Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Golub Dobrzyń

  - 8 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Golubiu Dobrzyniu

  Rynek wtórny - 5 mieszkań na sprzedaż w Golubiu Dobrzyniu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Golub Dobrzyń - oferty

  W Golubiu Dobrzyniu dostępne jest 8 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 36 m2 do 66 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Golubiu Dobrzyniu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Golubiu Dobrzyniu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Golub Dobrzyń”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Golub Dobrzyń.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Golubiu Dobrzyniu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Golub Dobrzyń

  Interesuje Cię rynek wtórny? Golub Dobrzyń oferuje 5 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 49 m2 do 65 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Golubiu Dobrzyniu to 57 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Golub Dobrzyń bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Golubiu Dobrzyniu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Golubiu Dobrzyniu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Golubiu Dobrzyniu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Golub Dobrzyń", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Golubiu Dobrzyniu to 4 892 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Golubiu Dobrzyniu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Golubiu Dobrzyniu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Golubiu Dobrzyniu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 365 180 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Golubiu Dobrzyniu wynosi 4 892 zł/m2;

  Tanie mieszkania Golub Dobrzyń. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Golub Dobrzyń bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 230 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 892 zł/m2.

  Tanie mieszkania Golub Dobrzyń? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: