Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wąbrzeźno

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Wąbrzeźnie

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Wąbrzeźnie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Wąbrzeźno - oferty

  W Wąbrzeźnie dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 47 m2 do 75 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Wąbrzeźnie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Wąbrzeźno”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Wąbrzeźno.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Wąbrzeźnie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Wąbrzeźno

  Interesuje Cię rynek wtórny? Wąbrzeźno oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 47 m2 do 75 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Wąbrzeźnie to 61 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Wąbrzeźno bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Wąbrzeźnie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Wąbrzeźnie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Wąbrzeźnie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Wąbrzeźno", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Wąbrzeźnie to 2 000 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Wąbrzeźnie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Wąbrzeźnie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Wąbrzeźnie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 245 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Wąbrzeźnie wynosi 2 000 zł/m2;

  Tanie mieszkania Wąbrzeźno. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Wąbrzeźno bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 150 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Wąbrzeźno? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: