Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Oborniki

  - 6 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Obornikach

  Rynek wtórny - 5 mieszkań na sprzedaż w Obornikach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Obornikach

  Miasto przynależy do powiatu obornickiego i położone jest w województwie wielkopolskim. Oborniki leżą nad Wartą u ujścia rzeki Wełny. Miasto oddalone jest ok. 30 km od Poznania. To siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Oborniki, która stwarza idealne warunki do turystyki i wypoczynku. Posiada dogodne połączenia komunikacyjne z wieloma polskimi miejscowościami. Przez miasto przebiega DK nr 11, DW 178 i 187 oraz linia kolejowa. Sprawnie też funkcjonuje komunikacja miejska.

  Mieszkania na rynku wtórnym

  Miasto położone jest w środkowo-wschodniej części gminy, która zajmuje obszar prawie 340 km². W skład Obornik wchodzi 11 osiedli mieszkaniowych, z czego najpopularniejsze to os. Leśne oraz Widokowe. Na terenie miasta dominuje niska zabudowa jedno- i wielorodzinna. Mieszkania (Oborniki i pobliskie miejscowości) cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób poszukujących ciszy oraz spokoju. Większość z nich znajduje się w kameralnych budynkach, usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie dużych kompleksów leśnych.

  Nieruchomości z rynku wtórnego są z reguły położone w niskokondygnacyjnych blokach mających dostęp do szeregu udogodnień. Mieszkania z tzw. drugiej ręki znajdują się w bliskim otoczeniu sklepów spożywczych, galerii handlowych, placówek medycznych, restauracji, szkół, przedszkoli, obiektów sakralnych, placów zabaw, parków, terenów rekreacyjnych oraz przystanki autobusowe. Mieszkańcy mogą korzystać z dobrze rozwiniętej siatki komunikacji miejskiej.

  Mieszkania z rynku wtórnego w Obornikach mają zróżnicowany metraż i układ pomieszczeń. Najczęściej przynależy do nich słoneczny balkon lub taras, piwnica o powierzchni ok. 3 m², jedno miejsce parkingowe na ulicy. Najczęściej są w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty AGD, takie jak: lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa, zmywarka, pralka. Bez wątpienia przypadną do gustu osobom poszukującym jednopoziomowej nieruchomości o funkcjonalnym rozkładzie oraz możliwości wprowadzenia się praktycznie z dnia na dzień.

  Na lokalnym rynku nieruchomości ceny są dużo niższe niż w pobliskim Poznaniu. Wiele dostępnych mieszkań mieści w budynkach przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Bez większego problemu można tu znaleźć lokum dwu i trzypokojowe o metrażu do 65 metrów kwadratowych. Szczególnym powodzeniem cieszą się nieruchomości położone w bliskiej odległości od rynku, jak również dróg o znaczeniu lokalnym i ponadlokalnym. Na popularności zyskują również domy w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, które usytuowane są na peryferiach miasta. W większości z nich mieści się garaż z jednym miejscem parkingowym oraz pomieszczenie gospodarcze. 

  Mieszkania Oborniki - oferty

  W Obornikach dostępne jest 6 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Obornikach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (4 oferty)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (1 oferta)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Oborniki, jak i mieszkania bezpośrednio Oborniki.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Oborniki

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Obornikach mamy 5 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 62 m2 do 68 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Obornikach to 64 m2.

  Ceny mieszkań w Obornikach

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Obornikach to 5 909 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Obornikach?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Obornikach znajdziesz w cenie 499 999 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Obornikach wynosi 7 812 zł/m2;

   Tanie mieszkania Oborniki. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 233 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 758 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: