Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kościan

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Kościanie

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Kościanie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Kościan – zamieszkaj w Wielkopolsce!

  Kościan to miasto na prawie powiatu w województwie wielkopolskim. Niewielka miejscowość liczy zaledwie 8,79 km² i może poszczycić się historią sięgającą XII wieku. Kościan znajduje się zaledwie 50 km od Poznania oraz posiada świetną komunikację z Lesznem. Ile kosztują mieszkania na sprzedaż Kościan i dlaczego warto tu zamieszkać?

  Miejscowość Kościan znajduje się w połowie drogi między Poznaniem a Lesznem. Z oboma miastami połączona jest szybką drogą S5. Miasto posiada także wygodne połączenie z autostradą A2, która przecina Polskę na osi wschód-zachód. Taka lokalizacja sprawia, że mieszkania Kościan chętnie wybierane są przez osoby, które pracują w większych ośrodkach miejskich i zależy im na szybkim i sprawnym dojeździe.  Kościan przyciąga także miejscami pracy oraz piękną zabytkową architekturą.

  Kościan mieszkania na sprzedaż – dlaczego warto?

  Mieszkańcy Kościana mogą korzystać z bogatej infrastruktury handlowo-usługowej oraz oferty edukacyjnej miejscowości, a równocześnie cieszyć się kameralną atmosferą i łatwym dostępem do terenów zielonych. Dużym atutem miejscowości jest dogodne połączenie z innymi ważnymi ośrodkami miejskimi regionu. Mieszkania na sprzedaż Kościan są także znacznie tańsze niż podobne nieruchomości położone w Poznaniu, Lesznie czy Luboniu. W efekcie za tą samą cenę można nabyć zdecydowanie większy lokal lub nawet dom z ogrodem.

  Mieszkania Kościan na sprzedaż – rynek pierwotny i wtórny

  Mieszkania na sprzedaż Kościan to zarówno lokale pochodzące z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Niewielkie miasteczko ciągle się rozrasta na skutek działalności deweloperów, którzy budują zarówno niskie, kameralne inwestycje, jak i budynki wielomieszkaniowe. W Kościanie można też kupić mieszkania z rynku wtórnego. Dostępne lokale cechują się atrakcyjną lokalizacją w centrum.  Są to w większości 2- lub 3-pokojowe mieszkania o powierzchni około 50 m kw.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Kościanie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Kościan - oferty

  W Kościanie dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 40 m2 do 68 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Kościanie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Kościan”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Kościan.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Kościanie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Kościan

  Interesuje Cię rynek wtórny? Kościan oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 40 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Kościan bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Kościanie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Kościanie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Kościanie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Kościan", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Kościanie to 6 118 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Kościanie to 2 060 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Kościanie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Kościanie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Kościanie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 250 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Kościanie wynosi 6 118 zł/m2;

  Tanie mieszkania Kościan. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Kościan bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 250 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 118 zł/m2.

  Tanie mieszkania Kościan? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: