Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Solec Kujawski

  - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Solcu Kujawskim

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Solcu Kujawskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Solec Kujawski - oferty

  W Solcu Kujawskim dostępne  4 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 48 m2 do 250 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Solcu Kujawskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Solcu Kujawskim z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Solec Kujawski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Solec Kujawski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Solcu Kujawskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Solec Kujawski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Solec Kujawski oferuje 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 48 m2 do 250 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Solcu Kujawskim to 108 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Solec Kujawski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Solcu Kujawskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Solcu Kujawskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Solcu Kujawskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Solec Kujawski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Solcu Kujawskim to 6 209 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Solcu Kujawskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Solcu Kujawskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Solcu Kujawskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 750 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Solcu Kujawskim wynosi 7 000 zł/m2;

  Tanie mieszkania Solec Kujawski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Solec Kujawski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 265 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 687 zł/m2.

  Tanie mieszkania Solec Kujawski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: