Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Oborniki - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Obornikach

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Obornikach

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Obornikach - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Obornikach kawalerki:

  W Obornikach jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Obornikach dwupokojowe:

  W Obornikach jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Obornikach trzypokojowe:

  W Obornikach jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 399 000 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 59 m2

  Mieszkania w Obornikach czteropokojowe:

  W Obornikach jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Obornikach - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Obornikach - oferty agencji nieruchomości

   - 1 ogłoszenie
  brak obrazkabrak obrazkaNa sprzedaż mieszkanie 3 pokoje oborniki wlkp.
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje59,63 m2

  399 000

  6 691 zł/m2

  Oborniki, Droga Leśna

  Sprzedam mieszkanie Oborniki o powierzchni 59,63 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 399 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Oborniki i okolice

  Miasto przynależy do powiatu obornickiego i położone jest w województwie wielkopolskim. Oborniki leżą nad Wartą u ujścia rzeki Wełny. Miasto oddalone jest ok. 30 km od Poznania. To siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Oborniki, która stwarza idealne warunki do turystyki i wypoczynku. Posiada dogodne połączenia komunikacyjne z wieloma polskimi miejscowościami. Przez miasto przebiega DK nr 11, DW 178 i 187 oraz linia kolejowa. Sprawnie też funkcjonuje komunikacja miejska.

  Mieszkania w Obornikach – rynek wtórny

  Miasto położone jest w środkowo-wschodniej części gminy, która zajmuje obszar prawie 340 km². W skład Obornik wchodzi 11 osiedli mieszkaniowych, z czego najpopularniejsze to os. Leśne oraz Widokowe. Na terenie miasta dominuje niska zabudowa jedno- i wielorodzinna. Mieszkania na sprzedaż (Oborniki i pobliskie miejscowości) cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób poszukujących ciszy oraz spokoju. Większość z nich znajduje się w kameralnych budynkach, usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie dużych kompleksów leśnych.

  Mieszkania na sprzedaż w Obornikach – oferta bezpośrednia

  Nieruchomości z rynku wtórnego są z reguły położone w niskokondygnacyjnych blokach mających dostęp do szeregu udogodnień. Mieszkania z tzw. drugiej ręki znajdują się w bliskim otoczeniu sklepów spożywczych, galerii handlowych, placówek medycznych, restauracji, szkół, przedszkoli, obiektów sakralnych, placów zabaw, parków, terenów rekreacyjnych oraz przystanki autobusowe. Mieszkańcy mogą korzystać z dobrze rozwiniętej siatki komunikacji miejskiej.

  Mieszkania z rynku wtórnego w Obornikach mają zróżnicowany metraż i układ pomieszczeń. Najczęściej przynależy do nich słoneczny balkon lub taras, piwnica o powierzchni ok. 3 m², jedno miejsce parkingowe na ulicy. Najczęściej są w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty AGD, takie jak: lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa, zmywarka, pralka. Bez wątpienia przypadną do gustu osobom poszukującym jednopoziomowej nieruchomości o funkcjonalnym rozkładzie oraz możliwości wprowadzenia się praktycznie z dnia na dzień.

  Oborniki – mieszkania na sprzedaż w powiecie obornickim

  Na lokalnym rynku nieruchomości ceny są dużo niższe niż w pobliskim Poznaniu. Wiele dostępnych mieszkań mieści w budynkach przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Bez większego problemu można tu znaleźć lokum dwu i trzypokojowe o metrażu do 65 metrów kwadratowych. Szczególnym powodzeniem cieszą się nieruchomości położone w bliskiej odległości od rynku, jak również dróg o znaczeniu lokalnym i ponadlokalnym. Na popularności zyskują również domy w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, które usytuowane są na peryferiach miasta. W większości z nich mieści się garaż z jednym miejscem parkingowym oraz pomieszczenie gospodarcze. 

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Obornikach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom. 

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: