Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Lubliniec - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Lublińcu

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Lublińcu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Mieszkanie dla investora
  i

  Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż
  Lubliniec

  5 pokoi 220 m2
  230 000
  1 045 /m2
  Sprzedam mieszkanie Lubliniec o powierzchni 220 mkw. Cena - 230 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Capital Invest Bogusław Mokwa.
  Mieszkanie bezczynszowe w cenrtum przy parku.
  i

  Kawalerka na sprzedaż
  Lubliniec

  1 pokój 37 m2
  290 000
  7 837 /m2
  Sprzedam mieszkanie Lubliniec o powierzchni 37 mkw. Cena - 290 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Capital Invest Bogusław Mokwa.
  Ostatni apartament w centrum miasta
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
  Lubliniec

  3 pokoje 94,70 m2
  550 000
  5 807 /m2
  Sprzedam mieszkanie Lubliniec o powierzchni 94,70 mkw. Cena - 550 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Capital Invest Bogusław Mokwa.
  Poznaj region

  Mieszkania Lubliniec - oferty

  W Lublińcu dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 37 m2 do 220 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Lublińcu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Lublińcu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Lubliniec”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Lubliniec.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Lublińcu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Lubliniec

  Interesuje Cię rynek wtórny? Lubliniec oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 37 m2 do 220 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Lublińcu to 117 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Lubliniec rynek wtórny bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Lublińcu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Lublińcu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Lublińcu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Lubliniec", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Lublińcu to 4 896 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Lublińcu to 2 112 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Lublińcu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Lublińcu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Lublińcu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 550 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Lublińcu wynosi 7 837 zł/m2;

  Tanie mieszkania Lubliniec. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Lubliniec bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 230 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 1 045 zł/m2.

  Tanie mieszkania Lubliniec? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: