Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Włocławek

  - 166 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 13 mieszkań na sprzedaż we Włocławku

  Rynek wtórny - 153 mieszkania na sprzedaż we Włocławku

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym we Włocławku

  Włocławek to miasto średniej wielkości, które leży w województwie kujawsko-pomorskim. Zlokalizowane nad Wisłą, w centralnej części Polski jest znane zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki pięknej architekturze oraz terenom zielonym. Włocławek może zaproponować mieszkańcom wiele terenów miejskich w otoczeniu parków, a także zieleni. Doskonała lokalizacja, a także uwarunkowania mieszkaniowe sprawiają, że mieszkania we Włocławku cieszą się dużą popularnością.

  Dogodne położenie Włocławka

  Włocławek zlokalizowany jest w południowo-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, które znane jest z wielu atutów przyrodniczych i  perełek architektonicznych. Samo miasto położone jest bezpośrednio nad rzekami Wisłą i Zgłowiączką. Jego powierzchnia wynosi 84,8 km2, a zamieszkuje je ok. 114 000 osób. Miasto dzieli się na 6 dzielnic położonych po obu brzegach Wisły. Zabudowa większości z nich to niskie budynki mieszkalne jedno- lub wielorodzinne. Osiedla mieszkaniowe nie zajmują tu dużych powierzchni, natomiast tereny uprzemysłowione skupiają się wokół funkcjonującego tu Parku Przemysłowo-Technologicznego.

  Dużym atutem miasta jest także położenie względem innych aglomeracji w Polsce. Przez Włocławek przebiegają bezpośrednio 3 drogi krajowe: 62, nr 67, nr 91, a także droga wojewódzka nr 252. Pozwalają one mieszkańcom Włocławka na dojazd m.in. do takich miast jak: Gdańsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Częstochowa czy Inowrocław. W zakresie miejskiej infrastruktury drogowej do najważniejszych ulic należą: Chopina, Okrzei, aleja Kazimierza Wielkiego, Płocka, Toruńska, aleja Księdza Popiełuszki oraz Kruszyńska. W mieście funkcjonuje również port, przez co przepływająca tu Wisła pełni funkcję również rekreacyjno-transportową.

  Rynek nieruchomości we Włocławku

  Włocławek nie jest dużym miastem, jednak jego lokalny rynek nieruchomości jest bardzo zróżnicowany. Zabudowę miasta tworzą zarówno kameralne osiedla domków jednorodzinnych, a także duże osiedla mieszkaniowe. Popularną częścią miasta jest Południe Włocławka, a dokładniej słynne osiedle Południe, które jest największym osiedlem mieszkaniowym całej aglomeracji. Dużą popularnością cieszą się również mieszkania w Śródmieściu.

  Lokalne biura nieruchomości stale ogłaszają nowe dostępne oferty, wśród, których znajdziemy nie tylko mieszkania we Włocławku, ale również domy, lokale usługowe, magazyny, a także działki. Mieszkanie w centrum Włocławka to wymarzona destynacja wielu nowych mieszkańców, między innymi ze względu na bliskość Wisły oraz dostęp do ważnych obiektów miejskich. Na lokalnym rynku nieruchomości we Włocławku często poszukiwane są 2- pokojowe mieszkania oraz mieszkania 3-pokojowe.

   

  Mieszkania Włocławek - oferty

  We Włocławku dostępne jest 155 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania we Włocławku, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (4 oferty)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (84 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (61 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (14 ofert)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (14 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Włocławek, jak i mieszkania bezpośrednio Włocławek.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Włocławek

  Interesuje Cię rynek wtórny? We Włocławku mamy 153 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 250 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki we Włocławku to 55 m2.

  Ceny mieszkań we Włocławku

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż we Włocławku to 6 059 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym we Włocławku to 5 551 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny we Włocławku to z kolei wydatek średnio 7 058 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania we Włocławku?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym we Włocławku znajdziesz w cenie 1 110 010 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego we Włocławku wynosi 22 746 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego we Włocławku należy zapłacić 509 456 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 770 zł/m2.

  Tanie mieszkania Włocławek. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego we Włocławku to wydatek 348 125 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 680 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 135 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 857 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: