Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Świecie - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Świeciu

  Rynek wtórny - 5 mieszkań na sprzedaż w Świeciu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaCzyste mieszkanie w sztos lokalizacji !
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Świecie

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 41 m2
  310 000
  7 560 /m2
  Sprzedam mieszkanie Świecie o powierzchni 41 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 310 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Simple DOM.
  brak obrazkabrak obrazkaSprzedam mieszkanie 47,75 m2 w świeciu
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Wojska Polskiego
  Świecie

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 47,75 m2
  299 000
  6 261 /m2
  Sprzedam mieszkanie Świecie o powierzchni 47,75 mkw. Cena - 299 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  brak obrazkabrak obrazkaTylko u nas!!! piękne przytulne mieszkanie!!
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Słowackiego
  Świecie

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 50 m2
  370 000
  7 400 /m2
  Sprzedam mieszkanie Świecie o powierzchni 50 mkw. Cena - 370 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie 48,4 m2 ul. żwirki i wigury 5a/ świecie
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Żwirki i Wigury
  Świecie

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 48,40 m2
  280 000
  5 785 /m2
  Sprzedam mieszkanie Świecie o powierzchni 48,40 mkw. Cena - 280 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Emka Estate.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie 58m2 ul. żwirki i wigury 9 / świecie
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Żwirki i Wigury
  Świecie

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 58 m2
  336 000
  5 793 /m2
  Sprzedam mieszkanie Świecie o powierzchni 58 mkw. Rok budowy: 1985. Cena - 336 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Emka Estate.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Świecie z ogromną siłą przyciągania

  Należące do woj. kujawsko-pomorskiego Świecie jest miastem zaledwie średniej wielkości, ale o dużej sile przyciągania. Turyści przybywają tu m.in. ze względu na zamek krzyżacki z najwyższą krzywą wieżą w Polsce. Nie brakuje również osób, które chcą się osiedlić i szukają mieszkania w Świeciu.  Jest to bowiem jeden z największych ośrodków gospodarczych w tej części kraju, a statystycznie zarobki są tu bardzo wysokie. Co warto wiedzieć o tutejszym rynku nieruchomości? Czym cechują się mieszkania na sprzedaż w Świeciu?

  Mieszkania na sprzedaż w Świeciu – charakterystyka rynku

  Jak przystało na średnie miasto, lokalny rynek nieruchomości nie jest szczególnie obszerny. Zapotrzebowanie na mieszkania w Świeciu jest duże, a podaż ograniczona. Deweloperzy bardzo rzadko realizują w mieście jakiekolwiek inwestycje, dlatego nowe mieszkania w Świeciu są dostępne w niewielkiej ilości, a niemal cały obrót odbywa się na rynku wtórnym. Większość ofert dotyczy jednak zadbanych i nowocześnie urządzonych lokali, dlatego nawet wymagający nabywcy znajdą tu coś dla siebie. Przeważają mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, ale można tu też znaleźć zarówno ekonomiczne kawalerki, jak i przestronne apartamenty.

  Mieszkania na sprzedaż w Świeciu – jak kształtują się ich ceny?

  Ceny na rynku są dość zróżnicowane. Wciąż można znaleźć relatywnie tanie mieszkania na sprzedaż w Świeciu, gdzie koszt 1 m2 jest niższy od średniej krajowej. Trzeba mieć jednak na uwadze, że zwykle są to lokale wymagające dodatkowej pracy i nakładów finansowych – remontu lub przynajmniej odświeżenia czy doposażenia. Nabywcy dysponujący większym budżetem mogą natomiast bez większego problemu znaleźć gotowe do wprowadzenia się mieszkanie na sprzedaż w Świeciu. W tym przypadku ceny za 1 m2 przekraczają średnią krajową nawet o kilkadziesiąt procent. Niektórzy próbują zaoszczędzić, szukając mieszkania w Świeciu bez pośredników, ale warto pamiętać, że agent nieruchomości weryfikuje ofertę i pomaga usprawnić cały proces zakupu.

  Mieszkania w Świeciu – gdzie szukać ofert?

  Oferty mieszkań na sprzedaż w Świeciu zazwyczaj dotyczą obszarów o największym zagęszczeniu zabudowy wielorodzinnej – a więc Śródmieścia, os. Kościuszki czy os. Marianki. Są to lokalizacje atrakcyjne m.in. ze względu na wygodny dostęp do sklepów, szkół i innych kluczowych usług. Wszystkie najciekawsze ogłoszenia znajdziesz na portalu GetHome.pl, a wybrany obszar miasta możesz z łatwością przeszukać za pomocą naszej interaktywnej mapy. Skorzystaj także z filtrów, aby dopasować wyniki wyszukiwania do swoich potrzeb!

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Świeciu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Świecie - oferty

  W Świeciu dostępne jest 5 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 41 m2 do 58 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Świeciu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 4 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Świecie”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Świecie.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Świeciu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Świecie

  Interesuje Cię rynek wtórny? Świecie oferuje 5 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 41 m2 do 58 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Świeciu to 49 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie w Świeciu z rynku wtórnego bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Świeciu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Świeciu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Świeciu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Świecie", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Świeciu to 6 560 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Świeciu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Świeciu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Świeciu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 370 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Świeciu wynosi 7 560 zł/m2;

  Tanie mieszkania Świecie. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Świecie bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 280 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 785 zł/m2.

  Tanie mieszkania Świecie? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: