Wrzeszcz Górny Gdańsk

Redakcja

Redakcja

10.03.2020

Co oferuje mieszkańcom i co warto wiedzieć o gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz Górny? Sprawdź na GetHome.pl

Wrzeszcz Górny to dzielnica, którą pokochało wielu Gdańszczan. Stanowi doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością. Na terenie Wrzeszcza Górnego można znaleźć wiele zabytkowych obiektów, stale powstają również nowe inwestycje.

Dzielnica może się też pochwalić dużą liczbą terenów zielonych, na których mieszkańcy chętnie spędzają wolny czas. Teatr Leśny dostarcza wiele rozrywki w letnich miesiącach, a Miejski Teatr Miniatura pomoże przetrwać niesprzyjającą pogodę. Na terenie Wrzeszcza Górnego można znaleźć liczne nowoczesne galerie handlowe, a także mnóstwo punktów usługowych.  

Oferty w tej dzielnicy:

mieszkania Wrzeszcz Górny

domy Wrzeszcz

1. Informacje ogólne

Wrzeszcz Górny – położenie na mapie Gdańska

Wrzeszcz Górny położony jest w północno-środkowej części miasta. Dzielnica sąsiaduje od północy z Zaspą-Młyniec i Strzyżą, od wschodu z Aniołkami, od północnego-wschodu z Wrzeszczem Dolnym, od południa z Suchaninem i Pieckami-Migowo, od zachodu z dzielnicą Brętowo i VII Dworem. Geograficznie dzielnica leży na Pobrzeżu Kaszubskim, a przez jego teren przepływają Strzyża, Potok Jaśkowy i Potok Królewski. Dawniej stanowił południowo-zachodnią część Wrzeszcza. Jednak w 2010 roku dzielnicę podzielono na dwie mniejsze: Wrzeszcz Górny i Wrzeszcz Dolny.

W zachodniej części Wrzeszcza Górnego dominuje zabudowa wielorodzinna. Architektura dzielnicy jest bardzo zróżnicowana. Można tam znaleźć zarówno zabytkowe wille, jak i współczesne bloki i budownictwo z wielkiej płyty. Na terenie Wrzeszcza Górnego nie brakuje rówież nowoczesnych inwestycji - Olimp Quarto Towers oraz Neptun to tylko niektóre z nich. 

Liczba mieszkańców i zagęszczenie ludności: kto mieszka na Wrzeszczu Górnym?

Powierzchnia dzielnicy wynosi 6,42 km2, a ich teren zamieszkuje 21 568 osób osób (dane z 31.01.2021 roku). Jednak na przestrzeni lat liczba mieszkańców Wrzeszcza Górnego systematycznie spada. 

Dla kogo ta dzielnica jest rekomendowana?

Wrzeszcz Górny to dzielnica, w której spodoba się każdemu. Świetne położenie i duża liczba zalet sprawia, że mieszkańcy w każdym wieku pokochają ten obszar. Rodzice z małymi dziećmi na pewno będą zadowoleni z oferty edukacyjnej oraz dużej liczby terenów zielonych. Starsze osoby docenią opiekę medyczną. Natomiast studenci i inne młode osoby docenią ogromną liczbę atrakcji i ciekawe lokale.

Czy Wrzeszcz Górny to styl życia?

Jak się żyje na Wrzeszczu Górnym? Intensywnie! Wrzeszcz Górny stanowi jedną z najbardziej atrakcyjniejszych dzielnic Trójmiasta. To metropolitalny ośrodek usługowy Gdańska, a także jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic, która zachowała swój historyczny układ. Znajduje się w niej również wiele obiektów, które mają szczególne znaczenie ponadlokalne, m.in. kampus Politechniki Gdańskiej, Teatr Miniatura, a także siedziby wielu międzynarodowych firm.

Planowany rozwój dzielnicy

Wrzeszcz Górny stanowi dynamicznie rozwijającą się dzielnicę. To sprawia, że na jej terenie podejmowane są kolejne inwestycje. W ostatnich latach, dla poprawy bezpieczeństwa powodziowego rozbudowano system zbiorników retencyjnych, głównie w rejonie ulic Wileńskiej i Sobieskiego, a w ich otoczeniu pojawiły się tereny rekreacyjne.

Niestety, inwestycji drogowych jest wciąż niewiele - w ostatnich latach najważniejszą z nich była budowa linii tramwajowej, która łączyła dzielnice z tzw. górnego tarasu z Wrzeszczem. Jednak władze dzielnicy nieustannie pracują nad poprawą komfortu mieszkańców i przygotowują projekty mające na celu usprawnienie codziennej komunikacji.

Wrzeszcz Górny - atrakcje i miejsca warte zobaczenia

Wrzeszcz Górny jest dzielnicą, która wiele oferuje swoim mieszkańcom - i nie tylko. Na jej terenie znajduje się mnóstwo ciekawych miejsc. W dzielnicy znajduje się aż 30 pomników przyrody. Jednak największą atrakcję stanowi Jaśkowa Dolina, założona jako jeden z pierwszych publicznych parków w Europie.

Warto również zwrócić szczególną uwagę na architekturę: setki kamienic i wolnostojących domów w stylu neogotyckim, neorenesansowym, neobarokowym albo stanowiących mieszankę różnych dawnych stylów.

Nie brakuje też charakterystycznych elementów nowoczesnej architektury, a najpopularniejszym przykładem jest Wieżowiec Olimp, czyli najstarszy z najwyższych budynków mieszkalnych Gdańsku o wysokości 55 metrów. Mieści się w nim również restauracja, z której można podziwiać panoramę dzielnicy. 

Wartym odwiedzenia miejscem jest również Garnizon. Część jego budynków została wpisana do Rejestru Zabytków Województwa Pomorskiego w 2004 roku. Aktualnie renowacji zostało poddanych kilka budynków - na ich terenie powstaje nowoczesne osiedle. 

Czy Wrzeszcz Górny to bezpieczna dzielnica?

W dzielnicy Wrzeszcz Górny stale są prowadzone prace, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa dzielnicy. 

Wrzeszcz Górny: oferta dla dzieci

Rodzice małych dzieci również nie będą narzekać na ofertę Wrzeszcza Górnego. Na terenie dzielnicy znajduje się kilka placów zabaw, a część z nich zlokalizowanych jest w pobliżu Galerii Bałtyckiej. Dużą popularnością cieszy się Klockownia - miejsce służące rozwijaniu kompetencji społecznych i współdziałania, twórczego myślenia przestrzennego, logiki, wyobraźni, koncentracji oraz małej i dużej motoryki.

Kolejną atrakcją dla najmłodszych są parki naukowo-muzyczne, mające na celu rozwój twórczego myślenia oraz odkrywanie świata dźwięków. Wyposażone są one m.in. w koła optyczne, głuchy telefon, ścieżki dotyku, czy szumiące rury, a także stacja meterologiczna oraz mini-obserwatorium astronomiczne.
Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska

Zapoznaj się również z informacjami o innych gdańskich dzielnicach:

2. Komunikacja na Wrzeszczu Górnym

Ile trwa dojazd z Wrzeszcza Górnego do centrum?

Wrzeszcz Górny to świetnie skomunikowana dzielnica, jednak w godzinach szczytu mogą pojawić się korki na głównych artyleriach (przede wszystkim Alei Grunwaldzkiej). Ten obszar charakteryzuje się doskonale rozwiniętą siecią tramwajowo-autobusową, uzupełnioną transportem kolejowym. Dworzec kolejowy wraz z pętlą autobusową stanowią integralny węzeł dla komunikacji zbiorowej rangi ponadlokalnej. Dojazd do centrum kolejką zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Tramwaje na Wrzeszczu Górnym

Wrzeszcz Górny może pochwalić się doskonale rozwiniętą siecią tramwajową. Większość tramwajów przejeżdża przez aleję Grunwaldzką. Przez dzielnicę przebiega kilka linii, które łączą ją z różnymi częściami Gdańska. Najważniejsze z nich to:

 • 5 - łącząca Wrzeszcz Górny ze Strzyżą PKM i Nowym Portem Oliwska,
 • 6 - łącząca Wrzeszcz Górny z Jelitkowem i Łostowicami Świętokrzyskimi,
 • 9 - łącząca Wrzeszcz Górny ze Strzyżą PKM i Przeróbką,
 • 11 - łącząca Wrzeszcz Górny z Chełmem Witosa i Zaspą,
 • 12 - łącząca Wrzeszcz Górny z Migowem i Oliwą.

Autobusy na Wrzeszczu Górnym

Komunikacja autobusowa stanowi doskonałe uzupełnienie sieci tramwajowej i kolejowej. Linie autobusowe łączą dzielnicę z najważniejszymi punktami miasta. Komunikacja autobusowa na Wrzeszczu Górnym kursuje przez całą dobę, a najważniejsze linie to:

 • 110 – łącząca Wrzeszcz Górny z Portem Lotniczym i przebiegająca przez Matarnię oraz Klukowo,
 • 115 – łącząca Wrzeszcz Górny z Dworcem Głównym i przebiegająca przez Suchanino oraz UCK,
 • 124 – łącząca Wrzeszcz Górny z Zaspą Szpital.

Dworce/zajezdnie

Na granicy z Wrzeszczem Dolnym znajduje się dworzec kolejowy Gdańsk Wrzeszcz, który obsługuje wszystkie typy pociągów pasażerskich. Mieszkańcy mogą z niego podróżować nie tylko po Gdańsku i okolicach, ale całej Polsce. Natomiast na placu przy dworcu znajduje się jedna z największych pętli autobusowych w Gdańsku, gdzie kończy swój bieg wiele linii autobusowych przebiegających przez Wrzeszcz. 

Wrzeszcz Górny – ścieżki rowerowe

Wrzeszcz Górny jest też dzielnicą przyjazną rowerzystom. Na jej terenie występuje kilka ścieżek rowerowych, a ich sieć jest sukcesywnie rozbudowywana. To sprawia, że mieszkańcy mogą bez problemu przesiąść się z komunikacji miejskiej na rower.

Komunikacja na Wrzeszczu Górnym: główne ulice

Główną arterię komunikacyjną Trójmiasta stanowi Aleja Grunwaldzka oraz północna część Alei Zwycięstwa, które stanowiąca część drogi wojewódzkiej 468 przecinającą się z Trasą Słowackiego. Aleja Grunwaldzka jest również ważnym miejscem dla mieszkańców dzielnicy ze względu na to, że właśnie na tym obszarze położone są najważniejsze punkty handlowe i usługowe dzielnicy. Ważne ulice na Wrzeszczu Górnym to Hallera, Kościuszki i Wojska Polskiego.

Komunikacja na Wrzeszczu Górnym: planowane inwestycje drogowe

Wrzeszcz Górny stanowi dynamicznie rozwijającą się dzielnicę. To sprawia, że na jej terenie podejmowane są kolejne inwestycje. W ostatnich latach dla poprawy bezpieczeństwa powodziowego rozbudowano system zbiorników retencyjnych, głównie w rejonie ulic Wileńskiej i Sobieskiego, a w ich otoczeniu pojawiły się tereny rekreacyjne. Niestety inwestycji drogowych jest niewiele.

Transport na Wrzeszczu Górnym z pewnością jest dobrze zorganizowany. Na jego terenie działa doskonale rozwinięta sieć autobusowo-tramwajowa, która jest uzupełniona koleją miejską. Dzięki temu mieszkańcy nie narzekają dojazd w żadne części miasta. Dzielnica jest również przyjazna rowerzystom, którzy mogą korzystać z różnych tras. Niestety w godzinach szczytu na głównych artyleriach mogą się pojawić się korki. W dzielnicy podejmuje się też niewiele modernizacji.

3. Edukacja na Wrzeszczu Górnym

Żłobki i przedszkola na Wrzeszczu Górnym

Rodzice z pewnością nie będą narzekać na ofertę edukacyjną najmłodszych dzieci. Na terenie Wrzeszcza Górnego znajduje się kilka żłobków. Warto też wspomnieć, że Gdańsku cały czas powstają kolejne placówki, a Wrzeszcz Dolny jest jednym z miejsc objętych tymi działaniami. Stale poszerzająca się oferta dzielnicy sprawia, że rodzice nie zgłaszają problemów z dostępnością miejsc.

Oferta przedszkoli również nie należy do najgorszych. We Wrzeszczu Górnym znajdują się 4 placówki publiczne i 8 prywatnych. Rodzice mają do wyboru również przedszkola językowe oraz integracyjne. Na uwagę zasługuje Domek Przedszkolaka Montessori, który cechuje się nietypowym podejściem do malucha. Rodzice nie zgłaszają też problemów przy rekrutacji do przeszkoli, a wręcz zdarza się, że zostają wolne miejsca.

Szkoły podstawowe: edukacja na Wrzeszczu Górnym

Oferta szkół podstawowych przedstawia się nieco gorzej. Na terenie dzielnicy działają tylko 4 placówki publiczne. Działa tam też prywatna Szkoła dla Chłopców FREGATA, która ma również swój oddział dla dziewcząt, ale na gdańskiej Oliwie.

Na terenie dzielnicy znajduje też Szkoła Podstawowa Specjalna, która działa w zespole szkół (razem z Branżową Szkołą Specjalną I stopnia). Niezbyt duża liczba szkół podstawowych nie sprawia, że pojawiają się problemy z dostępnością miejsc. Rodzice mogą również skorzystać z nieco bogatszej oferty sąsiedniej dzielnicy.

Czy łatwo się dostać do żłobka i szkoły podstawowej na Wrzeszczu Górnym?

Oferta żłobków i przedszkoli przedstawia się bardzo dobrze. W dzielnicy dostępne są różne rodzaje placówek, a rodzice nie zgłaszają problemów przy rekrutacji do wybranych placówek. Zdarza się nawet, że zostają wolne miejsca. A czy łatwo się dostać do szkoły podstawowej? Oferta tego typu placówek na Wrzeszczu Górnym nie jest zbyt duża. Jednak rodzice nie zgłaszają problemów z dostępnością miejsc. Mogą też korzystać z nieco bogatszej oferty sąsiedniego Wrzeszcza Dolnego.

Licea i technika na Wrzeszczu Górnym: szkoły średnie dzielnicy

Oferta szkół średnich na Wrzeszczu Górnym jest zróżnicowana i dostosowana do potrzeb mieszkańców. Na terenie dzielnicy znajdują się 2 licea ogólnokształcące (działające w zespołach szkół), w jednym z nich można znaleźć oddziały dwujęzyczne. Na uwagę zasługują też Zespół Szkół Specjalnych, Pomorskie Szkoły Rzemiosł oraz Szkoły Okrętowe i Techniczne. Tak urozmaicona oferta dydaktyczna sprawia, że młodzi mieszkańcy nie mają problemu ze znalezieniem odpowiedniej placówki dla siebie.

Popularne szkoły na Wrzeszczu Górnym: poznaj renomowane placówki edukacyjne

Wrzeszcz Górny to również świetna lokalizacja dla studentów. Na jego terenie swoje oddziały ma Politechnika Gdańska. W dodatku, w sąsiednich dzielnicach znajduje się wiele uczelni. Na Wrzeszczu Dolnym znajdziemy Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Gdańskiego, a także Pomorska Szkoła Wyższa i Wyższa Szkoła Teologiczna-Humanistyczna

Wrzeszcz Górny jest przyjazny równiez seniorom, osobom starszym czy dorosłym, chcącym rozwijać swoje umiejętności. Na terenie dzielnicy znajduje się Centrum Kształcenia Ustawicznego. Renomowaną placówką na Wrzeszczu Górnym jest również Zespół Szkół Muzycznych. To państwowa szkoła, w której zajęcia obejmują praktyczną naukę gry na instrumentach muzycznych lub naukę śpiewu solowego, prowadzone w oparciu o niezbędną wiedzę z zakresu teorii muzyki.

W zespole znajduje się Szkoła Muzyczna I oraz II stopnia. Placówka jest organizatorem licznych koncertów z udziałem uczniów oraz zawodowych muzyków, a także organizatorem konkursów i warsztatów. Prowadzi też działalność edukacyjną, skierowaną do dzieci z okolicznych przedszkoli i szkół podstawowych.

Ocena redakcji

Mieszkańcy Wrzeszcza Górnego z pewnością nie będą narzekać na ofertę dzielnicy. Znajduje się tam wiele placówek na każdym poziomie edukacji, a rodzice nie zgłaszają żadnych problemów przy rekrutacji. Jedyną wadą dzielnicy może być niedostateczna oferta szkół podstawowych, jednak mieszkańcy mogą skorzystać z oferty sąsiedniego Wrzeszcza Dolnego

4. Jak się mieszka na Wrzeszczu Górnym? Parki i rekreacja w dzielnicy

W dzielnicy nie brakuje miejsc idealnych na rekreację. Warto pamiętać, że aż 40% Wrzeszcza Górnego stanowią tereny zielone. Najważniejsze z nich to obszary leśne Jaśkowej Doliny. To właśnie tam mieszkańcy Wrzeszcza Górnego spędzają najwięcej wolnego czasu. Na terenie Jaśkowej Doliny przeprowadzono mnóstwo prac rewitalizacyjnych, aby w pełni wykorzystać jej potencjał. Na terenie dzielnicy występuje też szereg mniejszych skwerów i parków, które sprzyjają wypoczynkowi i chwilom relaksu. 

Aktywni mieszkańcy Wrzeszcza Górnego również będą zadowoleni z oferty dzielnicy. Na jej terenie działa kilka siłowni, w tym plenerowych. Mieszkańcy mają również możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć fitness, które są organizowane w różnych częściach dzielnicy. Na Wrzeszczu Górnym znajduje się też pływalnia kryta Politechniki Gdańskiej, która posiada duży i mały basen pływacki. Kolejną sportową atrakcją jest Klub Badmintona w Garnizonie, a także korty tenisowe i boisko trawiaste.

5. Gastronomia i kultura

Oferta gastronomiczna Wrzeszcza Górnego stale się rozwija. Z każdym kolejnym rokiem powstają nowe lokale, a miłośnicy kuchni z każdego niemal zakątku świata, znajdą w tej dzielnicy coś dla siebie.

Na uwagę zasługuje Restauracja PobiteGary, w której można skosztować dań z pieca opalanego węglem kokosowym. Warto też odwiedzić Koktajl bar & Restaurację Eliksir, wyróżnioną przez żółty przewodnik Gault&Millau. Popularnym lokalem jest też Restauracja Hacjenda. Mieszkańcy mogą również skorzystać z bogatej oferty barów oraz kawiarni w dzielnicy.

Oferta kulturalna dzielnicy również zaspokoi potrzeby mieszkańców. Centrum kulturalne Wrzeszcza stanowi Garnizon Kultury. To obiekt na terenie zabytkowego kompleksu dawnych koszar kawalerii, w którego skład wchodzi 7 budynków zabytkowych o łącznej powierzchni ponad 12500 m2 oraz zajmujący 2,5 ha park z zabytkowym starodrzewem. Na jego terenie podejmowanych jest wiele inicjatyw kulturalnych.

Na terenie dzielnicy znajduje się też popularny multipleks Multikino, a w sąsiednim Wrzeszczu Dolny kino Helios.

Kolejnym interesującym miejscem jest Teatr Leśny – scena letnia Gdańskiego Archipelagu Kultury. Odbywają się tam cykliczne imprezy plenerowe: "Wielka Majówka", "Dzieci dzieciom", "Lato ludzi", Świętojańskie blusowanie", "Teraz muzyka", "Łagodne spotkania muzyczne" i Międzynarodowy Festiwal Jazzowy "Gdańskie Noce Jazzowe". W 2014 roku obiekt przeszedł częściowy remont (m.in. schodów terenowych, rampy, żwirowych scen, renowacja skarp).

Na terenie Wrzeszcza Górnego znajduje się Miejski Teatr Miniatura, który jest jednym z najstarszych teatrów w Polsce i jedynym teatrem lalkowym w Trójmieście. W dzielnicy działa też kilka stowarzyszeń, m.in. Stowarzyszenie Morena, Regionalne Centrum Wspomagania i Organizacji Pozarządowych, Dom Sąsiedzki w Pałacu Ślubów, a także Klub Żak. Mieszkańcy mogą też korzystać z oferty Biblioteki Manhattan znajdującej się przy ulicy Grunwaldzkiej.

6. Zdrowie na Wrzeszczu Górnym

Stan powietrza w całym Gdańsku określany jako dobry. Pozytywny wpływ na to może mieć bliskość Morza Bałtyckiego, a także duża liczba terenów zielonych. Niestety na Wrzeszczu Górnym jakość powietrza bywa średnia, ponieważ czasami dochodzi tam do przekroczenia pyłów PM 10. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być duży ruch i wysoka gęstość zaludnienia.

Stan powietrza nie prezentuje się jednak najgorzej, a jak jest z kranówką? Czy można pić wodę z kranu na Wrzeszczu Górnym? Władze miasta przekonują, że w całym Gdańsku jest ona zdrowa, czysta i zdatna do picia.

Informują również, że kranówki na Wrzeszczu Górnym nie ustępują wodzie butelkowanej. Dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, by ją pić. Należy się tylko upewnić się, że przyłącze i instalacja doprowadzająca wodę są w odpowiednim stanie technicznym i sanitarnym.

Oferta medyczna dzielnicy również spełnia potrzeby mieszkańców. Na terenie Wrzeszcza Górnego znajduje się Wojewódzki Szpital Psychiatryczny, a także Instytut Podologii. Na terenie dzielnicy działa natomiast kilka prywatnych i państwowych placówek. To sprawia, że mieszkańcy nie mają problemu z dostaniem się do lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów. Mogą też korzystać z bogatej oferty aptek, a część z nich działa w systemie całodobowym.

7. Wrzeszcz Górny: sklepy, hipermarkety i lokalne bazary

Na Wrzeszczu Górnym na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na zakupy. Infrastruktura handlowo-usługowa dzielnicy jest bardzo rozwinięta, a najwięcej godnych uwagi punktów można znaleźć wzdłuż głównej arterii transportowej, czyli alei Grunwaldzkiej. Najważniejszymi obiektami handlowymi dzielnicy są Galeria Bałtycka oraz Centrum Handlowe Manhattan. Mieszkańcy mogą też korzystać z oferty Galerii Metropolii, położonej na terenie Wrzeszcza Dolnego.

Na terenie dzielnicy działa też Gdański Bazar Natury. To tu mieszkańcy mogą kupić ekologiczną i regionalną żywność. Jest to największa tego typu inicjatywa w całym Trójmieście, a produkty pochodzą od najlepszych i sprawdzonych rolników oraz producentów zdrowej żywności. W dodatku mieszkańcy mogą korzystać z oferty Rynku Wrzeszcz, znajdującego się w sąsiedniej dzielnicy. Wrzeszcz Górny to również miejsce, w którym bez problemu można skorzystać z usług branże beauty: działa tu wielu fryzjerów i kosmetyczek.

8. Wady i zalety mieszkania na gdańskim Wrzeszczu Górnym

Jak się żyje na Wrzeszczu Górnym?

Plusy:

 • zaplecze handlowo-usługowe,
 • rozbudowana sieć komunikacyjna,
 • oferta kulturalna,
 • opieka medyczna,
 • bogata oferta edukacyjna,
 • duża liczba terenów zielonych.

Minusy:

 • uboga oferta szkół podstawowych,
 • średnia jakość powietrza,
 • korki w godzinach szczytu,
 • niewiele modernizacji drogowych.

Ocenia redakcji

Wrzeszcz Górny to z całą pewnością dzielnica przyjazna mieszkańcom, którzy mogą korzystać z bogatej oferty gastronomicznej, a także handlowo-usługowej. Na pochwałę zasługuje też oferta edukacyjna, może jednak brakować placówek oferującyh edukację na poziomie podstawowym. Do wad zalicza też się średnia jakość powietrza, a w godzinach szczytu mogą pojawić się korki. Niewiele jest również podejmowanych inwestycji drogowych, które miałyby na celu poprawę komunikacji.

9. O tym się mówi na Wrzeszczu Górnym

Wrzeszcz Górny to dzielnica przyjazna mieszkańcom. Na jej terenie żyje się spokojnie i niewiele decyzji powoduje sprzeciw. W ostatnich latach, kontrowersje wzbudzały plany zagospodarowania przestrzennego, związane z budową Galerii Bałtyckiej. Dopuszczały one zmianę przebiegu Strzyży, jednak nie określały nowej lokalizacji. 

Subskrybuj „Gethome” na Google News

Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: