Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bródno

  - 434 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 298 mieszkań na sprzedaż na Bródnie

  Rynek wtórny - 135 mieszkań na sprzedaż na Bródnie

  Mieszkania na Bródnie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Bródnie kawalerki:

  Na Bródnie jest 40 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 513 047 zł

  Średni metraż kawalerek to 29 m2

  Mieszkania na Bródnie dwupokojowe:

  Na Bródnie jest 189 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 664 455 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 41 m2

  Mieszkania na Bródnie trzypokojowe:

  Na Bródnie jest 160 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 850 403 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 58 m2

  Mieszkania na Bródnie czteropokojowe:

  Na Bródnie są 42 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 071 257 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 73 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Bródnie - oferty deweloperów

   - 298 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Bródnie - oferty agencji nieruchomości

   - 135 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym na Bródnie

  Bródno to osiedle wchodzące w skład dzielnicy Targówek, położone na prawym brzegu Wisły. Jest ono atrakcyjne ze względu na szeroką ofertę nieruchomości, rozwiniętą infrastrukturę i dobry dojazd do centrum. Wpływa to znacząco na popyt na tutejsze mieszkania. Bródno to odpowiednie miejsce dla singli, par, rodzin, a także studentów. Też jesteś zainteresowany tą okolicą?

  Osiedle Bródno z całą pewnością można uznać za atrakcyjną lokalizację do zamieszkania i inwestycji. Wpływa to na duży popyt na tutejsze mieszkania. Bródno rynek wtórny ma bardzo różnorodny i przystosowany o potrzeb rozmaitych grup nabywców. Stały rozwój osiedla sprawia jednak, że można tu znaleźć także nowe mieszkania. Warszawa Bródno to obszar mający wiele atutów. Mieszkańcy doceniają m.in. duże ilości zieleni, która otacza tutejsze mieszkania.

  Park leśny Bródno to świetne miejsce do spacerów, uprawiania sportu i rekreacji. Również rozwinięta infrastruktura jest ważnym powodem, dla którego tak wiele osób szuka tu mieszkania. Warszawa Bródno zapewnia dobry dostęp do usług handlu i gastronomii, oświaty czy opieki zdrowotnej. Bardzo dobrze działa tutaj także komunikacja miejska, a atrakcyjność lokalizacji z całą pewnością zwiększyła otwarta w 2022 stacja metra.

  Bródno rynek wtórny

  Czy w tej okolicy można znaleźć nowe mieszkania? Bródno rynek pierwotny ma dość rozbudowany. Cały czas powstają tu bowiem nowe atrakcyjne inwestycje. Jeśli chodzi o Bródno, mieszkania deweloperskie niejednokrotnie trafiają na rynek wynajmu lub są odsprzedawane po kilku latach. Dlatego stosunkowo łatwo tu o nowoczesne mieszkania. Warszawa Bródno rynek wtórny ma jeszcze szerszy. Obejmuje on bowiem zarówno nowoczesne, jak i starsze mieszkania. Targówek Bródno to okolica, w której w czasach PRL powstało sporo bloków, dlatego dziś oferta mieszkań na sprzedaż jest bogata.

  Warszawa Bródno bezpośrednio przylega do kolei nadwiślańskiej, za którą znajduje się Wisła. Na terenie osiedla znajdują się także liczne tereny rekreacyjne i zielone, w tym park leśny Bródno. Mieszkania na tym obszarze zapewniają dogodny dojazd do centrum i dostęp do niezbędnych usług oraz infrastruktury. Jednocześnie ceny mieszkań na Bródnie są niższe niż w wielu innych atrakcyjnych obszarach. Rodziny najchętniej kupują trzypokojowe mieszkania. Warszawa Bródno zapewnia jednak również dostęp zarówno do mniejszych, jak i do większych lokali.

  Mieszkańcy cenią tę okolicę za dobry dojazd do centrum i rozbudowaną infrastrukturę, a jednocześnie spokojne życie. Lokalizacja jest także popularna wśród studentów, których w zakresie zakupu interesują głównie kawalerki. Częściej jednak decydują się na wynajem, wybierając chętnie mieszkanie 3 pokojowe. Bródno jest zatem dobrą okolicą dla inwestorów, którzy chcą zarabiać na wynajmie. Bez trudu znajdziesz tu odpowiednie mieszkanie Bródno. 3 pokoje to częsta inwestycja pod wynajem dla studentów lub rodzin. Z sukcesem można jednak wynajmować także mniejsze mieszkanie. 2 pokoje Bródno to uniwersalny wybór, który można przystosować pod każdy rodzaj najemców. Zawsze popularne są też kawalerki, a coraz więcej osób poszukuje przestronnych apartamentów.

  Gdzie znajdują się najbardziej rozchwytywane mieszkania? Bródno Rembielińska to jedna z bardzo popularnych lokalizacji ze względu na dobrą dostępność komunikacji miejskiej, w tym metra. Popularne są też tee lokalizacje, w których znajdują się nowe mieszkania na Bródnie. Kondratowicza i okolice to jedna z częściej poszukiwanych lokalizacji – to przy tej ulicy znajdują się bowiem stacje metra.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: