Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Pleszew

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Pleszewie

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Pleszewie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Pleszew - oferty

  W Pleszewie dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 50 m2 do 111 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Pleszewie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Pleszew”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Pleszew.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Pleszewie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Pleszew

  Interesuje Cię rynek wtórny? Pleszew oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 53 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Pleszew bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Pleszewie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Pleszewie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Pleszewie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Pleszew", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Pleszewie to 5 849 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Pleszewie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Pleszewie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Pleszewie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 310 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Pleszewie wynosi 5 849 zł/m2;

  Tanie mieszkania Pleszew. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Pleszew bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 310 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 849 zł/m2.

  Tanie mieszkania Pleszew? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: