Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wesoła

  - 24 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 2 mieszkania na sprzedaż w Wesołej

  Rynek wtórny - 22 mieszkania na sprzedaż w Wesołej

  Mieszkania w Wesołej - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Wesołej kawalerki:

  W Wesołej jest 1 oferta kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 417 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 35 m2

  Mieszkania w Wesołej dwupokojowe:

  W Wesołej są 4 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 612 090 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 46 m2

  Mieszkania w Wesołej trzypokojowe:

  W Wesołej są 3 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 686 333 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 73 m2

  Mieszkania w Wesołej czteropokojowe:

  W Wesołej jest 13 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 053 406 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 96 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Wesołej - oferty deweloperów

   - 2 ogłoszenia

  Mieszkania używane w Wesołej - oferty agencji nieruchomości

   - 22 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Wesołej

  Wesoła to dzielnica Warszawy położona w prawobrzeżnej części Warszawy, najbardziej wysunięta na wschód miasta. Jej powierzchnia to 22,94 km² i jest niemalże najmniejszą dzielnicą Warszawy. Usytuowana w bardzo cichej i malowniczej lokalizacji. Dzielnica ta graniczy z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym. Wesoła od północy sąsiaduje z Zielonką, od południa z gminą Wiązowna, od zachodu z dzielnicami: Rembertów i Wawer, a od wschodu z Sulejówkiem. Położona w paśmie wydm, gęsto porośnięta sosnowymi lasami. Tereny zielone zajmują aż 60% obszaru Wesołej. Jest to więc idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, czystego powietrza i kontaktu z naturą. 

  W Wesołej znajdują się takie osiedla jak: Wola Grzybowska, Wesoła-Centrum, Groszówka, Zielona-Grzybowa, Stara Miłosna, Plac Wojska Polskiego. Dzielnica ta posiada bardzo dobrą sieć węzłów komunikacyjnych. Dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej nawet w 20 min dotrzesz do warszawskiego Śródmieścia. Dla osób posiadających swój własny transport, dojazd do centrum Warszawy zajmie nie więcej niż 30 minut. Mieszkańcom Wesołej zdecydowanie ułatwi dojazd pobliskimi autobusami.

  Warto również wspomnieć o drodze krajowej, przebiegającej przez dzielnicę. Jest ona polską częścią międzynarodowego szlaku komunikacyjnego z Cork-Irlandia. Przyszli nabywcy nieruchomości mogą liczyć na różnego rodzaju atrakcje. Dla miłośników jazdy konnej dedykowany jest Ośrodek Szkoleniowy Sportu. To w tym miejscu każdego lata odbywa się dzielnicowy piknik. Kościół Parafialny Opatrzności Bożej to jeden z najchętniej odwiedzanych zabytków. 

  Dzielnica charakteryzuje się jednorodzinną zabudową, jednak co roku powstają tu nowe inwestycje wielorodzinne. Współczesna architektura bardziej niż kiedykolwiek nastawiona jest na potrzeby mieszkańców. Z tego względu nie buduje się już wysokich bloków z wielkiej płyty. Wyróżniane są nisko kondygnacyjne budynki z szerokimi loggiami, zawierające niewielką ilość mieszkań. Dzięki licznym parkom i lasom deweloperzy chętnie tworzą swoje osiedla w pobliżu. Jest to więc atrakcyjna lokalizacja zarówno dla mieszkańców, jak i inwestorów.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: