Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Sępólno Krajeńskie

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Sępólnie Krajeńskim

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Sępólnie Krajeńskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Sępólno Krajeńskie - oferty

  W Sępólnie Krajeńskim dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 55 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Sępólnie Krajeńskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Sępólnie Krajeńskim z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Sępólno Krajeńskie”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Sępólno Krajeńskie.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Sępólnie Krajeńskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Sępólno Krajeńskie

  Interesuje Cię rynek wtórny? Sępólno Krajeńskie oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 55 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Sępólno Krajeńskie bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Sępólnie Krajeńskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Sępólnie Krajeńskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Sępólnie Krajeńskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Sępólno Krajeńskie", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Sępólnie Krajeńskim to 4 496 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Sępólnie Krajeńskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Sępólnie Krajeńskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Sępólnie Krajeńskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 250 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Sępólnie Krajeńskim wynosi 4 496 zł/m2;

  Tanie mieszkania Sępólno Krajeńskie. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Sępólno Krajeńskie bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 250 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 496 zł/m2.

  Tanie mieszkania Sępólno Krajeńskie? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: