Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Racibórz - 6 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Raciborzu

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż w Raciborzu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Mieszkanie ul. słowackiego-nowa niższa cena!
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Racibórz

  2 pokoje 44 m2
  280 000
  6 363 /m2
  Sprzedam mieszkanie Racibórz o powierzchni 44 mkw. Cena - 280 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMeX Biuro Nieruchomości.
  2 pokoje 49 m2 - racibórz ul kościuszki
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Racibórz

  2 pokoje 49 m2
  225 000
  4 591 /m2
  Sprzedam mieszkanie Racibórz o powierzchni 49 mkw. Rok budowy: 1915. Cena - 225 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości ARKA.
  Przytulne mieszkanie wolne od zaraz bez wkładu !!!
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Racibórz

  2 pokoje 50 m2
  300 000
  6 000 /m2
  Sprzedam mieszkanie Racibórz o powierzchni 50 mkw. Cena - 300 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją INVEST HOME.
  Szukasz przestronnego mieszkania z balkonem?
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
  Racibórz

  3 pokoje 56 m2
  246 000
  4 392 /m2
  Sprzedam mieszkanie Racibórz o powierzchni 56 mkw. Cena - 246 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 10 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją INVEST HOME.
  Chcesz nie stracić wartości pieniądza ? ta oferta jest dla ciebie. zerknij
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Racibórz

  2 pokoje 56 m2
  270 000
  4 821 /m2
  Sprzedam mieszkanie Racibórz o powierzchni 56 mkw. Cena - 270 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją INVEST HOME.
  Mieszkanie pod inwestycję w dobrej cenie !!! okazja !!!
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Racibórz

  2 pokoje 40 m2
  175 000
  4 375 /m2
  Sprzedam mieszkanie Racibórz o powierzchni 40 mkw. Cena - 175 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją INVEST HOME.
  Poznaj region

  Mieszkania Racibórz - oferty

  W Raciborzu dostępne jest 6 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 40 m2 do 56 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Raciborzu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 5 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Racibórz”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Racibórz.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Raciborzu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Racibórz

  Interesuje Cię rynek wtórny? Racibórz oferuje 6 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 40 m2 do 56 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Raciborzu to 49 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Racibórz rynek wtórny bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Raciborzu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Raciborzu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Raciborzu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Racibórz", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Raciborzu to 5 090 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Raciborzu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Raciborzu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Raciborzu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 300 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Raciborzu wynosi 6 363 zł/m2;

  Tanie mieszkania Racibórz. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Racibórz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 175 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 375 zł/m2.

  Tanie mieszkania Racibórz? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: