Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bródno - 35 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 325 mieszkań na sprzedaż na Bródnie

  Rynek wtórny - 31 mieszkań na sprzedaż na Bródnie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 79,11 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 45,99 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 28,60 mkw. Rok budowy: 1974. Cena - 440 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 82 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 895 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Express House.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 67,13 mkw. Rok budowy: 1983. Cena - 997 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 42,50 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 649 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 64 mkw. Rok budowy: 1994. Cena - 730 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 641 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Via Property.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 55,62 mkw. Rok budowy: 1972. Cena - 758 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 81,18 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 1 130 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 53 mkw. Cena - 645 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 51,60 mkw. Rok budowy: 1994. Cena - 670 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 570 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 27 mkw. Rok budowy: 1978. Cena - 420 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją JC Partners Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 53,30 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 678 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 10 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Lech sp. z o. o..
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 42,50 mkw. Rok budowy: 1973. Cena - 595 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 83 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 1 120 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 55 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 849 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 64,89 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 878 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Immobi Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 42,50 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 549 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 63,40 mkw. Rok budowy: 1973. Cena - 635 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Eastate.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 64 mkw. Rok budowy: 1994. Cena - 730 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 66 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 778 800 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  Poznaj region

  Mieszkanie na sprzedaż Bródno – oferty w dzielnicy Warszawa Targówek

  Bródno to osiedle wchodzące w skład dzielnicy Targówek, położone na prawym brzegu Wisły. Jest ono atrakcyjne ze względu na szeroką ofertę nieruchomości, rozwiniętą infrastrukturę i dobry dojazd do centrum. Wpływa to znacząco na popyt na tutejsze mieszkania. Bródno to odpowiednie miejsce dla singli, par, rodzin, a także studentów. Też jesteś zainteresowany tą okolicą? Zamiast zamieszczać ogłoszenia o treści "kupię mieszkanie Warszawa Bródno", sprawdź oferty na naszej stronie. Poniżej znajdziesz również dodatkowe informacje na temat lokalnego rynku i panujących na nim cen.

  Mieszkania na sprzedaż – Bródno jednym z atrakcyjnych obszarów Warszawy

  Osiedle Bródno z całą pewnością można uznać za atrakcyjną lokalizację do zamieszkania i inwestycji. Wpływa to na duży popyt na tutejsze mieszkania. Bródno rynek wtórny ma bardzo różnorodny i przystosowany o potrzeb rozmaitych grup nabywców. Stały rozwój osiedla sprawia jednak, że można tu znaleźć także nowe mieszkania. Warszawa Bródno to obszar mający wiele atutów. Mieszkańcy doceniają m.in. duże ilości zieleni, która otacza tutejsze mieszkania.

  Park leśny Bródno to świetne miejsce do spacerów, uprawiania sportu i rekreacji. Również rozwinięta infrastruktura jest ważnym powodem, dla którego tak wiele osób szuka tu mieszkania na sprzedaż. Warszawa Bródno zapewnia dobry dostęp do usług handlu i gastronomii, oświaty czy opieki zdrowotnej. Bardzo dobrze działa tutaj także komunikacja miejska, a atrakcyjność lokalizacji z całą pewnością zwiększyła otwarta w 2022 stacja metra.

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bródno – rynek wtórny i pierwotny

  Czy w tej okolicy można znaleźć nowe mieszkania? Bródno rynek pierwotny ma dość rozbudowany. Cały czas powstają tu bowiem nowe atrakcyjne inwestycje. Jeśli chodzi o Bródno, mieszkania deweloperskie niejednokrotnie trafiają na rynek wynajmu lub są odsprzedawane po kilku latach. Dlatego stosunkowo łatwo tu o nowoczesne mieszkania. Warszawa Bródno rynek wtórny ma jeszcze szerszy. Obejmuje on bowiem zarówno nowoczesne, jak i starsze mieszkania na sprzedaż. Targówek Bródno to okolica, w której w czasach PRL powstało sporo bloków, dlatego dziś oferta mieszkań na sprzedaż jest bogata.

  Mieszkanie Warszawa Bródno – Targówek z ofertą dopasowaną do różnych potrzeb

  Osoby pilnie wyszukujące ogłoszenia o treści "sprzedam mieszkanie na Bródnie" należą do różnych grup nabywców. Jedną z nich są rodziny, które chętnie wyszukują tutejsze mieszkania na sprzedaż. Warszawa Bródno bezpośrednio przylega do kolei nadwiślańskiej, za którą znajduje się Wisła. Na terenie osiedla znajdują się także liczne tereny rekreacyjne i zielone, w tym park leśny Bródno. Mieszkania na sprzedaż na tym obszarze zapewniają dogodny dojazd do centrum i dostęp do niezbędnych usług oraz infrastruktury. Jednocześnie ceny mieszkań na Bródnie są niższe niż w wielu innych atrakcyjnych obszarach. Rodziny najchętniej kupują trzypokojowe mieszkania. Warszawa Bródno zapewnia jednak również dostęp zarówno do mniejszych, jak i do większych lokali.

  Single i młode pary również często poszukują ogłoszeń o treści "sprzedam mieszkanie Bródno". Cenią tę okolicę za dobry dojazd do centrum i rozbudowaną infrastrukturę, a jednocześnie spokojne życie. Lokalizacja jest także popularna wśród studentów, których w zakresie zakupu interesują głównie kawalerki. Częściej jednak decydują się na wynajem, wybierając chętnie mieszkanie 3 pokojowe. Bródno jest zatem dobrą okolicą dla inwestorów, którzy chcą zarabiać na wynajmie. Bez trudu znajdziesz tu odpowiednie mieszkanie Bródno. 3 pokoje to częsta inwestycja pod wynajem dla studentów lub rodzin. Z sukcesem można jednak wynajmować także mniejsze mieszkanie. 2 pokoje Bródno to uniwersalny wybór, który można przystosować pod każdy rodzaj najemców. Zawsze popularne są też kawalerki, a coraz więcej osób poszukuje przestronnych apartamentów.

  Gdzie znajdują się najbardziej rozchwytywane mieszkania? Bródno Rembielińska to jedna z bardzo popularnych lokalizacji ze względu na dobrą dostępność komunikacji miejskiej, w tym metra. Popularne są też tee lokalizacje, w których znajdują się nowe mieszkania na Bródnie. Kondratowicza i okolice to jedna z częściej poszukiwanych lokalizacji – to przy tej ulicy znajdują się bowiem stacje metra.

  Mieszkanie Bródno Targówek – ceny na rynku nieruchomości

  Jak kształtują się lokalne ceny mieszkań? Warszawa Bródno to okolica, w której można znaleźć sporo nieruchomości o cenie za 1 m2 niższej niż wynosi średnia dla miasta. Typowe mieszkanie dwupokojowe można tu kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej niż w Śródmieściu. Pamiętaj jednak, aby zachować czujność, gdy widzisz podejrzanie niską cenę w ogłoszeniu typu "sprzedam mieszkanie Bródno bezpośrednio". Jeśli szukasz okazji, lepiej jest poszukiwać ogłoszeń o treści "sprzedam mieszkanie do remontu Bródno". Wiele zależy bowiem od tego, jak prezentuje się dane mieszkanie na Bródnie i kiedy powstało. Czy można tu znaleźć prawdziwie tanie mieszkania? Bródno na pewno jest wyraźnie droższe niż obrzeża miasta i okoliczne miejscowości. Może to być jednak dobry wybór, jeśli zależy Ci na wygodnym dojeździe do centrum. 

  Widząc ogłoszenie o treści "sprzedam mieszkanie Warszawa Bródno", czujesz szybsze bicie serca? Na naszej stronie znajdziesz wszystkie oferty z tego obszaru zebrane w jednym miejscu. Przeglądaj je wygodnie i znajdź swoje idealne mieszkanie. Bródno Targówek to bardzo różnorodna okolica, dlatego oferty możesz filtrować według powierzchni, ceny i wielu innych czynników. Zależy Ci na mieszkaniu na 1 piętrze? A może interesuje Cię tylko 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni co najmniej 40 m2? Dzięki naszym filtrom znajdziesz tylko ogłoszenia spełniające Twoje kryteria. Skorzystaj również z mapy, aby wyszukiwać stare i nowe mieszkania na Bródnie według ich lokalizacji.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: