Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdańsk Jasień, 44,37 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Pepper House

Gdańsk, Jasień, ul. Bażantowa

719 000

16 204 /m2

2 pokojowe mieszkanie na osiedlu wróbla staw!!
2 pokojowe mieszkanie na osiedlu wróbla staw!!

Główne cechy mieszkania

Cena

719 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

44,37 m2

Cena za m2

16 204 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 44,37 m2

2 pokojowe mieszkanie na osiedlu wróbla staw!!

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- gotowe do zamieszkania,
- funkcjonalny rozkład,
- klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok,
- dodatkowa przestrzeń przechowywania - duża komórka lokatorska (5,48m2),
- indywidualne miejsce naziemne,
- bezpieczeństwo i spokój - zamknięte, strzeżone oraz monitorowane osiedle,
- blisko pełna infrastruktura usługowo- handlowa,
- blisko licznych terenów zielonych oraz stawu,
- Trójmiejski Park Krajobrazy - 10 min pieszo,
- stacja PKM zaledwie 10 min piechotą.

CHARAKTERYSTYKA:
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z 2016 roku, stanowiącego część cenionej inwestycji Wróbla Staw, dewelopera Inpro. Architektura osiedla oraz starannie zaplanowane części wspólne podkreślają wysoki standard tej lokalizacji.

Mieszkanie cechuje funkcjonalny rozkład pomieszczeń, składa się ono z :
- reprezentacyjnego salonu (pierwotnie z aneksem kuchennym) z klimatyzacją
- kuchni z oknem
- ustawnego pokoju/sypialni,
- przedpokoju,
- łazienki z wc.

Do lokalu przynależy komórka lokatorska (5,48m2) oraz miejsce parkingowe naziemne dodatkowo płatne 30.000 zł i jest to zakup obligatoryjny.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w sercu Jasienia - jednej z najdynamiczniej rozwijających się i najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Jasień to idealny wybór dla osób szukających balansu między bliskością natury a pełną infrastrukturą miejską. Inwestycja bezpośrednio sąsiaduje z malowniczymi terenami zielonymi, w tym z Jeziorem Jasień oraz licznymi ścieżkami pieszo-rowerowymi, co czyni tę lokalizację rajem dla miłośników aktywnego wypoczynku.