Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Włocławek

  - 156 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 13 mieszkań na sprzedaż we Włocławku

  Rynek wtórny - 152 mieszkania na sprzedaż we Włocławku

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Atrakcyjne mieszkania we Włocławku

  Włocławek to miasto średniej wielkości, które leży w województwie kujawsko-pomorskim. Zlokalizowane nad Wisłą, w centralnej części Polski jest znane zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki pięknej architekturze oraz terenom zielonym. Włocławek może zaproponować mieszkańcom wiele terenów miejskich w otoczeniu parków, a także zieleni. Doskonała lokalizacja, a także uwarunkowania mieszkaniowe sprawiają, że mieszkania we Włocławku cieszą się dużą popularnością.

  Dogodne położenie Włocławka

  Włocławek zlokalizowany jest w południowo-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, które znane jest z wielu atutów przyrodniczych i  perełek architektonicznych. Samo miasto położone jest bezpośrednio nad rzekami Wisłą i Zgłowiączką. Jego powierzchnia wynosi 84,8 km2, a zamieszkuje je ok. 114 000 osób. Miasto dzieli się na 6 dzielnic położonych po obu brzegach Wisły. Zabudowa większości z nich to niskie budynki mieszkalne jedno- lub wielorodzinne. Osiedla mieszkaniowe nie zajmują tu dużych powierzchni, natomiast tereny uprzemysłowione skupiają się wokół funkcjonującego tu Parku Przemysłowo-Technologicznego.

  Dużym atutem miasta jest także położenie względem innych aglomeracji w Polsce. Przez Włocławek przebiegają bezpośrednio 3 drogi krajowe: 62, nr 67, nr 91, a także droga wojewódzka nr 252. Pozwalają one mieszkańcom Włocławka na dojazd m.in. do takich miast jak: Gdańsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Częstochowa czy Inowrocław. W zakresie miejskiej infrastruktury drogowej do najważniejszych ulic należą: Chopina, Okrzei, aleja Kazimierza Wielkiego, Płocka, Toruńska, aleja Księdza Popiełuszki oraz Kruszyńska. W mieście funkcjonuje również port, przez co przepływająca tu Wisła pełni funkcję również rekreacyjno-transportową.

  Rynek nieruchomości we Włocławku

  Włocławek nie jest dużym miastem, jednak jego lokalny rynek nieruchomości jest bardzo zróżnicowany. Zabudowę miasta tworzą zarówno kameralne osiedla domków jednorodzinnych, a także duże osiedla mieszkaniowe. Popularną częścią miasta jest Południe Włocławka, a dokładniej słynne osiedle Południe, które jest największym osiedlem mieszkaniowym całej aglomeracji. Dużą popularnością cieszą się również mieszkania w Śródmieściu.

  Lokalne biura nieruchomości stale ogłaszają nowe dostępne oferty, wśród, których znajdziemy nie tylko mieszkania we Włocławku, ale również domy, lokale usługowe, magazyny, a także działki na sprzedaż oraz wynajem. Mieszkanie w centrum Włocławka to wymarzona destynacja wielu nowych mieszkańców, między innymi ze względu na bliskość Wisły oraz dostęp do ważnych obiektów miejskich. Na lokalnym rynku nieruchomości we Włocławku często poszukiwane są 2- pokojowe mieszkania oraz mieszkania 3-pokojowe.

   

  Mieszkania Włocławek - oferty

  We Włocławku dostępne jest 156 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 23 m2 do 250 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania we Włocławku, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 7 kawalerek na sprzedaż;
  • 95 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 50 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 9 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 4 5-pokojowe i więcej mieszkania na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie we Włocławku z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;
  • 85 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 10 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Włocławek”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Włocławek.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie we Włocławku? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Włocławek

  Interesuje Cię rynek wtórny? Włocławek oferuje 152 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 23 m2 do 250 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki we Włocławku to 54 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Włocławek bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym we Włocławku, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Włocławek - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Włocławek oferuje 13 nowych mieszkań w 2 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Włocławek czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym we Włocławku to 56 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 40 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 74 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji we Włocławku.

  Ceny mieszkań we Włocławku

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego we Włocławku? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Włocławek", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż we Włocławku to 5 688 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym we Włocławku to 4 707 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny we Włocławku to z kolei wydatek średnio 7 058 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania we Włocławku? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie we Włocławku", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym we Włocławku (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 915 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego we Włocławku wynosi 9 631 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego we Włocławku należy zapłacić 509 456 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 770 zł/m2.

  Tanie mieszkania Włocławek. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Włocławek bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego we Włocławku to wydatek 348 125 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 680 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 66 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 996 zł/m2.

  Tanie mieszkania Włocławek? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: