Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Bojanowo

  - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Bojanowie

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Bojanowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Bojanowo - oferty

  W Bojanowie dostępne  2 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 50 m2 do 73 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Bojanowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Bojanowie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Bojanowo”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Bojanowo.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Bojanowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Bojanowo

  Interesuje Cię rynek wtórny? Bojanowo oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 50 m2 do 73 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Bojanowie to 62 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Bojanowo bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Bojanowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Bojanowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Bojanowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Bojanowo", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Bojanowie to 4 264 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Bojanowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Bojanowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Bojanowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 265 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Bojanowie wynosi 5 289 zł/m2;

  Tanie mieszkania Bojanowo. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Bojanowo bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 239 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 238 zł/m2.

  Tanie mieszkania Bojanowo? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: