Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Stara Miłosna

  - 20 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Starej Miłosnej

  Rynek wtórny - 16 mieszkań na sprzedaż w Starej Miłosnej

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Stara Miłosna - tanie mieszkania na sprzedaż

  Stara Miłosna to jedno z warszawskich osiedli zlokalizowane na prawym brzegu Wisły, w południowej części dzielnicy Wesoła. Jest to osiedle doskonale zlokalizowane pod względem infrastruktury jak i udogodnień, które sprawiają, że mieszkania na sprzedaż w Starej Miłosnej są niezwykle atrakcyjne na lokalnym rynku nieruchomości. Poznaj osiedlę Stara Miłosna w Warszawie razem z GetHome.pl.


  Stara Miłosna z dogodnym położeniem

  Stara Miłosna to jedno z największych osiedli Wesołej, które rozciąga się od drogi krajowej nr 2, aż do krańcowej granicy wschodniej dzielnicy Warszawy. To właśnie ta droga stanowi kluczowe znaczenie w zakresie rozwoju regionu. Północną granicę osiedla wyznacza DK2, która pełni również funkcję trasy europejskiej nr 30, z kolei wschodnią granicę Starej Miłosnej wyznacza droga krajowa nr 17, będąca bezpośrednim dojazdem do drogi ekspresowej S2, S17 oraz do autostrady A2. Tak bliskie położenie ważnego węzła komunikacyjnego, jakim jest Węzeł Warszawa Lubelska oraz bezpośredni dojazd do kluczowych dróg w centralnej Polsce znacząco wpływają na renomę Starej Miłosnej. Ta lokalizacja przekłada się na potencjał inwestycyjny osiedla i przyciąga przedsiębiorców, którzy wykorzystują bliskość rynku zbytu, a także doskonałą infrastrukturę osiedla.

  Stara Miłosna sąsiaduje także między innymi z Aninem oraz Międzylesiem, które pozytywnie wpływają na atrakcyjność osiedla - ze względu na bliskość takich obiektów, jak: Międzyleski Szpital Specjalistyczny, Centrum Zdrowia Dziecka czy Narodowy Instytut Kardiologii im. kardynała Stefana Wyszyńskiego. Dogodne położenie oraz atrakcyjność inwestycyjna wpływają również na lokalny rynek nieruchomości, na którym nowe mieszkania na sprzedaż w Starej Miłosnej pojawiają się coraz częściej.


  Rynek nieruchomości w Starej Miłosnej

  Stara Miłosna to osiedle o typowej podmiejskiej zabudowie, w której dominują przede wszystkim osiedla domów jednorodzinnych. Jednak pojawia się tu coraz więcej inwestycji deweloperskich, które skupiają się na blokach mieszkalnych. Mieszkania na sprzedaż w Starej Miłosnej są znacznie tańsze niż w przypadku osiedli zlokalizowanych bliżej centrum Warszawy, co wpływa na ich atrakcyjność. Lokalny rynek nieruchomości oferuje również takie obiekty, jak: domy, lokale usługowe oraz działki dostępne zarówno na sprzedaż, jak i wynajem. Mieszkania na sprzedaż w Starej Miłosnej usytuowane są głównie w centralnej części osiedla, które otacza ulica Jana Pawła II. Wynika to przede wszystkim z bliskości infrastruktury drogowej i z rozbudowanej oferty usługowej.


  Stara Miłosna i warunki mieszkaniowe

  Wesoła to dzielnica oferująca przede wszystkim doskonałe warunki życiowe osobom, które chcą zamieszkać z dala od zatłoczonego i hałaśliwego centrum aglomeracji warszawskiej. Stara Miłosna wyróżnia się bardzo dużą powierzchnią terenów zielonych, również w strefie mieszkalnej, co pozytywnie wpływa na jakość życia. Jednocześnie jest to obszar dobrze skomunikowany z pozostałymi osiedlami i dzielnicami Warszawy, dzięki infrastrukturze drogowej i komunikacji miejskiej. Znajdziemy tu również rozbudowaną ofertę usługową, placówki edukacyjne oraz medyczne, które podnoszą standard życia i wpływają na zainteresowanie mieszkaniami na sprzedaż w Starej Miłosnej.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Warszawie? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Starej Miłosnej na Gethome.pl i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: