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 61 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Świeciu.

  Ceny mieszkań w Świeciu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Świeciu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Świecie", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Świeciu to 6 760 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Świeciu to 6 288 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Świeciu to z kolei wydatek średnio 7 545 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Świeciu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Świeciu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Świeciu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 430 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Świeciu wynosi 7 692 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Świeciu należy zapłacić 484 000 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 080 zł/m2.

  Tanie mieszkania Świecie. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Świecie bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Świeciu to wydatek 335 000 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 812 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 150 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 353 zł/m2.

  Tanie mieszkania Świecie? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: